reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzień Dobry Dziewczynki:-)
Mój mąż wypachnił się perfumami, które w ciąży działają na mnie jak płachta na byka i poszedł do pracy:wściekła/y:A mnie zostawił w domu z tym drażniącym mnie smrodkiem.....normalnie zła jestem jak osa.
yummy jak nocka minęła?
magda-gdańsk ło matko....pobudka o 6:30.....póki co to nie dla mnie. Ja robie pobudkę o 5 rano na siku, tabletki i piciu i dalej w kimę;-)
 
reklama
Dziewczyny wpadam tylko na chwilę, doczytam Was wieczorem.
Melduje, że wczoraj na połówkowym wyszło wszystko super:-), Dzidziole zdrowe i prawidłowo rozwiniete, na 100% dwóch chłopaków, jeden waży 400gr, drugi 444gr, wszystko maja na swoim miejscu:-)
Faktycznie czuję gorzej Malca z lewej bo on ma lozysko na przedniej ścianie, które amortyzuje kopy. Bardzo sie cieszę i na taką wiadomośc czekałam:-)
niuleczka to może u mnie podobnie jest z tym łożyskiem?Dziś się przekonam
Dzień Dobry Dziewczynki:-)
Mój mąż wypachnił się perfumami, które w ciąży działają na mnie jak płachta na byka i poszedł do pracy:wściekła/y:A mnie zostawił w domu z tym drażniącym mnie smrodkiem.....normalnie zła jestem jak osa.
yummy jak nocka minęła?
magda-gdańsk ło matko....pobudka o 6:30.....póki co to nie dla mnie. Ja robie pobudkę o 5 rano na siku, tabletki i piciu i dalej w kimę;-)
rozdrażnić mamuśke w ciąży to chyba gorzej niż rozdrażnić byka hihi:-)coś o tym wiem:tak:
 
Agata777 piękne Twoje maluszki i życze powodzenia w karmieniu butlą a dla Ciebie całkowitego powrotu do zdrówka:-)

Agata88 na bakterie w moczu jest dobra żurawinka,polecam:tak:
 
Dziewczynki ja też mam oooogromnego stresa:baffled: Dziś przede mną wizyta,zaraz dzwonię do lekarza dopytać dokładnie o której mam się stawić na badanie:eek: Tak sie boję że masakra,u mnie już 23tc a podobno szyjka lubi się skracać w tym czasie...Chcialabym żeby drugi maluch w końcu sie ujawnił i pokazał co tam kryje między nóżkami:tak:bo chciałabym już zacząć pierwsze zakupy.Wczoraj byłam z mężem w markecie i powiem Wam że strasznie mnie to zmęczyło:szok:musiałam co troche stawać bo czulam jak by brzuszek mi się napinał:baffled:a co bedzie dalej?
 
dziewczyny ja bede miala stresa jutro choc mam nadzieje ze jest ok
bardzo chcialabym sie dowiedziec wkoncu jak plec bo tez juz bym jakies male zakupy chciala zrobic :-):-)
mam nadzieje ze będą to różowiutkie spioszki
 
Dzień dobry o poranku. Nocka minęła mi super to i humorek na cały dzień dobry, czego i Wam życzę:-) Zaraz kawuśka jakaś to juz w ogóle pieknie będzie. Szkoda tylko, że słonka nie ma. Jak dla mnie mogłaby już wiosna być.



aimee ja od poczatku mam wizyty co 2 tygodnie:)
a u nas skończyło sie dobre..Damian juz nie spi do 8mej tylko 6, 6:30 max pobudka buu
tak pytałam, bo ja mam co miesiąc. Z jednej strony chciałabym częsciej, ale znowu finansowo nie byłby to łatwe, takze moze już niech tak zostanie jak najdłużej. Co do wczesnej poudki Twojego Malucha to życzę Ci żeby było jak u mnie. Po okresie wczesniejszego wstawania, teraz juz spokojnie przesypia tak do 7.30-8.00.

