reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
madziu nie wiem co mam ci powiedziec... :(((((((((((((((((((((( biedactwo, jestem z toba, jak bedziesz potrzebowala pogadac wiesz gdzie mnie szukac... <tule>
 
Madzia - nie moge w to uwierzyć...Boże Kochana nie ma słów aby wyrazić moje współczucie i złagodzić Twój ból. Mam nadzieje, że dasz radę to przetrwać....modlę się o Twoje drugie dzieciątko..................(*)
 
madzix bardzo mi przykro, od siebie powiem tylko, że cuda się zdarzają, sąsiadka trafiła na Polną, stwierdzili, że płód nie żyje i na drugi dzień miała zjawić się na zabieg, dziś ten "martwy płód" ma dwa latka i bryka aż miło, lekarze się pomylili. Trzymam kciuki, żeby taki cud tym razem też się stał.
 
madzix81 łzy mi lecą i nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz.Bardzo mi przykro,chociaż zdaję sobie sprawę,że żadne słowa nie są w stanie złagodzić Twojego bólu.Modlę się o Twoje drugie dzieciątko :-((
 
reklama
dziewczyny ale smutno sie zrobilo ale nawet nie mam ochoty o niczym pisac caly czas przezywam to co stalo sie dzis madzi
moja kochana babcia caly czas mi powtarza ze co ma byc to bedzie
jesli pisane mi sa bliznieta to bede je miala
wszystko w rekach boga
 
Do góry