reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

czesc dziewczyny.bardzo wam dziekuje za mile slowa -za to,ze cieszycie sie razem ze mna.jak minela nocka?ja budzilam sie kilka razy i nie moglam zasnac a potem jeszcze pieskowi sie zachcialo na dwor i zaczal nas budzic.odespie moze w dzien.pojde dzis umowie sie na pon.na krzywa cukrowa,bo dla mnie funkcjonowanie bez sniadania to naprawde wyczyn i dlatego tak zawsze zwlekam.umnie pogoda ladna ale zimno.pozdrawiam:-)
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!
u mnie nocka minela ok
od rana u mnie pada snieg i jest pochmurno ale mi to nie przeszkadza bo ja i tak leze
wiolka to ty juz po połówkowym?
moja ginka nie kazala mi wczesniej robic niz 25 marca
agata jak tam nauka ci idzie?
lilly jak sie czujesz?
ja dziewczyny wpadlam w wir zakupowy na allego
 
dziewczyny jak tam sprawa sie ma z wizytami ?która wczoraj miala i sie nawet nie przyznala?
trzymam kciuki za kolejne wizyty:-):-)
 
Hej dziewczyny a u nas sloneczko.Maz w nocy musial wyjechac do niemiec wiec mialam po spaniu jak mnie obudzil.Mati nauka gorzej niz lepiej czytam czytam i mam wrazenie ze nic z tego w glowce nie zostaje:-) ale dam rade.Rob zakupy pewnie a co nam pozostalo z rozrywek
wiolka rozumiem Cie dla mnie tez najgorsze bylo ze trzeba bycz pustym brzuszkiem
no nic rowniez milego dnia kobiet wszystkim mamuskom,lece czytac zeby o dzisiejszej wizycie nie myslec
 
I JA ZYCZE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO DOBREGO W DNIU KOBIET!
MATI-ja jeszcze pojde za 2 tyg. na 3d lub4d-nie wiem ktore robia badajac narzady.jutro zadzwonie.to jak pojdziesz 25 marca to tez juz bedziesz znac plec.mati jak nakupujesz za uzo to nam poodsprzedajesz-nasze beda w tym samym czasie!szukaj i dawaj linki jakby cos!
lilly-a ty sie nie forsuj!
 
agata-ucz sie ale z umiarem.obrona to wlasciwie formalnosc ale nerwy sa!nie przemeczaj sie!mimo wszystko wspolczuje.zycze wytrwalosci:-)
 
hej laseczki:)
agata powodzenia dzis na wizycie:) fajny prezent na dzień kobiet:) na którą smigasz? my idziemy za tydzień
u nas już prawie wszystko kupione, musimy pojechac do ikei po materac, zostanie jeszcze jedna karuzelka, niania elektryczna, monitor oddechu i jeden bujak:) aha no i najwazniejsze wózek..musimy pogadac z dziadkami, czy chcą sie złożyc na wózek, a jak nie to chociaż niech kaske pożyczą:) w sumie zostały same najdroższe rzeczy, ale karuzelkę ma kupic kumpela, więc cos tam odpadnie:) ale jestem jakos spokojna:)
u nas nocka srednio Damian sie cos kręcił, koło 24 potem koło 2giej a wstał o 6, wiec nie zaszal dzisiaj ze spaniem:) ja nastawiłam swetry, zaraz wstawie małe ciuszki i juz wszystko bedzie wyprane:) w poniedziałek zaczynamy 36 tydzień, mam nadzieję, że dotrwam:) narazie nic nie zapowiada, że miałoby sie nie udac:)
klaudia jak tam pierwsza nocka z dziewczynkami? czemu tak długo trzymali dziewczynki?
miłego dnia
 
wiolka połówkowe mam dokladnie 29 marca bo ginka kazala mi miedzy 25 marca a 4 kwietnia sie zapisac bo wtedy jest niby najlepiej wiec jeszcze 3 tyg musze zaczekac ale szybko zleci
piekne sa rzeczy tez dla dziewczynek na allego ale niestety narazie szukam takich uniwersalnych-dokladnie tak jak pisze agata to jedyna przyjemnosc. a jak u ciebie z zakupami?
 
Cześć
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET

tRZYMAM KCIUKI ZA UDANE WIZYTY i ciesze sie z tych juz udanych
Agata88 powodzenia na obronie,mi na szczęście ten stres przypadnie za 1,5roku uffff
lilly jak Ty sie czujesz?

Tak z innej beczki,czy myslałyscie o szkole rodzenia?
 
reklama
donka tobie szczególnie i dla twoich wszystkich kobitek specjalne zyczonka-twoj maż to wydatek dzisiaj bedzie mial
ja niestety nie mysle o szkole rodzenia bo leze w lozku:-:)-(
POZDRAWIAM
 
Do góry