reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

agucha1986 - trzymamy kciuki, na pewno jest ok, daj koniecznie jutro znać.
A co do wyprawki i przygotowań...wiecie ja myślę, że gdyby tfu tfu mialo sie cos złego stać to nic nam nie złagodzi bólu ani fakt posiadania ciuszkow, mebelkow ani ich brak. Ja wychodzę z zalożenia, że wole czekac na gotowym niz sie stresować, że nie zdążę, a wiadomo sama tez juz wielu rzeczy nie zrobię więc jestem zdana na innych, każdy pracuje ma inne obowiązki itd. poza tym jak już będzie wszystko w pokoju maluchów to jeszcze czeka nas pranie, prasowanie, ukladanie, osttanie zakupy, jakies gadżety, szczegóły i na to tez trzeba miec czas a przede wszystkim sily więc nie zamierzam zwlekac i może troche na wyrost ponaglam ze wszystkim męża psychicznie jest mi tak lepiej. Nie bez znaczenia jest rownież podział kosztów na dłuższy okres czasu, wole miec wszystko gotowe niz z wywalonym jęzorem latac jak postrzeleniec, tak to mogłam się pakowac na spontany wyjazdowe jak jeszcze cieszylismy się imprezowym życiem i sobą:-)
 
reklama
No dokładnie,nie wiadomo czy póxniej starczy nam sił na chodzenie po sklepach,albo czy lekarz pozwoli,a zakupy przez internet to nie to samo:( Ja jestem z tych co musi mieć wszystko po swojemu hehe więc wolałabym uniknąć zrzucania zakupów na kogos innego...
 
No dokładnie,nie wiadomo czy póxniej starczy nam sił na chodzenie po sklepach,albo czy lekarz pozwoli,a zakupy przez internet to nie to samo:( Ja jestem z tych co musi mieć wszystko po swojemu hehe więc wolałabym uniknąć zrzucania zakupów na kogos innego...
Dokładnie:-), dla mnie tez to bardzo ważne, żeby miec wszystko tak ja chcę i co chcę, a nie to co ktos wybierze.
 
witaj andzia
jak ja ci zazdroszcze dwóch dziewczynek ja mam nadzieje ze juz za tydzien bede wiedziec co na moim pokladzie sie znajduje :-D:-D bardzo fajnie ze jest kolejna mama blizniat! jak ja dowiedzialam sie ze bedzie dwójka to myslałam ze jestem jakims rzadkim przypadkiem
a tak apropo róchów to ja jeszcze nic nie czuje albo sa to ruchy a mi sie wydaje ze cos mi w brzuchu bulgocze
:-):-)
 
Ja rowniez jestem za zakupami wczesniej,niby facet tez moze wszystko sam zalatwic-ale wiecie jacy oni potrafia byc zagubieni w sklepie z akcesoriami dla dzieci:tak: no chyba,ze juz macie jakies dzieciatka w domu.Ja stwierdzilam,ze mojego meza nie bede takim stresem obarczac i robilismy wszystkie zakupy razem-moze nastepnym razem bedzie juz doswiadczonym klientem.A teraz to juz bym i tak sily nawet nie miala na te zakupy ani zgody na chodzenie po sklepach.A tak spokojnie czekam w domku:-)
Co do wozka my mamy ABC design zoom i mysle,ze moge go polecic ze wzgledu na to ze jest lekki,latwy w prowadzenie a po zlozeniu zajmuje mniej miejsca niz niejeden pojedynczy wozek
 
dziewczyny ja bym z chęcią cos kupila chociaz na wyprawke do szpitala
jak widze w sklepach te ciuszki dla dzidziulek to dostaje wariacji ale najpierw musze wiedziec jaka plec
juz nie moge sie doczekac wizyty za tydzien we wtorek -odrazu jade do sklepu kupic cokolwiek:-)
z łózeczkami i wózkiem jeszcze sie wstrzymam z resztą teraz w sklepach jest prawie wszystko dostepne od reki tylko kasy duzo trzeba
 
reklama
Do góry