reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja na 18 wizyta ale 4 min wczesniej mam byc na KTG tyle ze zazwyczaj facet ma obsuwy wiec moge tam do 21 kwitnac...no ale co zrobic;) tylko sie nie denerwuj za bardzo ja tak mialam raz to odrazu do szpitala chcieli mnie polozyc ale tlumaczylam ze to przez wizyte:D a tak to w domu sobie mi kazali mierzyc i zawsze mam za niskie:p
narazie cisnienie w miare czyli 110/80 takie mam od poczatku ciazy :-):-)
 
reklama
to jeszcze dodam kilka zdjęć z drugiego dnia życia szkrabów:)

imag0508.jpgimag0504.jpg
Oliwia Laura
 
jesli chodzi o obwód w pasie to u mnie 85(jak narazie) brzusio z dnia na dzien wiekszy
czas u mnie zmierzyc cisnienie bo cos czuje ze idzie w góre
trzymam kciuki za wizytę i za te wymarzone dziewuszki:-), jak byłam w Twoim tc też mialam 85cm, teraz juz 95cm:zawstydzona/y:, po 20tc rośnie w oczach heh
 
kurde dziewczyny co to zrobic zeby u mnie tez byly dziewuchy
chyba dzis oszaleje jak mi nie powie kto w moim brzuszku zamieszkuje
 
Agata88 u mnie to samo- dopoki nie bylo ktg- lighcik. Dzwonilam i babeczka na recepcji mowila jakie opoznienie i czekalam maks 0,5 h. Dla odmiany ostatnio kwitlam tam 3h:szok: Dzisiaj dzwonie i mowie, ze pierdziele- nie ma szans, zebym tam wyczekala 3 h:-D predzej pani Mariolka bedzie musiala odebrac moj porod:-)`Agata88 nie wiem czy wiesz, ale masz taki sam obwod brzucha jak ja:p hehe

Klaudia ale slodziaki:-):-) kurcze, a mialo byc 2800:confused: najwazniejsze, ze zdrowiusienkie:tak: cale szczescie, ze wszystko dobrze skonczylo:tak:

Tossa Ty to jestes Pani domu pelna geba;-) nie wiem, ile fenka musialabym lyknac, by o 3 w nocy robic dzemy:-D Ja to jak Magda Gdansk:-D

Niuleczka u mnie tak samo jak u Ciebie- po 20 tc brzuszek rosl jak na drozdzach, a od 32 tc obwod mi sie nie zmienia:shocked2:

Widze, ze dzisiaj dzien wizyt:) Mamuski powodzenia, nie stresujemy sie:p
 
reklama
mati84 może twoje dzieciątka będą szybko chciały się ujawnić :-) Ja dopiero wczoraj mam potwierdzone,że jedno dzieciątko to dziewczynka,a drugie nie wiadomo kto to ;-)Ważne,żeby były zdrowe,reszta mniej istotna.
 
Do góry