reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
O nieeeeeeeeee.....walnęłam mega wielkiego posta z multicytatami i mi go wcięło. Ja pierdzielę.
Dziewczęta w rankingu największy brzuszek chyba wygrywam bo właśnie się zmierzyłam i mam 115 cm:szok:Szaleństwo.
Ja już po wizycie.....z dziewczynami ok, szyjka długa i zamknieta i następna wizytka za 2 tygodnie. Pan Doktor jest przekonany, że w ciągu tych 2 tyg nic nieprzewidzianego się nie wydarzy. Się okaże....ale oby, oby. Mam już odstawić tabletki żelazowe. Na kolejną wizytę badania moczu i morfologia i posiew na GBS z pochwy.
Dziewczyny nie zmierzone ale podpatrzone tylko jak harcują w brzusiu.
lilly super, że jedna dziewczynka będzie:-) Teraz najważniejsze, żeby maluchy rosły. Mój gin mówi, że nie chodzi o to, żeby ważyły tyle samo tylko, żeby każda przybierała na wadze proporcjonalnie do poprzednich tygodni.
Ja brałam hemofer 2x dziennie + codziennie szklanka świeżo wyciśniętego soku z buraczków z dodatkiem jabłuszka. A tabletki żelazowe zawsze popijałam sokiem z grapefruita. I hemoglobina 11,8 póki co.
kla00dia to miałaś akcję:szok:Super, że wszystko dobrze się skończyło. A malutkie są prześliczne. Fajnie masz, że tak szybko jesteś w domku, tu się lepiej dochodzi do siebie niż w szpitalu. A dziewczynki też już niebawem będą z Tobą bo wagę mają super. Trzymam kciuki.
Yummy kuruj gardło Kochana, bo maluchy bedą potrzebowały zdrowej mamuni. I super, że już po remoncie. Nacierpiałąś się wczoraj, ale za to jak pięknie będzie za chwilkę.
Tossa kolejny raz pokłaniam się z szacunkiem. Robić dzemy w nocy i te pięknie obszyte pieluszki....podziwiam. Ja to leń i nieudacznik jestem. Nawet mężowi skarpet nie ceruję tylko wywalam do śmieci. A jak coś poważniejszego do zszycia czyli coś, czego nie moge wywalić to lecę do mamuni. Już takie lewe rączki ze mnie. Ale guzik przyszyję:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja...nieobecna byłam bo jakoś brak weny na pisanie ale podczytywałam was zawzięcie :-)

Przede wszystkim gratuluę kolejnych bąbelków na świecie :-)
to jeszcze dodam kilka zdjęć z drugiego dnia życia szkrabów:)

Zobacz załącznik 439494Zobacz załącznik 439495
Oliwia Laura
śliczności malutkie, niech szybciutko rosną i wracają z mamusią do domku, bo wszędzie dobrze ale w domku najlepiej i przy mamusi oczywiście:-)jeszcze raz moje gratulacje :-)
trzymam kciuki za wizytę i za te wymarzone dziewuszki:-), jak byłam w Twoim tc też mialam 85cm, teraz juz 95cm:zawstydzona/y:, po 20tc rośnie w oczach heh
oj rośnie rośnie...widzę sama po sobie jeszcze nie dawno płakałam że brzucha nie mam a teraz z dnia na dzień coraz większy :zawstydzona/y:

mati84 ja tez dzisiaj mam wizyte:) trzymam kciuki za twoja

ahaha ja mam 109 cm w pasie bije was na glowe:p
no niestety widzę, że to ja wygrywam ranking 22 tydzień leci a ja już 115 cm :szok: co to będzie dalej...masakra :cool:hehehe ale dobrze jak brzuch rosnący ma być oznaką rosnących bąbelków i zdrowych to niech rośnie a co mi tam zdrowie bąbli najważniejsze

Mati i Agata88 powodzenia na wizytach i czekamy na relacje :tak:
Yummy to pochwal sie zdjęciami swoich pięknych szaf :tak:
Tossa wielki szacun a moze mi byś kilka takich pieluch zrobiła?:blink:

