reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

isskra - po porodzie to jak reką odjął wszystko mija - oprócz kilogramów i flaka na brzuchu :-p

możesz podać namiar gdzie wymienialiście kółka w zoomie ? bo nasze to chyba od wózka z hipermakretu wzięli :-p
 
reklama
Agata88 - minie szybko ten czas, pamiętam moje przerażenie, gdy dowiedziałam się o bliźniakach, a tu już końcówka.
Z najnowszych wieści: jutro mam się zjawić na kontroli na Polnej, więc przenosin do Poznania nie uda mi się bardziej odwlec. Nawet jak mnie wypuszczą to nie będzie się opłacało wracać do Kościana na pare dni. No i w Poznaniu bliżej do szpitala ;-) Chyba zaczynam panikować
 
isskra witam na forum:-)

ja również witam i czuj sie jak u siebie :-)

oraz witam się popołudniowo z wszystkimi mamusiami :tak:
ja narazie tak na chwilkę bo zmykam na wizytę spr co z moją szyjką się dzieje....proszę o mocne kciukasy i z góry za nie dziękuję....aj boję się jak nie wiem co....mam nadzieję że wszystko w porządku....
 
isskra witamy,czekasz tak jak ja na dwoch chlopakow ale juz niedlugo urodzisz.Ja jeszcze musze poczekac zazdroszcze wszystkim kobitkom po 30 tyg jakos teraz mi sie ten czas dluzy i dluzy...;-)
zobaczysz jak się będzie dłużył po 30 tygodniu....masakra....odliczasz dzień za dniem do końca. I rozdwojenie jaźni....z jednej strony chcesz już rozwiązania bo koniec dolegliwości i już chciałabyś zobaczyć lokatorów, a z drugiej cieszysz się każdym dniem dłużej maluszków w brzuszku. I tak kółko się zamyka:tak:

Witam dziewczyny:) Jak samopoczucie? Właśnie idę zrobic sobie kawkę,coś głowa zaczęła boleć:( A jutro badania połówkowe,więc strach ma co raz większe oczy...
wszystko bedzie dobrze. trzymam kciuki :-)

ja również witam i czuj sie jak u siebie :-)

oraz witam się popołudniowo z wszystkimi mamusiami :tak:
ja narazie tak na chwilkę bo zmykam na wizytę spr co z moją szyjką się dzieje....proszę o mocne kciukasy i z góry za nie dziękuję....aj boję się jak nie wiem co....mam nadzieję że wszystko w porządku....
trzymamy kciuki i czekamy na wieści...same dobre:-)
isskra witaj na forum :-)
magda-gdańsk a co u Ciebie Kochana, bo my równiutko idziemy :-)
 
agucha kciuki zaciśnięte,koniecznie daj znać jak tam u Ciebie

Agata Moniek ma racje,po 30tc strasznie się czas dłuży,brrrr tragedia.Ja już tak czekam od 36tc i czekam i nic
 
isskra - po porodzie to jak reką odjął wszystko mija - oprócz kilogramów i flaka na brzuchu :-p

możesz podać namiar gdzie wymienialiście kółka w zoomie ? bo nasze to chyba od wózka z hipermakretu wzięli :-p

Z kg to ciężko, bo juz 20 na plusie, ale 2 maluchów i 3 piętro bez windy więc mam nadzieję, że zgubię to kg.
Namiar na serwis ABC:
PPHU mini-maxi
ul. Rychla 18
41-948 Piekary Śląskie
tel. +48 32 288 30 03 wewn. 118
tel. +48 32 393 27 18
fax. +48 32 393 27 11
e-mail. serwis@mini-maxi.pl

Najlepiej dzwonić na 32 393 27 18, miły zakręcony facet tam jest. Wymieniałam kółka przednie aż z tą osią co się składa plus tylnie, z kurierem 200zł. Kurier miał przyjechać, mieliśmy mu dać te nasze części z karteczką co było umówione i kasą, zapakowane to ładnie, a on miał odesłać nowe. Potem wyszła pęknięta rama przy tej osi a my jechaliśmy na śląsk, więc osobiście zawieźliśmy, za to co wcześniej plus ten kawałek ramy pęknięty zapłaciliśmy 150zł, bo odpadł kurier. Ogólnie mimo wszystko bardzo pozytywne wrażenie.
 
Hej :)

Ja po kolejnej wizycie u gina - dostałam antybiotyk na przepędzenie paciorkowca - trochę się tego namnożyło...normalnie już garściami biorę leki i suplementy.

Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie.:-)
 
dziewczęta kochane ja dzis kupilam po jednej parze przeslicznych malenkich pajacków w kolorze bialym uniewersalnym i mój kochany mąż powiedzial zebym wiecej narazie nie kupowala
ja tam w zadne zabobony nie wierze !
a wy kiedy zaczelyscie kupowac cokolwiek dla dzidziulek?
 
reklama
toliveistodie
user-offline.png
a powiedz mi robilas wymazy czy z krwi Ci wyszedl ten paciorkowiec?na gronkowca tez robilas czy to nie trzeba? tez musze sie wybrac dlatego tak wypytuje bo wiem ze czesto ludzie robia wymaz z gardla i nosa.

To mnie pocieszylyscie ze tak sie dluzy:D ja juz szalu dostaje!

isskra
user-offline.png
nie przejmuj sie ze 20 kg na plusie moja kolezanka ktora rodzila w zeszlym roku blizniaki przytyla 25 kg po 2 miesiacach sladu nie bylo!
 
Do góry