reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Tak się zastanawiam kiedy najlepiej kupić wózek.jestem trochę przesądna co do tego,ale z drugiej strony ze względu na jego koszt no i na to,że chcę kupić używany wypadałoby kupić trochę szybciej,żeby się nie okazało na ostatnią chwilę,że takiego jak chcę nikt akurat nie chce sprzedać.Póki co mam już trochę ubranek i to na tyle.Czekam jeszcze z pozostałymi zakupami,ale mam już upatrzone łóżeczka etc.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj to i tak mam zakaz rodzenia,bo babcia czeka na listonosza i nie może do gabi przyjechać:tak:

mati czy byłaś na zasiłku dla bezrobotnych czy jakim?Mi w ciąży nie przedłużyli umowy,ale zasiłek chorobowy pobieram z ZUSu

lilly a ja ostatnio sprzedałam spodnie i bluzkę ciążową na allegro za 15zł,wole chodzić w dresach,jedne zostały mi z ciąży po Gabi a drugie kupiłam sobie na allegro za 18zł(używane pumpy H&M) i są super
 
lilly ja to nawet nie mysle o wózku jak urodze to dopiero mysle ze odrazu na dwór z dziecmi nie wyjde pozatym my taki głeboki wózeczek kupimy uzywany u nas jest komis i sa piekne malo zniszczone wózki a w spacerówke sie najwyzej zainwestuje troche wiecej
 
donka byłam na zasilku dla bezrobotnych który skonczyl mi sie we wrzesniu a na poczatek listpoada bylam juz w ciazy i zostalam bez kasy
 
kurcze donka wez jedz do szpitala i powiedz,ze nie wyjdziesz do poki nie urodzisz:D nie ma jakis jeszcze innych metod wywolania porodu?moze goraca kapiel albo wlasnie pobiegaj po schodach.No czas juz na Ciebie kobieto!za to maluchy pewnie beda duze no i odrazu do domku je dostaniesz super!Ale jak do 40 skonczonego nie urodzisz to pojdziesz do szpitala co??
Agatko pojadę do szpitala,pojadę tylko nie chcę mówić kiedy żeby nie zapeszyć,już tyle razy się wybierałam,że i tym razem może nie wypalić

Tak się zastanawiam kiedy najlepiej kupić wózek.jestem trochę przesądna co do tego,ale z drugiej strony ze względu na jego koszt no i na to,że chcę kupić używany wypadałoby kupić trochę szybciej,żeby się nie okazało na ostatnią chwilę,że takiego jak chcę nikt akurat nie chce sprzedać.Póki co mam już trochę ubranek i to na tyle.Czekam jeszcze z pozostałymi zakupami,ale mam już upatrzone łóżeczka etc.
lilly co do kupna wózka Gabi kupiliśmy miesiąc po porodzie,ale to zima była,teraz mamy zarezerwowany i odbieramy w marcu lub kwietniu
 
Donka mi teraz najwygodniej w leginsach i tunikach.Fakt na allegro można ciekawe używane ciążówki kupić.
mati co do wózka to do samego końca raczej czekać nie mogę bo istnieje ryzyko,że akurat nikt nie będzie chciał sprzedać tego wózka który chcę.Mam w planie Abc Desing zoom używany za jakieś 2tyś można kupić a na nowy mnie nie stać bo pełen zestaw ponad 4tyś.także ten zakup troszkę szybciej wypada zrobić.
Z pojedyńczym wózkiem nie ma takiego problemu także jak urodziłam córkę w zimę a wtedy były straszne mrozy to wózek tez tak jak Ty Donka kupiliśmy po porodzie.Donka nasze gwiazdy mają prawie tego samego dnia urodzinki z tego co widzę.Moja Nikola jest z 5-go stycznia.Ale wtedy była zima po 30st mrozu.
 
Ja nie mam luźnej gotówki i nie zapowiada się na najbliższe lata,żebym miała,ale i tak ten zakup nas nie ominie.Będą kryzysy nie raz finansowe.Wybrałam taki wózek ze względu na jego funkcjonalność.Widziałam dużo tańsze ładne wózki jeden obok drugiego,ale nie mogę takiego mieć ze względu na gabaryty.Mieszkam w bloku na piętrze i nie będzie miał kto mi pomagać w tachaniu wózka.Będę zdana na siebie także funkcjonalny wózek to podstawa.Nie mam tu nikogo do pomocy.Będę przewaznie sama z trójką dzieci bo mój mąż jest gościem w domu ze względu na pracę.Takie uroki,ale trzeba sobie jakoś radzić.
 
reklama
oj tak w twoim przypadku to wiadomo ja tam 1 pietro i tesciowa obok w bloku wiec nie ma o czym gadac
ja na spacerówke to zdecyduje sie zeby dzieci byly jeden za drugim bo u mnie na osiedlu jezdzą tylko tranwaje i to takie stare (z resztą u nas innych nie ma) wiec trzeba bedzie sie jakos zmiescic
 
Do góry