Dziewczynki ja też mam oooogromnego stresa:baffled: Dziś przede mną wizyta,zaraz dzwonię do lekarza dopytać dokładnie o której mam się stawić na badanie:eek: Tak sie boję że masakra,u mnie już 23tc a podobno szyjka lubi się skracać w tym czasie...Chcialabym żeby drugi maluch w końcu sie ujawnił i pokazał co tam kryje między nóżkami:tak:bo chciałabym już zacząć pierwsze zakupy.Wczoraj byłam z mężem w markecie i powiem Wam że strasznie mnie to zmęczyło:szok:musiałam co troche stawać bo czulam jak by brzuszek mi się napinał:baffled:a co bedzie dalej?

za wizytę &&&&&& a z zakupami mam to samo. Zresztą jak po domu wiecej pochodze to też. Trzeba robić wszystko wolniej i tyle. Nic chyba nie poradzimy.

dziewczyny ja bede miala stresa jutro choc mam nadzieje ze jest ok
bardzo chcialabym sie dowiedziec wkoncu jak plec bo tez juz bym jakies male zakupy chciala zrobic :-):-)
mam nadzieje ze będą to różowiutkie spioszki
no to też &&&& chyba jakiś tydzień wizytowy lekarzowy mamy, bo ja w pitek, a wcześniej jeszcze badania trzeba zrobić

A co do zakupów tak ogólnie to powiem Wam, że wczoraj tak zatęskniłam za normalnoscią;-)takie śliczne buuuty na obcasiku widziałam, szukałam takich długo przed ciążą, a tu proszę..stoją sobie i do tego w różnych wiosennych kolorach..normalnie krew mnie zalała..nawet jak już urodzę i coś mogłabym sobie kupić to jak pomyślę, że miałabym w tym chodzić u siebie po osiedlu, gdzie dróg nie ma i błoto po kolana to ech..
 
dziewczyny ja bede miala stresa jutro choc mam nadzieje ze jest ok
bardzo chcialabym sie dowiedziec wkoncu jak plec bo tez juz bym jakies male zakupy chciala zrobic :-):-)
mam nadzieje ze będą to różowiutkie spioszki

też bym chciała choć dla jednego malucha różowe śpioszki ale nastawiona jestem raczej na dwóch chłopców

Dzień dobry o poranku. Nocka minęła mi super to i humorek na cały dzień dobry, czego i Wam życzę:-) Zaraz kawuśka jakaś to juz w ogóle pieknie będzie. Szkoda tylko, że słonka nie ma. Jak dla mnie mogłaby już wiosna być.




tak pytałam, bo ja mam co miesiąc. Z jednej strony chciałabym częsciej, ale znowu finansowo nie byłby to łatwe, takze moze już niech tak zostanie jak najdłużej. Co do wczesnej poudki Twojego Malucha to życzę Ci żeby było jak u mnie. Po okresie wczesniejszego wstawania, teraz juz spokojnie przesypia tak do 7.30-8.00.



za wizytę &&&&&& a z zakupami mam to samo. Zresztą jak po domu wiecej pochodze to też. Trzeba robić wszystko wolniej i tyle. Nic chyba nie poradzimy.


no to też &&&& chyba jakiś tydzień wizytowy lekarzowy mamy, bo ja w pitek, a wcześniej jeszcze badania trzeba zrobić

A co do zakupów tak ogólnie to powiem Wam, że wczoraj tak zatęskniłam za normalnoscią;-)takie śliczne buuuty na obcasiku widziałam, szukałam takich długo przed ciążą, a tu proszę..stoją sobie i do tego w różnych wiosennych kolorach..normalnie krew mnie zalała..nawet jak już urodzę i coś mogłabym sobie kupić to jak pomyślę, że miałabym w tym chodzić u siebie po osiedlu, gdzie dróg nie ma i błoto po kolana to ech..

więc też kciukasy zaciskam za Was:-)
 
reklama
Witam wszystkie Panie:)

Ja nocka bezsenna juz mialam na koncu ochote po suficie chodzic...ale przynajmniej przez noc opuchlizna troche zeszla.Nowy tydzien i znow stresy przed wizytami taki nasz los:) ja mam jutro pod wieczor razem z KTG (teraz juz bedzie przy kazdej wizycie) i juz zaczynam trzasc kolanami;)
Jedyny pozytywny akcent dzisiejszego dnia to fakt ze zdaje moja prace i ustalam termin obrony poza kolejka ze wzgledu na blizniaki:D jest nadzieja ze uda mi sie obronic nim wody odejda. No i mamusia dzisiaj racuchy robi pozniej do niej pojade normalnie slinka juz mi leci!

Aimee
user-online.png
ja stwierdzilam ze przestaje chodzic po centrach handlowych bo faktycznie mozna sie zdenerwowac...tyle ladnych kolorowych rzeczy,szpilek ahhh...ja tylko musze dzis wystartowac po jakies buty ktore na moje opuchniete serdelki wloze chociazby wlasnie na obrone bo w zadne buty sie nie mieszcze juz:(

Najlepsze jest to ze w sierpniu mamy na Wesele do przyjaciela meza jechac do...Danii:D juz to widze...
 
Do góry