reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej Dziewczynki
Mati wypoczywaj jak najwięcej,trzymam kciuki
Kla00dia dzieciaczki przesłodkie
Yummy a Ty nie miałaś iść dzisiaj do szpitala?

Ja dzisiaj tak późno się odzywam,cały dzień jakoś mnie goni na klozecik,jelita mi się buntują.
Nie wiem dziewczyny co mam robić,po wczorajszym zniechęciłam się do szpitali i lekarzy,wiem że nie powinno się wszystkich pakować w jeden worek.Chyba pobije wszelkie rekordy chodzenia w ciąży bliźniaczej

ja pozostaje w szoku-wlasnie wrocilam od lekarza i dowiedzialam sie, co nastepuje: "Pani juz rodzi :szok:3 cm rozwarcia jeden ruch reka i ma Pani 6, godzina rodzi Pani pierwsze dziecko, druga drugie:szok:" mam wytrzymac do jutra, jutro o 8.00 ide na porodowke i rodzimy:szok:


to czy sn czy cc okaze sie jutro- jutro podejmie decyzje:shocked2: ale sie zeschizowalam:shocked2::shocked2::shocked2: boje sie jak cholera:sorry2: trzymajcie prosze kciuki dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
yummy wow kciuki trzymamy!!!mozna sie zdziwic takimi wiesciami:D a ciekawe czemu odrazu nie moglas tylko do jutra masz czekac...hmm powodzenia:) cieszymy sie razem z toba!

jeszcze nie mam zadnych skurczy, a poza tym moj lekarz ma jutro dyzur na porodowce;-)dzidziusie czekaly na Pana doktora heheh czuja respekt ide spac tzn sprobuje jutro musze miec duuuuuzo sil:tak:
 
yummy - ja też zaciskam, jutro wielki dzień:-)....matko już jutro zobaczysz swoje dzidziolki, powodzenia Mamuśka:-)

Może sie z donka wstrzelicie w jeden dzień, a swoja droga fajna data urodzin: 22-02-2012:-)
 
witam dziewczyny
jak wam minela nocka?
ja dzis sie przebudzilam o 4 rano -niestety nie sezon na przetwory wiec pozostalam grzecznie w łózku
agata88 ciesze sie ze u ciebie wszystko w porzadku
tak sobie wczoraj pomyslałam ze gdyby bylo tak zle z moja szyjką to by mnie do szpitala wysłała
dzis rano mój kochany mąz przyniósl mi tone kanapek termos z herbatą soki owoce jogurty itd jakos dam rade do nastepnej wizyty za 13 dni -mówila ze teraz juz co 2 tyg bede chodzic

a co tam u was nowego?
ale yummy ma niespodzianke za chwile napewno zobaczy swoje malenstwa
donka twoje czekanie napewno zostanie wynagrodzone zycze ci tego z calego serce
 
Cześć dziewczyny :-) U mnie nocka dziś w miarę dobrze w porównaniu do ostatnich bezsennych nocy.Tylko sny mam jakieś durnowate:baffled: Ciekawe czy yummy już w szpitalu.
Miłego dzionka ;-)
 
reklama
lilly niuleczka i agucha widze ze my na koncu zostaniemy
dziewczyny sie rozbrykały i rodzą jedna za druga:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry