reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Przeleciałam po krótce wszystkie opuszczone posty.
Życie jest niesprawiedliwe,tym co nie chcą daje,a tym którzy pragną z całych sił zabiera.Łzy leją się same po policzkach i nasuwa się tylko jedno pytanie dlaczego Bóg tak nas doświadcza?
 
Madziu-......potrzebujecie teraz czasu na żałobę tak jestesmy skonstruowani, że potrzebny czas zadumy...., mam tylko nadzieję, że wyjdzie dla Was szybko słońce.
Przytulam...

[*]
[*]
 
madzix81
user-offline.png
-przykro mi
[*]
[*]
 
Cześć dziewczyny!
Co to była za okropna noc,co chwila pobudka,bóle menstruacyjne,a teraz....cisza,spokój,jakby nigdy nic,oby wytrzymać do poniedziałku
 
Cześć dziewczyny!
Co to była za okropna noc,co chwila pobudka,bóle menstruacyjne,a teraz....cisza,spokój,jakby nigdy nic,oby wytrzymać do poniedziałku
donka jeszcze dwa dni:) dasz rade! masz małego stresa? mnie chyba dopada jakis wenetrzny stres..ze to juz tak blisko..a jak moniek napisała, ze zaraz nasza kolej..aaa:)
 
Cześć dziewczyny!
Co to była za okropna noc,co chwila pobudka,bóle menstruacyjne,a teraz....cisza,spokój,jakby nigdy nic,oby wytrzymać do poniedziałku
kochana, jeszcze tylko dwa dni- dasz rade. Na bole bierz Nospe na wszelki wypadek- aby nic sie jeszcze nie rozhulalo i lez jak najwiecej.
donka jeszcze dwa dni:) dasz rade! masz małego stresa? mnie chyba dopada jakis wenetrzny stres..ze to juz tak blisko..a jak moniek napisała, ze zaraz nasza kolej..aaa:)
Madzia po 34 tc to nie znasz dnia, ani godziny:-) jak rodzilas pierwszego malucha? jak sa ulozone bebusie?


juz wiem czemu nie wychodzil mi multicytat- zamiast odpowiedz- trzeba zrobic cytuj:D
 
reklama
Wytrzymam,tyle już wytrzymałam to te 2 dni mnie nie zbawią:-)
Dziewczyny,a jak Wy się czujecie?
Stresa mam niesamowitego,tym bardziej że jeszcze muszę kombinować z kim tu zpstawić moją córkę na czas pobytu w szpitalu,bo jak się okazało osoba,która miała mi pomóc musiała zmienić plany,no cóż takie życie
unhappy.gif
 
Do góry