Lilly gratuluję jednej dziewuszki ja też już wiem że jedna na sto procent to panna a drugie się nie chciało pokazać ale może będzie widoczne 28 jak pójdę na wizytę, początkowo moja ciąży była jednoowodniowa, jednojajowa więc jak jedna panna to druga też miała być panna ale na ostatnim USG okazały się dwie owodnie i w związku z tym już druga w cale nie musi być tej samej płci co pierwsza tak więc z niecierpliwością czekam na wizytę i poznanie płci drugiego bąbelka, ale tak jak większość tu podkreśla najważniejsze zdrówko i Tobie i sobie i wszystkim amuśkom tutaj zgromadzonym życzę aby bąbelki rosły, przybierały na wadze i oby nie podkradały sobie jedzonka... :happy2:

Moniek Ty masz 115 w 34 tc ciąży a ja mam 115 w 22 tc :szok:

donka, trzymam kciuki za Was i powodzenia oby wszystko dobrze się skończyło...powodzenia
 
Ostatnia edycja:
yummy no oni chyba nie powazni zebys na ostatnich nogach jeszcze miala czekac...ja bym specjalnie zaczela im tam porod symulowac odrazu by Cie poza kolejka wpuscili:D a brzuchol no wlasnie duuuzy tylko lekarz jak mnie widzi mowi ze maly,zgrabny po czym jak zmierzyl sam sie zastanawial jak to mozliwe ze tyle cm ma:D ponoc chlopaki duze dlatego bo juz podejrzewal ze za duzo wod plodowych ale wsio jest ok tyle ze moje "maluchy" takie dlugasne sa i mnie rozpychaja:D

No wlasnie jak to jest z tym USG co slysze z kazdej strony to myli sie przy wagach malenstw to po co takie okreslanie wagi jak i tak sie nie sprawdza??
 
Ze mnie tez taki Pani domu,ze obiad zrobie,posprzatac posprzatam,uwielbiam deserki robic ciasta takie historie.Ale robienie zapraw,dzemow i szycie juz mnie przerasta:D
 
to jeszcze dodam kilka zdjęć z drugiego dnia życia szkrabów:)

Zobacz załącznik 439494Zobacz załącznik 439495
Oliwia Laura
Ale słodkie Dziewczynki:-)prosimy o kolejne zdjęcia po następnych odwiedzinkach:tak:

kurde dziewczyny co to zrobic zeby u mnie tez byly dziewuchy
chyba dzis oszaleje jak mi nie powie kto w moim brzuszku zamieszkuje
A czemu chcesz akurat dziewuszki? pytam, bo tak sobie myślę, że jak pierwsze dzieci to pewnie większosć wyczekiwalaby parki? tak czy siak jak piszą dziewczyny, kochasz każde, ważne żeby zdrowe:-)
 
eee no co Wy dziewczyny ...jak mi się kopytek chciało to 2 dni przed szpitalem zamiatając brzuchem po blacie mieliłam ziemniaki i kopytka robiłam...tylko wtedy nie wiedziałam że za 2 dni przez najblizsze 3 tygodnie czeka mnie szpitalny wikt :p

agucha1986 - nie ma sprawy , tylko potrzebuje pieluch :-) mulinę mam :-)

właśnie odnalazłam ostatnie zdjęcia w ciąży robione 4 dni przed porodem :-) mama zrobiła mi swoim telefonem... pokażę Wam to tak a`propo brzuszków :-)
Zdjęcie0018.jpg
 
Aimee moze byc tez parka jak najbardziej oczywiste jest to ze pokochalam juz to co mam w brzusiu
i najwazniejsze oby zdrowe ale tak po cichutku sobie marze:-):-)
 
Tossa też zakupiłam taką piżamkę. Ciekawe czy w nią wejdę jeszcze przed porodem? Bo teraz to śpię w swoich spodniach od piżamki i w małżonkowym t-shircie:-)
A brzusio bardzo ładny. Taka piłeczka do przodu:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moniek proponuję trochę zaszyć dziurki na guziki bo mi się w szpitalu wyrobiły i co chwila się odpinały, dobrze że mama miała pod ręką zestaw podręczny do szycia to mnie poratowała bo tak to non stop prawie klapa odpięta i cyc na wierzchu :-)
 
Do góry