reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

donka28
user-online.png
trzymam kciuki jutro zeby wszystko poszlo po twojej mysli.Oczywiscie zebys szybko i bezpiecznie wrocila z malenstwami do domu!koniecznie skrobnij chociaz ze wszystko u Was ok jak wyjdziecie;) i nie denerwuj sie zbytnio(latwo sie mowi wiem,ale nie ma co sie spinac pomysl ze jak wyjdzie to zrobisz sie na bostwo;))
 
reklama
Agata hmmm,marzenia nic nie kosztują narazie to nam zostało:-)
Ja nie moge się doczekać kiedy zafarbuje włoski,bo ten odrost to już mnie dobija i w ogóle czuje sie taka mega brzydka:szok:
Tak jutro mój wielki dzień,ale bym się uśmiała gdyby kazali mi wracać do domu,ja już chce swoje skarbki mieć przy sobie,a najlepiej gdybym już była z nimi w domku:tak:
za jutro:-) za Ciebie i za Maluchy i żebyście szybko byli całarodzina w domu jak sobie życzysz.
 
Aimeee no tak przerwa...u nas na szczescie tylko miesiac przedszkole jest nieczynne... w wakacje to jeszcze mozna to zsynchronizowac z urlopem i gdzies razem wyjechac na wakacje:tak: u mnie tescie sie deklarowali, ze chca mala zabrac na tydzien nad morze- jak bedzie chciala to czemu nie:happy:;-)Aimee ile placisz za przedszkole w pelnym wymiarze godzin??
za przedszkole wychodzi mi jakies 230 zł - 250 zł/miesiecznie (w tym są 2 godz. rytmiki, 1 godz. angielskiego tygodniowo, 1 godz. tańce, wyżywienie i wymiar godzin od 8.00 do 16.00 - w sumie do 13.00 są te refundowane

Wyhodowałam POTWORA!!!
jedna niunia waży 2800g, czyli dokładnie tyle ile powinno ważyć dziecko z pojedynczej ciąży w 34.4tc, za to druga (w sumie też duża) 2100g. Za 1,5tygodnia mam jechać do szpitala i zostaje już do końca. Mam mieć zbadane dzieci czy faktycznie jest taka duża różnica, ale nie mam się co martwić, bo na badaniu nie udało się dobrze zmierzyć nóżki tej większej i być może badanie nie jest wiarygodne.
Nie podejrzewałam, że moje kruszynki co w połowie stycznia ważyły ledwie ponad kilo i przez całą ciąże były jakieś 3tygodnie do tyłu ze wzrostem nagle tak ruszą do przodu:p

czyli wybaczcie dziewczynki jeśli komuś się w kolejkę wpakuję:p chyba, że Yummy starczy Ci 2 tygodnie jeszcze chodzenia w ciąży:p

jest jedna dobra rzecz... nie będę musiała w domu w nerwach czekać czy to już ten "moment", bo przecież skurczy ma nie być iii pewnie zaserwują mi cc skoro mają rozwiązać mnie wcześniej;]
a że to już będzie 36tc to nie ma się co przejmować:)

dobrze, że dziewczynki duże; nawet jak będzie różnica pomiedzy pomiarem usg a waga po urodzeniu to lepiej, ze wychodzi teraz dużo:-)

klaudia, powiem ci, że moja kumpela rodziła w styczniu na usg wyszło, że córa waży 4200 zrobili jej cesarke, a jak wyszła z brzuszka, to na wadze wyszło 3,5..troche szkoda bo Zosia chciała rodzić naturalnie.. także trzeba brac pod uwage, że usg to tylko maszyna, a lekarz to tylko człowiek:)
my po wizycie, Szymek waży 1704, a Franek 1960. róznica w wadze jest, ale jak lekarz mówi, wpływu na to nie mamy, a chłopaki sa dwujajowi i wcale nie musza wazyc identycznie, więc sie staram nie denerwować:)
ja zjadłam 3 paczki;)
i wizyta się udała, super.nastepna za miesiac czy za 2 tygodnie?

Pomału mam już dość, w pozycji poziomej to jak wieloryb wyrzucony na plażę, jak padnę to już się nie umiem ruszyć, na szczęście wysypka swędzi trochę mniej, teraz najgorzej jest na nogach blisko stóp, a tam trudno mi dosięgnąć, żeby się podrapać :rofl2:. Poza tym czuję się jak na początku ciąży, dwa dni przespałam, nie mam na nic siły, wróciły mdłości, w ciągu dnia mało jem, za to przed snem obowiązkowa kolacja i nad ranem pierwsze śniadanie, łzy mi ciekną z byle powodu, bez powodu też.... no to się poużalałam nad sobą biedną i teraz pora wziąć się w garść :-)

Udało mi się kupić na allegro jeden kombinezonik, drugiego trwa licytacja, problem z tym miałam no bo jaki rozmiar? Typowo zimowy, czy już bardziej wiosenny? W wózku mam ciepłe śpiwory. Szkoda wydać dużo kasy na miesiąc. Wyjdą z nich ze szpitala, potem u mamy jak będę to ja po cesarce raczej nie wyjdę z nimi, a mama to nie wiem czy da radę. Jak wrócę do domku to może tatuś lub druga babcia wyjdą, ale to już prawie kwiecień będzie. Założone je będą miały 2 razy na podróż i może z 2 razy na spacer i wiosna się zrobi. Przynajmniej taką mam nadzieję.

