reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

moniek pytałaś jak sie czuje, przepraszam, że dopiero teraz, ale po wczorajszych wiadomościach..rozumiesz..
generalnie czuję sie dobrze, brzuchol choc sporawy bardzo nie przeszkadza, tylko juz łatwo się męcze. zanim wejde na nasze 3cie pietro, to troche trwa:) ale w nocy spie dobrze, pobudka raz na siusiu. a jak u ciebie?
 
reklama
magda u mnie tez nieźle, na szczęście nie muszę wchodzić na 3 piętro. Jak do rodziców na pierwsze się wspinam to już zadyszka i przystanek na półpiętrze. Ja nocami często się budzę, kręgosłup boli i puchną mi palce u rąk i nóg.
I unikam wchodzenia na wagę, bo jem jak szaleniec:-)
 
mój mnie tez bo chuda jestem powinnam juz przytyc ze 2kg conajmniej a tu na zero jestem bo w 1 trymestrze schudlam 4 kg
naprawde chcialabym juz przytyc bo mi sie wydaje ze dzieci glodne w brzuchu
 
mój mnie tez bo chuda jestem powinnam juz przytyc ze 2kg conajmniej a tu na zero jestem bo w 1 trymestrze schudlam 4 kg
naprawde chcialabym juz przytyc bo mi sie wydaje ze dzieci glodne w brzuchu

Nie przejmuj się mi dopiero waga ruszyła w 20 tygodniu - teraz 5 kg na plusie w 7 tygodni :) także jeszcze mam szanse przekroczyć 10 :)
 
Cześć Dziewczyny.U mnie już 9 kg na plusie,a wcale się jakoś nie obżeram :szok: w pierwszej ciąży to na tym etapie dopiero 3kg miałam więcej.Coś czuję,że będę później miała co zrzucać:tak:

Co do wczorajszych smutnych wieści,to miałam problem z zaśnięciem.Jakoś złe myśli zaczęły mnie nachodzić;-)Najgorsze jest to,że każdego takie nieszczęście może spotkać.Muszę się optymistyczniej nastawić.

Miłego zimowego dzionka ;-)
 
Cześć Dziewczyny.U mnie już 9 kg na plusie,a wcale się jakoś nie obżeram :szok: w pierwszej ciąży to na tym etapie dopiero 3kg miałam więcej.Coś czuję,że będę później miała co zrzucać:tak:

Co do wczorajszych smutnych wieści,to miałam problem z zaśnięciem.Jakoś złe myśli zaczęły mnie nachodzić;-)Najgorsze jest to,że każdego takie nieszczęście może spotkać.Muszę się optymistyczniej nastawić.

Miłego zimowego dzionka ;-)

ja tez wczoraj dlugo myslałam o tym co spotkalo madzie i zamiast byc pozytywnie nastawiona (bo nie mozna miec zlych mysli)to ja caly czas mysle czy mnie cos zlego spotka
jedyne co jest w moim przypadku dobre to moja ciaza dwuowodniowa dwukosmówkowa i ryzyko jest mniejsze
ale wszystko moze sie zdarzyc
ciekawe jak tam nasza kochana madzia?
 
reklama
Mati ja też mam ciążę dwuowodniową-dwukosmówkową,ale po tej wczorajszej informacji też się boję,a kilka dni temu inna dziewczyna też przecież pisała,że ją taka straszna rzecz spotkała.Staram się myśleć pozytywnie,żeby nie ześwirować,ale i tak mnie dopadają jakieś brzydkie myśli.
Ciekawe jak długo będą trzymać Madzię w szpitalu i jak tam ma się jej drugi dzidziuś.Bardzo smutna historia tym bardziej,że to już tak zaawansowana ciąża.Oby jak najmniej takich przykrych historii.
 
Do góry