reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Głowa mi peka od ryczenia,rodzina ryczy,mąż wykończony...wszyscy załamani...jestem przerazona. Jutro na 8 rano mam sie stawic w szpitalu,kilku specjalistów zrobi mi ponowne usg...mam wielowodzie,jeden maluch mega opity ,drugi schowany,że nawet nie szło upewnic się co do serca czy bije...albo doszło do mega przetoczenia krwi albo jeden drugiego jakoś poddusił...
 
I jak to jest z wywoływanym porodem w tak wysokim tygodniu ciąży?Czeka mnie normalny poród chyba...poród a dzieci brak...ja pierdo...jestem wściekła!Dlaczego ten na górze daje dzieci pijaczkom,psychopatkom...zabijają dzieci,porzucają...
 
Już po wizycie...relanium,łzy i skierowanie do szpitala...jedno z dzieci nie zyje,drugie było tak przez nie zasłoniete,ze nie dało sie sprawdzic czynności serca...jutro rano na Polną...***** co ja takiego zrobiłam,że ten do góry zabrał mi kolejne dzieci...

trzymaj się...bądź silna dla drugiego babelka...strasznie mi przykro :crazy:

a czy Ty juz miałaś kiedyś straconą ciążę? przepraszam za pytanie :-(
 
madzia napewno trafisz na bardzo dobrych specjalistow
ja coprawda jestem z gorzowa ale moja siostra jezdzi tam do was do kliniki na polną i leczy sie bo u nas jej ginekolog stwierdzil jakis nowotwor jajnikow i operacja. a na polnej jakis cud sie zdarzyl i mam nadzieje ze w twoim przypadku tez tak bedzie
 
madzix jak wszyscy nie wiem nawet co powiedziec...strasznie Ci wspolczuje i modle za drugie malenstwo aby wszystko bylo z nim ok i mocno Cie sciskam...wiem ze latwo sie mowi,ale Ty teraz musisz byc najslilniejsza ze wszystkich dla drugiego malenstwa.
 
reklama
strasznie mi przykro nie wiem co Ci powiedzieć...wiem że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu i cierpienia ale bądź silna, bo przecież druga dzidzia żyje dla ciebie i ty żyj dla niej...z d drugim bąbelkiem wszystko w porządku tak?
 
Do góry