Jeszcze 10 dni i do szpitala, a za 2 tyg. maluchy już będą ze mną :-D. Muszę zacisnąć nogi i doczekać.
Życzę wam spokojnego i szczęśliwego dnia :-).
życzę wytrwałości:-)

Cześć dziewczyny. Dzisiaj wyszłam ze szpitala,wczoraj przeżyłam koszmar,ale nie chcę wdawać się w szczegóły ze względu na Was,już ostatnio dosyć zmasakrowałam Wam humory. Bynajmniej moich dziewczynek juz nie ma...
Pozdrawiam,trzymajcie kciuki,żebysmy z mężem szybko się pozbierali
bardzo, bardzo mi przykro i smutno...wspierajcie się wzajemnie z mężem:-(

Wytrzymam,tyle już wytrzymałam to te 2 dni mnie nie zbawią:-)
Dziewczyny,a jak Wy się czujecie?
Stresa mam niesamowitego,tym bardziej że jeszcze muszę kombinować z kim tu zpstawić moją córkę na czas pobytu w szpitalu,bo jak się okazało osoba,która miała mi pomóc musiała zmienić plany,no cóż takie życie
unhappy.gif
trzymam kciuki za jutro&&&&&

Dziewczyny wpadam tylko na chwilę, doczytam Was wieczorem.
Melduje, że wczoraj na połówkowym wyszło wszystko super:-), Dzidziole zdrowe i prawidłowo rozwiniete, na 100% dwóch chłopaków, jeden waży 400gr, drugi 444gr, wszystko maja na swoim miejscu:-)
Faktycznie czuję gorzej Malca z lewej bo on ma lozysko na przedniej ścianie, które amortyzuje kopy. Bardzo sie cieszę i na taką wiadomośc czekałam:-)
no to wszystko po Twojej mysli; dołączam sie do radosci

Zapomnialam powiedziec, ze wozeczek juz przyszedl i jest po prostu zajebisty:happy2: Jest tak solidny ze szok:szok: producent daje dozywotnia gwarancje na rame wozka hehe:szok: wszystko tak super do siebie pasuje (szojk po niektorych innyvh wozkach), sklada sie mega instynktownie i trwa to parenascie sekund:szok: Kosz na zakupy jest po prostu ogromny, dokupilismy w zestawie od razu ten glider board- zajebista sprawa, hania zachwycona (bedziem jezdzic z siostzycka i braciskiem na spacerek:-D:-D) ja nim nie jezdzilam jeszcze, ale staruszek prowadzil i mowil, ze manewruje sie idealnie:happy2:
A Ty Toivel? Zadowolna jestes???
dzisiaj to już pewnie spisz ale jutro musimy pogadac o tej bryce:tak:Jesli dobrze pamietam to decydowalas sie na joggera? bo ja wlasnie dzisiaj go widzialam na żywca i sie normalnie zakochalam:zawstydzona/y:

Zobacz załącznik 438813Jasio myśliciel 1400Zobacz załącznik 438814Marcelinka 1360 Przesyłamy buziaki dla forumowych cioć.
Agatka - buziaki dla Maluchów i dla Ciebie.Z dnia na dzień są coraz śliczniejsze:-):-)Dbaj o siebie i nie daj się tym wszystkim przypadłosciom, które Ci sie przyplątują

dobrej nocy dziewczynki! choc ja.. nie wiem czy zasne... coraz wieksza mnie schiza dopada przed rozwiazaniem....
Yummy - nie schizuj tylko ODPOCZYWAJ. Masz spać, bo potem za tym zatęsknisz. Kolorowych snów.
 
AGATA88
kochana jak czytam twoje posty to tak jak bym siebie widziala moze to glupio zabrzmi ale ja jestem troche typem takiej laleczki (ale nie blondynka ubrana w róz i wymalowana) uwielbiam robic sobie paznokcie u rak i nóg zmieniam co 2 tyg tym bardziej ze sama umiem zrobic i juz po cichu sobie mysle ze tez wybiore sie kupic cos dla siebie jak urodze ale przedemna jeszcze 5 miesiecy wiec o czym tu marzyc hehe
 
reklama
Dziewczyny wpadam tylko na chwilę, doczytam Was wieczorem.
Melduje, że wczoraj na połówkowym wyszło wszystko super:-), Dzidziole zdrowe i prawidłowo rozwiniete, na 100% dwóch chłopaków, jeden waży 400gr, drugi 444gr, wszystko maja na swoim miejscu:-)
Faktycznie czuję gorzej Malca z lewej bo on ma lozysko na przedniej ścianie, które amortyzuje kopy. Bardzo sie cieszę i na taką wiadomośc czekałam:-)

super moje gratulację:)Ciesze sie że z maluchami wszystko ok:-)
 
Do góry