reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie jest jedno łożysko więc u mnie to nie zależy od łożyska tylko od maleństw jak są ułożone, ale ginka ostatnio pokazywała mi twarz Mai wyraźnie wystawiała się do nas, a Ola schowana tylko kręgosłup było widać :)

Ja mam usg co 2 tygodnie w szpitalu na nfz :), a jak jestem umówiona do gina w placówce gdzie ma usg w swoim gabinecie to zawsze sobie popatrzy z ciekawości - więc jak do tej pory to jeszcze za nic w tej ciąży nie zapłaciłam.
Z kolei moi znajomi na 2 ciąże wydali ok. 30 000 (razem z porodami w prywatnej klinice, gdzie koleżanka w gratisie dostała gronkowca) :szok:
 
ja na 15 30 bo moj lekarz tylko popoludniami przyjmuje od ranka jest w szpitalu i pewnie bedzie przy moim porodzie:-D
moniek a jak to jest bo ty juz ponad 32 tydz -lekarz informuje ciebie np o tym czy bedzie cesarka i kiedy ewentualnie juz do szpitala bedziesz musiala jechac?
 
ale jaja z tym gronkowcem :szok::szok: moze gdyby u nas byli dobrzy lekarze to tez bym sie skusila na nfz
ale poki co ze swojej jestem zadowolona moze nie nalezy do super milutkich itd ale za to konkretna i odpowiada na wszystkie moje pytania
 
Hej dziewczyny:-)tak sobie myslę, że dzisiaj to całkiem milutko w domku posiedzieć, bo takie zawieje i zamiecie, że ho ho... no chyba, ze od rana tak jak u nas wyłączą prąd:szok: a w domu prawie wszystko na prąd..nawet herbaty nie można było sobie zrobić, rolet odsłonic, itp.. mówię Wam - jaskiniowcy normalnie. A jak się później docenia taka gorącą herbatkę..mhmmm...
 
A u nas tak pieknie za oknem- wszystko zasypane, bialusienko, bosko..... I caly czas proszy sniezek.. wczoraj mezus byl z mala na gorce, wzieli sanki, lepili balwana, ubaw po pachy. A ja- jak zwykle w domu, pilnuje dobytku:)
 
Hej dziewczyny:-)tak sobie myslę, że dzisiaj to całkiem milutko w domku posiedzieć, bo takie zawieje i zamiecie, że ho ho... no chyba, ze od rana tak jak u nas wyłączą prąd:szok: a w domu prawie wszystko na prąd..nawet herbaty nie można było sobie zrobić, rolet odsłonic, itp.. mówię Wam - jaskiniowcy normalnie. A jak się później docenia taka gorącą herbatkę..mhmmm...

bo o istnieniu prądu dowiadujemy się wtedy gdy zgaśnie światło:-)
 
reklama
Hej dziewczyny:-)tak sobie myslę, że dzisiaj to całkiem milutko w domku posiedzieć, bo takie zawieje i zamiecie, że ho ho... no chyba, ze od rana tak jak u nas wyłączą prąd:szok: a w domu prawie wszystko na prąd..nawet herbaty nie można było sobie zrobić, rolet odsłonic, itp.. mówię Wam - jaskiniowcy normalnie. A jak się później docenia taka gorącą herbatkę..mhmmm...

ja tez w okolicach twoich mieszkam i u nas tez wieje jak cholera
:shocked2:
 
Do góry