reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

krewetki..mniam petarda:)!
możesz dać przepis:)?
krewetki duże, tygrysie lub sułtańskie, a ciasto jak na naleśniki tylko bez cukru i gęste. I smażonko na głębokim oleju:-)
Można jeszcze zrobić z ciastem piwnym, robisz dokładnie jak naleśnikowe tylko zamiast mleka dajesz piwko.....mniam.
Wcześniej krewetki skrapiasz sokiem z cytryny, solisz i pieprzysz. I w przypadku kiedy krewetki były mrożone muszą być dokładnie osuszone przed smażeniem, bo inaczej ciasto się ich nie trzyma. Tak powiada mój mąż bo ja z kuchnią mam niewiele wspólnego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
AGATA777 dzieciaczki przesłodkie,śliczności.Mam nadzieję,że szybko dojdziesz do siebie.Ściskam mocno:-)

niuleczka tak z mojego doświadczenia,to niestety imprezy w większym gronie po urodzeniu odpadły(też lubiłam imprezki),jedynie jakieś domówki.

Patrzę na siebie w lustrze i normalnie stwierdzam,że wyglądam jak hipopotam,jakieś 25kg na plusie:wściekła/y:Jeszcze do niedawna mi to nie przeszkadzało,ale jak zaczęłam puchnąć to się dopiero zaczęło...nawet dresy męża nie chcą wcisnąć się na mój olbrzymi tyłek
 
Ostatnia edycja:
Moniek_78
user-offline.png
jak zwykle pomoc pigul mnie nie zawiodla...czlowiek tu sie grzecznie pyta tylko bo w nocy to tak napuchnieta bylam ze maz chcial mnie do lekarza wypchnac(ale jak zwykle sie wykpilam:D przeciez we wtorek i tak mam kontrole) a kobieta na mnie z fochem...jakbym jej po rodziny nozem wybila ze widocznie za duzo chodze nie!i mam sobie lezec to zadnych opucniec nie bedzie...co za bzdura no ale skorzystalam z zasady zeby dzikich zwierzat nie draznic i przestalam sie odzywac aby nie psuc sobie dobrego samopoczucia:)

Mowie Wam im dalej ciazy tym jakies dziwne zachcianki dostaje a to bym piwo sobie zimne wypila,a to whisky z cola (zaznczam ze wczesniej nie pilam czesto-okazjonalnie a imprezowiczka wielka nigdy nie bylam raczej drink ewentualnie ze znajomymi) normalnie jak alkoholiczka na odwyku:D

A reszta jak dzis sie czuje?milego popoludnia
 
eh ja tez ani lyczka zbytnio bym sie obawiala,ze cos bedzie nie tak. kobitki powiedzcie mi jak wyszly mi bardzo liczne bakterie w moczu powinnam to zglosic lekarzowi czy domowymi sposobami postarac sie je leczyc?Wyniki krwi tez tak roznie ale w ciazy wszystko staje na glowie...najwazniejsze ze cukier w normie tego zawsze najbardziej sie obawiam (wtedy dieta i koniec a chce sie jeszcze troche nacieszyc niektorymi produktami zanim zaczne karmic)
 
Hej dziewczynki! Ale dzis fajny dzionek - i prawie bez drzemki;p mission impossible:p

Agata88- glupie gadanie faktycznie, ale sposob dziala- ja pewnie w zwiazku z tym, nie mam zadnej opuchlizny....
Agatka- bombelki cudne, ciocia zyczy samyuch sukcesow w karmieniu piersia
Niuleczka, Mati, Donka, Agata- imprezy... heheh kiedy to bylo:-) aaaa spontany ... zapomnij:))) ale my mamy ekstremalnie przerabane- zadnych rodzicow na miejscu, z jednym dzieckiem- pol biedy- zawsze cos mozna wykrecic... ale z trojka:szok: chyba trzeba bedzie pomyslec o jakiejs dochodzacej niani:-D
Doneczka powodzenia!!!!!!!! Lekkiej cesarki i wszystkiego naj zycze... Jutro wielki dzien!! Sciskam!!!
 
eh ja tez ani lyczka zbytnio bym sie obawiala,ze cos bedzie nie tak. kobitki powiedzcie mi jak wyszly mi bardzo liczne bakterie w moczu powinnam to zglosic lekarzowi czy domowymi sposobami postarac sie je leczyc?Wyniki krwi tez tak roznie ale w ciazy wszystko staje na glowie...najwazniejsze ze cukier w normie tego zawsze najbardziej sie obawiam (wtedy dieta i koniec a chce sie jeszcze troche nacieszyc niektorymi produktami zanim zaczne karmic)


Oczywiscie, lepiej zglosic- a co robisz jakies badania na wlasna reke?? Mnie nawet to do glowy nie przyszlo:) Tyle mialam, co chwile zlecanych, ze sie nie wyrywalam ze swoimi pomyslami:p
 
Yummy_mummy_82
user-online.png
nie nie absolutnie tak jak mowisz tyle mam zalecanych,ze na wlasna reke to juz by byla przesada:) ale ja taki stwor jestem ze jak wiem ze nic powaznego to czasami pewne rzeczy przemilcze lekarzowi,nie lubie za dlugo truc na wizycie czlowieka i wogole lekarzowi czy komus w domu marudzic ze zle sie czuje czy cos mnie boli:D wiec zostaje mi to forum:p taka glupia natura...

Co do imprez faktycznie jakas niania dochodzaca na bank sie przyda zeby czasami gdzies wyjsc.Nie wezcie mnie za samoluba bo juz kocham swoje maluchy ktore sa w brzuszku,ale wychodze z zalozenia ze raz w miesiacu trzeba z mezem gdzies sie ulotnic na kolacje i spotkac ze znajomymi czy chociaz do kosmetyczki wyskoczyc.Ah nie moge sie doczekac az pojde do sklepu i bede mogla kupic cos normalnego do ubrania i zrobie sobie zele na stopach na lato...jeny jakie marzenia mam przez ta ciaze:D
 
reklama
Agata hmmm,marzenia nic nie kosztują narazie to nam zostało:-)
Ja nie moge się doczekać kiedy zafarbuje włoski,bo ten odrost to już mnie dobija i w ogóle czuje sie taka mega brzydka:szok:
Tak jutro mój wielki dzień,ale bym się uśmiała gdyby kazali mi wracać do domu,ja już chce swoje skarbki mieć przy sobie,a najlepiej gdybym już była z nimi w domku:tak:
 
Do góry