reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

BJ city select jest calkiem fajny, latwy do prowadzenia jak wszystkie baby joggery, choc ja chce citi mini double by kolo siebie siedzialy.
A co do ruchow to ja poczulam w polowie 19 tygodnia, czyli dokladnie 10 tygodni temu. Czuje jakby to bylo lata temu!
 
reklama
hejka
witam nowe mamusie na forum
ja dzisiaj mam leniwy dzień nic mi ię nie che i najchętniej to bym cały przespła:szok:
 
Oj wiem Lola tutaj dziewczyny w większości już pod koniec ciąży my na początku ale i nam zleci. A te wózki co o nich piszecie to są tez dla niemowląt bo tak bardziej na spacerówki wyglądają?
 
marcikuk ja poczułam pierwsze ruchy ok 17 tyg. a to moja pierwsza ciąża. kiedy to było... wydaje się że tak dawno. teraz dzieciaczki to dopiero szaleją.:-)
ja oglądałam te BJ city select na żywo bo też byłam nim zainteresowana ale nie zdecydowałam się na niego bo strasznie jest ciasny dla dzieci. mają mało miejsca na nogi itp. niby na zdjęciach fajnie wygląda ale wolę żeby dzieci miały wygodnie bo ja należę do osób które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i napewno będziemy dużo spacerować - wygoda maluchów przede wszystkim.
 
Ja poczułam ruchy po skończonym 16 tyg.No a tak z innej beczki to wygląda na to że już wszystko mam.Mój niedawno był odebrać ze sklepu łóżeczka,materace i komodę.No,ale trzeba jeszcze wszystko przygotować.:tak:
 
Ja tak przeglądam stronki z łóżeczkami, wózkami i się zastanawiam. Musze sobie kiedy na żywca popatrzeć bo jak ankos pisze na zdjęciach wyglądają fajnie a okazuje się później ze lipa. No nic mam jeszcze duuuzzzzo czasu ale lobię sobie pooglądać. Ale dzisiaj jak ogladalam te wozki to masakra zastanawiam się co sie stalo ze starymi wózkami głębokimi. Ja mieszkam w UK i jak patrze to większość jest tych nowych a ja staroświecka i głębokiego szukam ale przeraziły mnie ceny 800 - 1000 funtow. tyle to nie dam.
Lola tez mi się wydaje ze niedługo i gienek dołączy tu nas.
 
dziewczyny zleci wam czas jak cholera zobaczycie
lilly super ze juz wszystko masz
mój maz poki co robi szafe
dzis przyszla komoda do naszej sypialni bo z pokoiku dla dzieci niestety trzeba bylo sie wyniesc
mi dzis zmniejszyli fenoterol i znowu skurcze sie pojawily:-:)-(
 
lilly super że asz już wszystko :-)
mati będzie dobrze!!! zaciskaj nogi !
marcikuk jeszcze ze sto razy będziesz zmieniać zdanie co kupić :-) wiem po sobie. wydawało mi się że wiem i jestem zdecydowana po czym zmieniałam zdanie i kupowała całkiem co innego :-)
jeśli masz czas i siły to chodź po sklepach, oglądaj i koduj ceny bo różnice między nimi są masakryczne
 
oj to ja wiem, na razie w sumie nie mam nic upatrzonego, to takie luźne myśli. Po sklepach nie pochodzę póki co, bo pracujemy z mężem często na rożne zmiany a tutaj w miasteczku nie ma sklepów z łóżeczkami czy wózkami. No i póki co jestem na etapie mdłości. Śmiesznie to zabrzmi bo mam ciągle mdłości i brak apetytu jednocześnie będąc głodną. Czyli będzie parka dziewczynka dba o linie i nie daje mi jeść a chłopak chce nabrać ciałka :-D:-D:-D
 
reklama
marcikuk ja na tym etapie ciąży co Ty to jeszcze nawet o zakupach nie myślałam,w sumie po 20 tyg coś tam delikatnie kupowałam.Jeszcze masz dużo czasu na rozeznanie się w cenach i upatrzenie sobie rzeczy dla maluszków:-) Ja już dziś mogę powiedzieć że mam wszystko,no może prawie wszystko bo jeszcze jakieś duperelki trzeba dokupić,ale za to jeszcze nic nie przygotowane.Aż strach pomyśleć o tych przygotowaniach.Remonty,pranie,prasowanie,składanie łóżeczek i komody itd,ale to mąż porobi.No może to pranie i prasowanie spadnie na mnie,ale jakoś na raty dam radę.Do końca maja trzeba to wszystko ogarnąć:-)
 
Do góry