reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej
Ja też tak właśnie zamierzam wyjść ze szpitala jakieś leginsy i luźna bluzeczaka-tuniczka wiem że 100% będzie cc i brzuszek też od razu mi nie zmaleje.

Pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu ciąży i też wydaje mi się że bardzo dawno to było:eek: I podobnie jak niuleczka dzieciaczki mam położone główkowo i czasem jak się wypną to mam kwadratowy brzuch:tak::tak:
mati Ty to masz z tymi skurczami:no: a boli Cię przy nich brzuch czy tylko twardnieje?

niuleczko wczoraj doszły do mnie rożki są śliczne:tak:

kla000dia a masz jakieś konto na allego?

Dziewczyny strasznie swędzi mnie skóra,kilka dni temu było to samo,uspokoiło się i znów mnie swędzi tym razem i ręce i nogi,szyja,brzuch zastanawiam się czy to nie cholestaza ciążowa,jutro mam wizytę i powiem ginowi o tym
 
Czesc dziewczyny.ANUSKA- to nie badal cie lekarz pod katem cholestazy?-mowilas,ze mialas wysypke i swedzenie?koniecznie zapytaj gina.
NIULECZKA-ty sie kochana nie boj ,bo to juz u ciebie tc juz zaawansowany ale mimo wszystkotrzymaj nogi razem a co na te skurcze lekarz?
 
czesc dziewczyny
oj kochana paskudztwo ta glukoza:-):-)
wez sobie cytrynke do tego
anuska tym razem skurcze bez bóli w podbrzuszu na szczescie
oj i kolejny nowy dzien
juz zaraz bedzie 4 tyg jak leze w szpitalu
jak ja chcem do domu to pojecia nie macie:-:)-(
 
Cześć dziewczyny.

Racja glukoza wstrętna,dwa razy musiałam to pić dla potwierdzenia.Bez cytryny to chyba w ogóle bym nie przełknęła.

Mati gratuluję 29 tygodnia:-) wytrzymaj jeszcze z 5tyg,albo i dłużej,żeby dzieciaczki były gotowe.
U mnie silne skurcze pojawiają się codziennie a do tego bóle z krzyża.Niech tam maluchy lepiej siedzą bo to dla nich by było za wcześnie.
 
MATI-ty juz 4 tydzien w szpitalu lezysz?-faktycznie szybko!!!i lez cierpliwie-jeszcze nam zostalo z 6-7 tygodni.
a ja od kilku dni spie normalnie jak czlowiek-tzn.budze sie w nocy i wstaje siusiu ale potem zasypiam i nawet brzuszek mi nie przeszkadza.po kilku miesiacach takie odsypianie to naprawde super sprawa-obym nie zapeszyla.
 
dzieki lilly ale i ten 29 skonczony to bardzo wczesnie
lilly ty uwazaj z tymi skurczami ,kiedy masz wizyte u gin?
wiolka w sobote bedzie 4 tyg jak tu jestem czas mi bardzo szybko leci
dzis bardzo dlugo spalam az mnie lekarze obudzili :-)
ale ogolnie ciezko mi sie spi przez ten brzusio noi dzieci bardzo aktywne buszuja mi po nocach zamiast spac:-D
malo tego jeden maluszek upatrzyl sobie moj pecherz i wali ile wlezie
 
Ostatnia edycja:
Mati, wspolczuje ci tego szpitala, ale tak jak dziewczyny pisza, byle jeszcze pare tygodni pociagnac.
Jak was tu czytam to troche mi lepiej, ze nie ja jedna z twardym napietym brzuchem i bolami plecow. Juz nawet rano wole wstac wczesnie niz sie meczyc przewracajac z boku na bok. Jeszcze troche...damy rade!
 
pewnie za damy rade ja teraz obym do 32 a pozniej juz zleci
mam nadzieje ze rozwarcie sie nie powiekszy bo srednio u mnie 1 cm na tydzien
dziewczyny ja jestem tak pokłuta od tych igiel ze masakra
co 2 dzien badaja mocz i krew czy nie ma infekcji-z jednej strony to dobrze bo o nic sie nie martwie
dzis tylko ordynator powiedzial ze jeszcze 3 tyg mam wytrzymac ale juz sie tym nie przejmuje bo odkad tu jestem to w kólko to samo slysze
 
reklama
dzidka - pochwal sie jak glukoza, mam nadzieje, ze dałas radę:-)
Anuska - fajnie, że podzielaszmoje zdanie że rozki sa bardzo ładne:-) ale te Twoje swędzenia to troche jednak niebezpieczne, dobrze, że masz wizyte to o wszystko zapytasz, mam nadzieje, że będzie dobrze. Masz jakies wskazania do cc przy główkowym ułożeniu dzieci? bo nie chcą cc na 100% zagwarantować:confused:
wiolka - to Ci się sfarciło z tym spaniem:-), korzystaj póki mozesz kochana bo wiesz wyspimy sie za kilka lat:-D, a na moje skurcze lekarz nic bo ja czekam do wizyty 16 maja, nie robie alarmu wcześniej, najwyżej urodzę hehe, choc chcialabym ze 3 tyg. jeszcze dać radę:-)
Lilly, Mati - dla Was skurcze to widzę, że juz normalka co?, dobrze, ze leżycie i tak ładnie pociągnełyście ale poczekajcie jeszcze trochę na swoją kolejkę co, nie wpychac się!

Ciekawe jak dorocik, dawno sie nie odzywała....czyżby...
 
Do góry