reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

strasznie mi przykro nie wiem co Ci powiedzieć...wiem że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu i cierpienia ale bądź silna, bo przecież druga dzidzia żyje dla ciebie i ty żyj dla niej...z d drugim bąbelkiem wszystko w porządku tak?

Jutro na tym lepszym klinicznym sprzęcie maja doszukać się drugiego dziecka,bo dzisiaj było mega zasłoniete i przyduszone przez to martwe...ciąża była jednokosmówkowa jednoowodniowa więc szanse na to,że drugie dziecko zyje jest znikoma
 
reklama
Madzia ja wierze, że może byc dobrze, ja tez juz słyszałam o takich wyrokach, a potem okazywalo sie wszystko złym snem. Moja koleżanka miala wielowodzie to robili jej jakies odbarczenie tych wod, może u Ciebie też sie uda. Nie jestem ekspertem, jutro na pewno tacy sie Tobą zajmą.

Postaraj sie położyć spać...

wszystkie jestesmy z Tobą, pamiętaj !
 
Smutny ten dzisiejszy wieczór strasznie.Myślę,że każdą z nas ta smutna informacja Madzi nas dotknęła.Pisać się nie chce,bo nawet nie wiadomo co pisać :-(Spokojnej nocy dziewczynki.
 
Dzień Dobry Dziewczynki.
Noc miałam nieprzespaną po wczorajszych złych wiadomościach. Ciężko zrozumieć, czemu tak się dzieje.

Może dzisiaj będzie lepszy dzień....w centrum pada.....jest już tyyyyyyyyyyle śniegu:-) Poszłabym na sanki, emuś ma wolne to by mnie powoził....ha....marzenia;-)
 
reklama
hehehe mialam ten sam pomysl;p marzenia nic nie kosztują:p

Mialam to samo Monia.... Bardzo mi jest przykro, ale zwazywszy na moj stan nie moge juz o tym myslec, bo oszalele....Musialam sie wczoraj wylaczyc z tematu, bo bylo juz bardzo zle
 
Do góry