reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jak zrobić by zajść w ciążę bliźniaczą? Chciałabym mieć bliźniaki. Szkoda, że to jest niezależne od nas. Tylko modlić się hehe :) pozdrawiam wszystkie mamy bliźniaczków i gratuluję
 
reklama
czesc dziewczyny.jak nastroje niedzielne.ja dzisiaj zauwazylam u siebie po nocce zolte uplawy.caly czas mam w pochwie infekcje -bralam ostatnio pimafucin i co 3 dzien lactovaginal.nic bardzo mi to nie pomaga-uplawy maja nieprzyjemna won.co jest troszke lepiej to znowu cos.dobrze,ze mam w srode wizyte.czy ktoras z was ma taka infekcje-biezrzecie cos dopochwowo?i znowu jestem w strachu.
 
Wiolka ja nic nie pomoge, bo cala ciaze nic mi nie dolega procz typowych ciazowych dolegliwosci.:no:
Ale mysle, ze jak cie nie piecze/boli to do srody powinno byc ok.
 
Cześć dziewczyny

Amika zbytnio nie zastanawiałam się nad tym co zrobić :-) tak wyszło.Próbować,może się uda.

Wiolka ja dosyć często mam jakieś infekcje i wtedy lekarz coś mi dopochwowo zapisuje.Będziesz u lekarza to dobierze Ci odpowiednie leki.Spokojnie infekcje da się wyleczyć.
 
Dziewczyny, torba do porodu juz spakowana.:-) Jeszcze pozostaje torba szpitalna, dla siebie juz wszystko mam, a dla robaczkow daje sobie czas do konca maja, bo jak wczesniej przyjda to i tak beda za male by cokolwiek z tego potrzebowac.
 
czesc dziewczyny.jak nastroje niedzielne.ja dzisiaj zauwazylam u siebie po nocce zolte uplawy.caly czas mam w pochwie infekcje -bralam ostatnio pimafucin i co 3 dzien lactovaginal.nic bardzo mi to nie pomaga-uplawy maja nieprzyjemna won.co jest troszke lepiej to znowu cos.dobrze,ze mam w srode wizyte.czy ktoras z was ma taka infekcje-biezrzecie cos dopochwowo?i znowu jestem w strachu.
Kochana ja w ciązy jakos lepiej ale przed ciągle cos miałam i mam na tym punkcie fiola:-) Więc moje doświadczenie mówi mi, że jak upławy maja nieprzyjemny zapach to najprawdopodobniej bakterie, bez swędzenia czy pieczenia. Na grzybki to raczej uplawy żółte w dużej ilości ale bezzapachowe - przynajmniej u mnie tak była. Ja cały czas biorę lacibios femina, można wycierac się ręcznikiem papierowym, pić dużo wit. C, ewentualnie tabletki z żurawiny, brałam tez taki lek bez recepty feminnella vagi c - to tabletki z witc, które pomagaja przywrócić prawidłowe ph pochwy, nie wiem jednak czy można je brac w ciąży musialabyś to sprawdzić, są bez recepty - mi przynosiły doraźna ulgę. Możesz spróbowac tych sposobów ale najlepiej oczywiście do gina:-), powodzenia.
 
oooo tolive!!! Hej!!! Cały czas jakoś mi siedziałaś w głowie!!!
Pisz kochana co u Ciebie!!! Jak to sie stało, ze zniknęłaś? Jesteś na Kasprzaka, tak jak planowałas? Jak nastrój przed czwartkiem/piątkiem :-)?
 
reklama
Czesc dziewczyny.jakos widze,ze nie macie weny ostatnio cichutko tutaj.ja dzisiaj pol nocy nie spalam.o 8 pojechalam na badania-potem sie polozylam i dopiero wstalam:szok:odespalam ale wszystko mnie boli a nogi najgorzej.
TOLIVE-ja tez myslalam o tobie i bylam pewna,ze juz urodzilas.trzymamy kochana kciuki.pisz koniecznie i opisz co porabiasz,czy jestes caly czs w szpitalu.
DOROCIK-a ty masz na kiedy,bo chyba ty nastepna?
CAILINKA-to szybka jestes z ta torba.ale lepiej,bo bedziesz miala z glowy.zrob sobie suwaczek,bo ciagle zapominam w ktorym jestes tyg.-chyba cos ok 27?
LILLY-napisz co u ciebie i MATI-mam nadzieje,ze dobrze.
 
Do góry