reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zapomnialam powiedziec, ze wozeczek juz przyszedl i jest po prostu zajebisty:happy2: Jest tak solidny ze szok:szok: producent daje dozywotnia gwarancje na rame wozka hehe:szok: wszystko tak super do siebie pasuje (szojk po niektorych innyvh wozkach), sklada sie mega instynktownie i trwa to parenascie sekund:szok: Kosz na zakupy jest po prostu ogromny, dokupilismy w zestawie od razu ten glider board- zajebista sprawa, hania zachwycona (bedziem jezdzic z siostzycka i braciskiem na spacerek:-D:-D) ja nim nie jezdzilam jeszcze, ale staruszek prowadzil i mowil, ze manewruje sie idealnie:happy2:
A Ty Toivel? Zadowolna jestes???
 
reklama
Omg tym bardziej, ze do cesarki pewnie chwile poczekasz, a po cesarce dopiero na 5 dobe wypuszczaja:cool: A maz nie moze wziac urlopu, mama albo tesciowa???? U mnie jest tesciu, bedzie zaprowadzal i odbieral mala, gotowal obiady itp

Nie,no myślę że tragedi nie będzie,co prawda nikt z w/w osób nie będzie mógł pomóc,ale w ostateczności zostaje nam jeszcze babiczka,leciwa kobitka ale werwe ma:-)Mąż ma taką pracę,że o wolne trudno,mama wyjeżdza do pracy,a na teściową nawet nie mam co liczyć.Z tyloma rzeczami dawałam radę więc myślę,że tym razem też mi się poszczęści:-)


Niuleczka gratuluje udanej wizyty i tych siusiaków:tak:
 
Yummy szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci:-)cieszę się,że i Ty się cieszysz słusznym wyborem wózeczka:-)

Ależ narobiłam sobie smaka na mega słodkie racuszki z jabłuszkami,może ma któraś ochotę?:-)Co tam pare gram w bioderkach więcej nie zaszkodzi;-)
 
Ależ narobiłam sobie smaka na mega słodkie racuszki z jabłuszkami,może ma któraś ochotę?:-)Co tam pare gram w bioderkach więcej nie zaszkodzi;-)
mój emuś właśnie smaży krewetki w cieście.....mniam.....a ja siedzę ze śliną do pasa i grzecznie czekam;-)
Yummy a Ty bierzesz jeszcze fenka bo nie pamiętam. Ja mam odstawić w 35 tc i trochę się boję bo skurcze mnie męczą jak go biorę to co będzie jak odstawię zupełnie.....
 
1329562990819.jpgJasio myśliciel 14001329571285142.jpgMarcelinka 1360 Przesyłamy buziaki dla forumowych cioć.
 
mój emuś właśnie smaży krewetki w cieście.....mniam.....a ja siedzę ze śliną do pasa i grzecznie czekam;-)
Yummy a Ty bierzesz jeszcze fenka bo nie pamiętam. Ja mam odstawić w 35 tc i trochę się boję bo skurcze mnie męczą jak go biorę to co będzie jak odstawię zupełnie.....

Moniek nieeee co Ty, nie odstawilam, bez fenka nie dalabym rady z moimi turbo skurczami;/ pewnie we wtorek mi kaze odstawic zupelnie.... ale ja mam mala dawke Monia i nie chcial mi jej zwiekszac- biore 4 tabletki dziennie... w 34 tc przepisal mi jeszcze relanium dwojke, jak sie dowiedzial, ze mi czop odszedl- ale biore je tylko w sytuacjach "krytycznyvh".
 
Zobacz załącznik 438813Jasio myśliciel 1400Zobacz załącznik 438814Marcelinka 1360 Przesyłamy buziaki dla forumowych cioć.
Sliczności:-), Agatko a jak Ty sie czujesz? psychicznie? bo fizycznie to chyba juz ok?

Yummy, donka, moniek, isskra - jak ja Wam zazdroszczę tego etapu, choc momentami mnie to przeraża:-) Byłam osttanio w galerii handlowej, 95% ciuchów nie dla mnie tylko na chudziaski, w sklepach fajna muzyka i tak mi sie zatęskniło za tymi czasami gdy jeden tel i już byliśmy na imprezie do białego rana....ciekawe czy takie czasy jeszcze wróca, pewnie nie bardzo ale cóż w życiu przyszedł czas na nowe obowiązki i wyzwania tylko momentami odzywa sie taka jakaś próżność. Mam nadzieję, że mnie xle nie zrozumiecie.
 
Śmieszna rzecz dzisiaj-jak leżę na lewym boku to potem wystaje jakby nóżka/rączka - takie coś chude i długie, zniika po paru minutach.
Moja koleżanka w 36tc pojedynczej tez tak ma ale ona straszny szkieletor i malec jest zaraz pod skóra, widac kształty, które dokładnie odzwierciedlaja części ciala, kosmicznie to wygląda, widziałam kilka filmikow które nagrała to az sie wierzyc nie chce i tez mówiła o czyms dlugim, obstawiala piszczel:-)
 
reklama
niuleczka mam podobnie nie przejmuj sie czas szybko zleci i niebawem wróci wszystko do normy-coprawda z tymi imprezami to nie bardzo ale jak urodzisz to napewno pobiegniesz do sklepu kupisz sobie fajnego ciucha na poprawe humoru

na kiedy masz termin bo ja na sam srodek lata czyli 25 lipiec
na ulicach połnagie laski beda sie krecic a ja bede wielka jak slon ale trudno pocieszam sie ze bede musiala dojsc do siebie po porodzie i to szybko bo jestem przyzwyczajona do swojej sylwetki sprzed ciazy czyli 53 kg 165cm
:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry