reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Zmykam spać kobietki :-) u nas już koniec ferii zimowych i jutro moją córcie muszę rano do zerówki zaprowadzić,także tyłek trzeba wcześnie z łóżka zebrać.:tak: Kolorowych snów Wam życzę.Śpijcie dobrze bez żadnych przykrych niespodzianek typu zgaga,jakieś bóle itd.;-)
 
reklama
Agata a Ty do jakiego lekarza chodzisz?Zadowolona jestes?

jeżeli to pytanie do mnie to tak jestem bardzo zadowolona, czuje że dba o mnie i jestem dla niej bardzo ważna a moja ginka jest ordynatorem naszego szpitala... jest bardzo fajną babeczką co prawda trochę dużo bierze zaqwizytę jest droga ale wiem za co jej płacę i jestem w miarę możliwości spokojna...
 
madzix a jesli chodzi o mnie to chodze do Prof. Szymanowskiego (to ordynator z Polnej) polecila mi go znajoma i powiem szczerze(wczesniej chodzilam od jednego lekarza do drugiego) okazal sie dla mnie najbardziej konkretny i kompetentny,nie sieje bez sensu paniki(nie lubie takich nadgorliwych) i czuje sie pewna w miare bo i tak koniec koncow trafie na Polna z blizniakami(najbezpieczniej). A Ty do kogo chodzisz?zadowolona jestes czy masz jakies watpliwosci?jesli masz to sluchaj kobiecej intuicji i uciekaj di innego zeby potem bez sensu sie nie stresowac
 
MAdzix no jasne, masz racje- lekarz nie jest naciagaczem. A co by zrobil w 20 tc nawet jesli doszloby do splatania pepowina??? Podpowiem- nic. Niestety to za wczesna ciaza i nic nie da sie zrobic. Sadze, ze od konca 2 trymestru na pewno bedziesz chodzic czesciej, co najmniej co 2 tygodnie. Wiec nie stresuj sie, gosciu pracuje w super szpitalu, ma ogromne doswiadczenie i na pewno wie na ten temat wiecej niz nasze grono forumowiczek:D

Agucha do do Baby Jogger- jesli chodzi o kwestie gondol w wozkach jeden za drugim- to jest to juz kwestia wyboru takiego a nie innego rozwiazania. Ja wychodze z zalozenia, ze bede ich uzywac nie dluzej niz 4 a na pewno 5 miesiecy, a wiec w okresie kiedy bebusie sa niekumate i maja w nosie, co lub kogo widza;p Najistotniejsza jest spacerowka, ktora uzywa sie nawet do 3 roku zycia i ta ma byc rozwiazana sensownie- musi byc szeroka i wygodna, a w wozkach jeden obok drugiego oczywiscie takie rozwiazanie jest mozliwe, ale kosztem niemieszczenia sie do windy tudziez drzwi;)

Agata88 jak sie dowiedzialam na ostatniej wizycie Twoj lekarz to serdeczny przyjaciel mojego doktorka i dostalam awaryjnie jego namiar, gdyby dzialo sie cos zlego
 
Yummy ja sama nawet zapytałam mojego lekarza czy już nie pora na wizyty co 2 tyg.Skoro stwierdził,że nie,że narazie jest ok,małe rosna w miarę równo,wyniki krwi też ok,nie ma co siać paniki.Więc tak jak pisałaś-przynajmniej mam tą świadomość,że mnie nie naciąga na kasę. Jakis czas temu jak bolał mnie brzuch,ciągnęło mnie w pachwinach i promieniowało dalej to też pojechałam do jego gabinetu,fakt,że w tym dniu przyjmował jego kolega ale bez problemu przyjął mnie bez kolejki,dokładnie zbadał...Póki co wole zapłacić dodatkową kasę za wizytę niż trafić na izbę przyjęć i czekać na swoją kolej w tej szpitalnej atmosferze.
 
jeżeli to pytanie do mnie to tak jestem bardzo zadowolona, czuje że dba o mnie i jestem dla niej bardzo ważna a moja ginka jest ordynatorem naszego szpitala... jest bardzo fajną babeczką co prawda trochę dużo bierze zaqwizytę jest droga ale wiem za co jej płacę i jestem w miarę możliwości spokojna...

Agucha przepraszam,nie chciałam namieszać,wyskoczyłam z tym pytaniem poza tematem...Ale się cieszę,że masz dobrego lekarza i mu ufasz:)
 
Madzix sluchaj, ale moze warto sie jeszcze u kogos skonsultować? Nie ma co polegac na opinii jednego lekarza, jesli ma sie jakiekolwiek watpliwosci warto je sprawdzic. Wlasnie czytalam opinie o tym Szpurku, zaniepokoilo mnie to, ze ma sporo negatywnych- zobacz sama Dariusz Szpurek opinie, ginekolog Poznań - ZnanyLekarz.pl

Ja z mojej strony ( nie wiem, w ktorej czesci P-nia mieszkasz ) mogę Ci polecić dr Piotra Puacza z Katedry Perinatologii, przyjmuje na Szamarzewskiego. Fenomenalny czlowiek, specjalista od USG i wad plodu. Jest wyczulony na blizniaczki i bardzo chucha w tym temacie- na pewno warto zasiegnac jego opinii
 
Madzix sluchaj, ale moze warto sie jeszcze u kogos skonsultować? Nie ma co polegac na opinii jednego lekarza, jesli ma sie jakiekolwiek watpliwosci warto je sprawdzic. Wlasnie czytalam opinie o tym Szpurku, zaniepokoilo mnie to, ze ma sporo negatywnych- zobacz sama Dariusz Szpurek opinie, ginekolog Poznań - ZnanyLekarz.pl

Ja z mojej strony ( nie wiem, w ktorej czesci P-nia mieszkasz ) mogę Ci polecić dr Piotra Puacza z Katedry Perinatologii, przyjmuje na Szamarzewskiego. Fenomenalny czlowiek, specjalista od USG i wad plodu. Jest wyczulony na blizniaczki i bardzo chucha w tym temacie- na pewno warto zasiegnac jego opinii

Co do tych opinii to juz dawno czytałam...no niepokojące są,ale z drugiej strony szperając w interku na każdego temat sa i pozytywy i negatywy. I komu tu wierzyć?:( No ale masz rację,czasami warto skonsultować się też z innym lekarzem,bo nie ma ludzi nieomylnych. A Ty właśnie chodzisz do tego Puacza?
 
Madzix masz fajne podejscie do sprawy- ja tez uwazam, ze nie ma ludzi nieomylnych i to, ze ktos sie pomylil nie dyskredytuje go jeszcze jako dobrego specjalisty, pod warunkiem, ze uczy sie na wlasnych bledach.

Tak to moj lekarz, prowadzacy moja druga ciaze.

Wiesz, moze warto umowic sie chociazby na polowkowe do kogos innego?
 
reklama
Połówkowe mam właśnie u innego,współpracuje z tym moim ,ale jest ...nie wiem jak to określić;) wstydliwy jakiś;) taki grzeczniutki,więc juz na pierwszych prenatalnych tak go przemaglowałam,badał dzieci 40 min i cały czas odpowiadał na moje pytania i dyskutowalismy;) Na końcu zapytał "a Pani ma wykształcenie biologiczne,medyczne? Tyle rzeczy Pani rozumie z tego co mówię..."I cholera nie wiedziałam jak mam to odebrać,że co?że głupka ze mnie robi hehe ale się poprawił,że mało jest ciężarnych ,które mają tak dużą wiedzę na temat różnych zagrożeń i faktów,że z takimi lepiej sie "współpracuje" ;)
 
Do góry