reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

wlasnie mi tez wraca ten cholerny grzyb pimafucin bralam ostatnio i pomoglo mi tylko na miesiac a kosztowal duzo od dzis znowu biore clotrimazolum za 4 zl i zobaczymy jaki efekt bedzie
 
reklama
mati ja już po 3ej serii leczenia pimafucin i wciąż cholerstwo wraca.W poprzedniej ciąży też infekcje co chwilę mnie się czepiały.Czasami to kwestia źle dobranego leku,a czasami taki urok łapania infekcji w ciąży.Nie raz tańszy lek o wiele lepiej działa niż ten drogi.Staram się też pić dużo kefirów itp.;-)

Donka co tam u Ciebie kobieto?
 
u donki to juz chyba finisz:-):-)
a dziewczyny jeszcze jedno co tu brac na katar bo z tego wszystkiego zapomnialam zapytac lekarki a nos zawalony
 
mati ja do nosa psikam np disnemar sól morska w sprayu.

Donka miała dać mi znać na telefon jakby co,ale być może z wrażenia zapomniała.Trzeba czekać w końcu się odezwie do nas :-)
 
Mati - kurcze smutno mi z powodu kiepskich wieści. Myslalam, że będziemy Ci tu gratulować laleczek, a tu masz. Ale wiesz nie ma tego złego, grunt, ze lekarze zauwazyli, ze cos sie dzieje i teraz na pewno cos z tym zrobia, Ty ze swojej strony możesz tylko leżec i starac sie myślec pozytywnie więc spręż się i wykonaj rozkaz gina:-)
Będzie dobrze, pamietaj.
 
Hej Dziewczynki
Mati wypoczywaj jak najwięcej,trzymam kciuki
Kla00dia dzieciaczki przesłodkie
Yummy a Ty nie miałaś iść dzisiaj do szpitala?

Ja dzisiaj tak późno się odzywam,cały dzień jakoś mnie goni na klozecik,jelita mi się buntują.
Nie wiem dziewczyny co mam robić,po wczorajszym zniechęciłam się do szpitali i lekarzy,wiem że nie powinno się wszystkich pakować w jeden worek.Chyba pobije wszelkie rekordy chodzenia w ciąży bliźniaczej
 
mati musisz duzo odpoczywac a wszystko jeszcze bedzie dobrze!szkoda tylko ze nie wiemy jaka plec...chociaz z tym to tez roznie juz slyszalam historie na 100% chlopiec a rodzila sie dziewczynka i odwrotnie...No i faktycznie najwazniejsze to zebys infekcje teraz wyleczyla!

U mnie chlopaki rosna jak na drozdzach po 1200g juz maja ale KTG tylko jeden dal sobie zrobic drugi tak zaczal sie denerwowac lapskami obcej kobiety ze normalnie fikolki robil przez 20 min az Pani sie poddala;D
dopiero u lekarza na usg sie uspokoil;)
Ja zostalam oddelegowana na posiew moczu i dostalam jakies tabletki na bakterie,a tak to Pan prosil zebym sie nie objadala(nie mam jak bo i tak wymiotuje jak za duzo zjem...) ale moj Pan dr chyba ma uraz do kobiet w ciazy z nadwaga...strasznie tego pilnuje mowi ze ostatnio mial gwiazde ktora 54!!!kg przytyla...porazka
8 marca kolejna wizyta i mam nadzieje,ze do tego czasu zadnych niespodzianek;)

donka a rozmawialas ze swoim lekarzem o wczorajszej sytuacji w szpitalu??no bo co dalej?to tak bezpiecznie zebys dalej chodzila z maludami w brzuszku??
 
donka ja gdzieś czytałam, że takie rewolucje kibelkowe to mogą być zwiastunem porodu:tak: Może u Ciebie to już się zaczyna. Trzymam kciuki.
 
reklama
Agata88 ekstra, ze z chłopakami wszystko ok. I super waga. A co do objadania to pan doktor ma rację....zaczniesz przybierać po 30 tc. Ja w ciągu 2 tygodni przytyłam 3 kg, ale myślę, że trochę tego to woda bo zaczęłam puchnąć.
A powiem Ci, że to musi być niezły wyczyn przytyć w ciąży 54 kg....może to jakąś chorobą było spowodowane.
 
Do góry