reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Madzia po 34 tc to nie znasz dnia, ani godziny:-) jak rodzilas pierwszego malucha? jak sa ulozone bebusie?
Damiana rodziłam naturalnie w 3 godziny:) maluchy leża główkowo:) i zastanawiam sie nad porodem SN..

Dziewczyny wpadam tylko na chwilę, doczytam Was wieczorem.
Melduje, że wczoraj na połówkowym wyszło wszystko super:-), Dzidziole zdrowe i prawidłowo rozwiniete, na 100% dwóch chłopaków, jeden waży 400gr, drugi 444gr, wszystko maja na swoim miejscu:-)
Faktycznie czuję gorzej Malca z lewej bo on ma lozysko na przedniej ścianie, które amortyzuje kopy. Bardzo sie cieszę i na taką wiadomośc czekałam:-)
super chłopaki rosna:) gratuluje synków:)!

mój emuś właśnie smaży krewetki w cieście.....mniam.....a ja siedzę ze śliną do pasa i grzecznie czekam;-)
Yummy a Ty bierzesz jeszcze fenka bo nie pamiętam. Ja mam odstawić w 35 tc i trochę się boję bo skurcze mnie męczą jak go biorę to co będzie jak odstawię zupełnie.....

krewetki..mniam petarda:)!
możesz dać przepis:)?

Zobacz załącznik 438813Jasio myśliciel 1400Zobacz załącznik 438814Marcelinka 1360 Przesyłamy buziaki dla forumowych cioć.
super dzieciaczki:) bardzo sie cieszę, że przybieraja na wadze:) kiedy bedzie mogli jeść z butelki?
jak ty sie czujesz kochana?
Sliczności:-), Agatko a jak Ty sie czujesz? psychicznie? bo fizycznie to chyba juz ok?

Yummy, donka, moniek, isskra - jak ja Wam zazdroszczę tego etapu, choc momentami mnie to przeraża:-) Byłam osttanio w galerii handlowej, 95% ciuchów nie dla mnie tylko na chudziaski, w sklepach fajna muzyka i tak mi sie zatęskniło za tymi czasami gdy jeden tel i już byliśmy na imprezie do białego rana....ciekawe czy takie czasy jeszcze wróca, pewnie nie bardzo ale cóż w życiu przyszedł czas na nowe obowiązki i wyzwania tylko momentami odzywa sie taka jakaś próżność. Mam nadzieję, że mnie xle nie zrozumiecie.
niuleczka, myślę, że kazda z nas ma takie myśli, to chyba normalne:) trzymaj się:)

u nas wszystko ok:) młody pospał do 6..nie chciała juz gadzina zasnąć:)
miłej niedzieli:)

ps: mati ludzie z 25 lipca sa super:) hihi sama mam wtedy urodzinki;)
 
reklama
Madzia to super ale mysle ze terminu nie doczekam
wolałabym ciut wczesniej urodzic np na urodziny mojego meza 16 lipca byl by szczesliwy
 
hej dziewczyny ehh we mnie tez wczoraj odezwala sie nutka proznosci,ale pewnie kazda tak ma...tez sie zastanawiam coraz czesciej jak to bedzie.Co mamy zrobic z nasza spontanicznoscia i jak wszystko ogarniemy(jestesmy z mezem tak roztrzepani ze moja mama zawsze sie smiala jak to mozliwe ze jeszcze mieszkania nie zalalismy albo spalilismy:D to nie wiem jak z dziecmi bedzie)
Powiem Wam kochane,ze tak mi nogi puchna ze juz nie wiem co z nimi robic...wlasnie zaraz jade na badania.Spytam moze jakas pigula jakis cudowny przepis mi zdradzi jak sobie ulzyc;)
 
Yummy, donka, moniek, isskra - jak ja Wam zazdroszczę tego etapu, choc momentami mnie to przeraża:-) Byłam osttanio w galerii handlowej, 95% ciuchów nie dla mnie tylko na chudziaski, w sklepach fajna muzyka i tak mi sie zatęskniło za tymi czasami gdy jeden tel i już byliśmy na imprezie do białego rana....ciekawe czy takie czasy jeszcze wróca, pewnie nie bardzo ale cóż w życiu przyszedł czas na nowe obowiązki i wyzwania tylko momentami odzywa sie taka jakaś próżność. Mam nadzieję, że mnie xle nie zrozumiecie.
poczekaj jak już będziesz po 30 tc.....już nie będziesz zazdrościć tylko wiecznie marudzić ;-)
A źle Cie nie zrozumiemy, sama tak mam, że mam dość ograniczeń, wiecznego siedzenia w domu, na zakupach ciuchowych nie byłam 100 lat. Wiecznie w dresach albo leginsach, w nic fajnego się nie mieszczę. Jak widzę jak moja siorka do mnie przyłazi w coraz to nowych, ekstra łaszkach....eh.....Ale za chwilę będę super, ekstra zadbaną mamunią....,a zakupy nadrobię a co:-)

Madzia to super ale mysle ze terminu nie doczekam
wolałabym ciut wczesniej urodzic np na urodziny mojego meza 16 lipca byl by szczesliwy
nosić dzidziunie jak najdłużej, niech będą zdrowe i silne :-)

Agatka cudne te Twoje smerfiki. Takie do schrupanka:-)
A jak Ty się czujesz kobieto?
 
agata88 -nie przejmuj sie tym ja mam podobnie my z mezem wiecznie tylko imprezy balety itd tesciowa jak czasem wpadala w niedziele wieczorem to głową krecila jak widziala nas na kacu i zawsze powtarzala ze nam dziecka brak to wtedy bedzie inaczej noi juz jest nie wiem ja wy dziewczyny ale ja ok21 30 wczoraj juz spalam
 
reklama
Do góry