reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

toliveistodie
user-online.png
ja od początku prawie w ogóle nie czuje jednej z dziewczynek, ale z nią jest wszystko ok, po prostu jest do tyłu bardziej odsunięta (a raczej była, bo teraz to leżą jakoś dziwnie zaplątane, a właśnie ona ma obecnie główkę tuż nad moim pępkiem co powoduje, że mam spiczasty brzuch:p). za to ta druga od lewej ścianki to jakby ADHD już miała:p więc się nie przejmuj tym:)
niby wiemy, że tak może być a z drugiej strony każada z nas sie zastanawia czy wszystko ok i kiedy reagować. Osttanio jak napisała dziewczyna o stracie jednego malca to pisała, że od 4 dni ruchów nie czula i pojechała sprawdzić i teraz bądź tu mądrym co robić.
 
reklama
hehe pozamienialy sie rolami te twoje dzidziulki
ja chodze razw miesiacu ale poprosze moją gin o czestsze wizyty no chyba ze sama mi zaproponuje!
i nie wazne ile kasy idzie wazne dzieci są
kazda z nas jest z innych miast
jakie u was ceny za wizyte z usg?
u mnie 100zl
 
hehe pozamienialy sie rolami te twoje dzidziulki
ja chodze razw miesiacu ale poprosze moją gin o czestsze wizyty no chyba ze sama mi zaproponuje!
i nie wazne ile kasy idzie wazne dzieci są
kazda z nas jest z innych miast
jakie u was ceny za wizyte z usg?
u mnie 100zl
u mnie jakos dziwnie, czasem dr policzy dodatkowo za usg czasem nie. Doliczył mi na razie 2 razy a usg miałam 6. Wizyta 100zł + ewentualnie 40zł za usg ale to nie zawsze jak pisalam.
 
niuleczka u mnie na każdym usg lekarz zaczyna słowami:"ciąża dwuowodniowa, dwukosmówkowa, łożyska na ścianie przedniej i tylnej" Zapytaj swojego ginka i będziesz wiedziała jak jest u Ciebie.
mati ja to płacę jak za zboże 150 zł. I na każdej wizycie mam usg, tylko często takie bez mierzenia i ważenia. Tylko słucham serduszek:-) no i wizyty teraz co 2 tygodnie
 
reklama
kla00dia a pamiętam jak marudziłyśmy, że wizyty co miesiąc albo co 3 tygodnie to stanowczo za długo;-)Teraz mamy co 2 tyg i też źle. Ja to bym mogła tak co 3-4 dni dygać do ginka. Wtedy już bym nie marudziła;-) Tylko, żeby było darmowo:-)
Pisz koniecznie jutro po wizycie.
 
Do góry