reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Magda foty cudooo i jaka pamiatka

anuśka faktycznie przy trojce malych szkrabow idzie sie wykonczyc,ja juz po dwoch nieprzespanych nocach,blizniaczki nie moga sie dogadac jesli chodzi o karmienie i ogolnie jakos niezbyt fajnie sie czuje
jeszcze snieg u nas pada,a myslalam ze juz wiosna przyszla na dobre,co za rozczarowanie:-(
 
Cześć dziewczyny.Dziś troszke późno do was zaglądam.Nocka u mnie minęła średnio bo nie mogłam sie ułożyć.Dzieki dziewczyny,że pytacie.Samopoczucie moje w miarę ok:-) Pogoda super to pewnie,też ma dobry wpływ.
Donka ja nie chodziłam do szkoły rodzenia jak byłam z Nikolą w ciąży i teraz też nie zamierzam,ale nie mam nic przeciw.
Magda WOW! piękna sesja:-)

Kobietki życzę Wam wszystkiego Najlepszego z okazji naszego Święta :-)

Miłego popołudnia :-)
 
Dzień Dobry:-)
dziewczynki dziś jest nasz dzień :-)ja z tej okazji kupiłam sobie coca-colę i paczkę chipsów:happy2: ależ mam teraz zgagę...trudno.
Magda-gdańsk fotki przecudowne i rodzinka przecudowna...aż mi szczęka z zachwytu kłapnęła o podłogę. Pięknie:tak:
A tak w ogóle Kochana to my już 36 tydzień lecimy. Ostatnio pytałam gina jak to się liczy więc jak jest np.36t1d to już jest skończony 36 i leci 37. Tak też dziewczynki tutaj pisały, ze lekarze liczą skończone.
agucha też mam ostatnio chandry ogromne, płaczę co chwila....u mnie to chyba lęki przed nieznanym....eh. Na takie stany najlepsza jest praca więc dzisiaj starłam kurze, odkurzyłam, zrobiłam pranie, wypucowałam kuchnię. A teraz leżę i tak już zostanie do wieczora. A słonko świeci....okna bym umyła ale mam zakaz.
wiolka gratuluję parki:-)
doncia życzę Ci, zeby Ci się Gwiazdki szybko zsynchronizowały. Będzie troszku mniej pracy przy nich. I zazdroszczę bardzo, że masz je już przy sobie. A przypomnij mi ile Twoje ważyły przy porodzie? Bo moje też chyba duze nie będą skoro w 31 tc ważyły 1400 i 1500.
 
Moniek to zaszalałaś :-) Ja coca-colę tak lubię,że niestety prawie codziennie zdarza mi się trochę zgrzeszyć.Chyba ogólnie grzeszę jak mnie smak na coś weźmie.Właśnie wrąbałam dwa pączki :rofl2:

Dziewczyny właśnie patrzyłam w lusterko i stwierdziłam,że dawno tak nie wygladałam.Odrosty na głowie masakra :szok: farbę do włosów mam i chyba zaraz idę nałożyć na włosy,ale poczekam troszkę aż brzuch się zrelaksuje bo znów się napina po tym jak poszłam do zerówki po swoje dziecię.
 
dziekuje dziewczyny za miłe słowa:)
ja w pierwszej ciąży tez sobie duuuzo folgowałam i skończyłam z 18kg na plus, teraz uważam co jem, wiadomo czasem jakiegos chipsa czy cole wypije, ale staram sie uważać:) i narazie mam 10kg na plus i jestem bardzo zadowolona:) pamietam jak było mi ciężko zrzucic te kg po pierwszej ciąży i to mnie tak motywuje.
moniek tez słyszałam włąśnie, że mamy skończone 35 tygodni a leci nam 36, ale w szpitalu lekarze licza tygodnie skończone i ja się tego trzymam:) a jak u ciebie z porodem? jest szansa na sn?
donka życze, Ci żeby dziewczynki sie zgrały i dały ci troche odpocząć, a masz kogos do pomocy?
u nas dzis na obiad zapiekanki kopiec kreta pieke na deser:)
miłego dnia
 
lilly moje wlosy tez wołają o pomste do nieba ale ja jednak wole sie wstrzymac moze poprosze kogos zeby mi farbe nalozyl ale sama nie bede sie gimnastykowac
i postanowilam po porodze zafarbowac na czarno bo teraz mam brąz
 
reklama
Moniek moje panny ważyły 2300g i 2260g,poród w 38tc,w 33tc ważyły 1400g i 1550g,ja bym nie sugerowała się wagą z USG,u mnie była bardzo zawyżona mialy miec po 2800g,a tu taki klops
 
Do góry