reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

walawenderki
user-offline.png
-tak kochana urodziłam.Na tym wątku jak i na wcześniakach są fotki maluszków.Ja dochodzę do siebie a dzieciątka w inkubatorach.

Agatko - kiedy urodziłaś, bo probowałam odszukac zdjęć, ale tyle piszecie, że graniczy wręcz to z cudem :-D
:-D. Może po dacie bylo by mi łatwiej. Bardzo chcę zobaczyć te kochane pyszczaczki. wycałuj je od nas.

Dziewczynki - nie myście za dużo na temat wagi. Ja przez pierwsze miesiące nic nie mogłam przytyc, a nagle wskoczyło mi ponad 20 kg i w ok 2 tyg po cc prawie wróciłam do swojej wagi . Wciąz mam mały flaczek, ale mysle , że ćwiczenia pozwolą go zniwelować :-( .A Jak narazie to śpijcie i odpoczywajcie na max-a
 
reklama
no nareszcie ktoś przybiera na wadze podobnie do mnie:-)Agata88 - u mnie 13,5 kg, także jak widzialam ze dziewczyny tyją tak po 6 to juz byłam nerwowa, ze to jednak za duzo... W pierwszej ciazy przytylam 18 kg, teraz pewnie przebiję..eh..ciekawe jak potem ze zrzuceniem??? a brzucholek mam taki jak z pierwszą córcią tuz przed porodem:szok:


Mi lekarz powiedzial,ze to nie jest duzo bo sama bylam zszokowana ze juz tyle przybralam nigdy wczesniej nie tylam a tu w ciazy prosze i to wlasnie przy nieobjadaniu sie ,zero zachcianek,gotowane warzywka,miesko itd. nigdy lepiej sie nie odzywialam. Ale zrobilam przymiarke ubran z przed ciazy i faktycznie nogi rece tak samo_Okazuje sie ze te nadprogramowe kilosy to piersi(urosly mi ponad dwa rozmiary:szok: i brzusio) Wiec spokojnie mysle,ze masz podobnie jak ja nawet w pupe nic nie poszlo.
Glownie tez przerazilam sie zrzucieniem po porodzie....ale kumpela ktora w zeszlym roku rodzila blizniaki w 32 tyg(zrobily jej niespodzianke) jak wrocila do domku po niecalych dwoch tyg byla 16 kg lzejsza wiec chyba nie bedzie problemu:-)
 
toliveistodie
user-online.png

zazdroszcze dwóch dziewczynek
moja tesciowa mówi ze u mnie jak nic bedą tez dziewuszki bo odrzucilo mnie od miesa
tym się za bardzo nie kieruj, ja tez byłam mięsożercą, a w ciąży zero, muszę sie zmuszać, choc w brzuszku dwóch chlopakow:-), choć jeśli marzysz o dziewczynkach to trzymam kciuki, poczekaj cierpliwie na usg.


Ja też mam hopla na temat wagi tzn zawsze miałam, choc do najszczuplejszych nie należę 61kg, 164cm (przed) to bardzo sie pilnowałam jak tylko wchodziło 2-3 kg to stosowałam mega reżim i znów spadało, najlepiej czuję się w wadze 57-58kg ale chyba będe musiała o niej na zawsze zapomnieć:-(...strasznie jestem ciekawa jak nam będzie szlo zrzucanie i powrot do wcześniejszego wyglądu...obyśmy wszystkie laski były heh, a dzidziole pewnie dadza nam w kość na początku to może nie będzie tak źle:-)
 
niuleczka
user-online.png

w cos trzeba wierzyc hehe :-D:-D
21 lutego mam wizyte to bedzie juz ponad 18 tydzien wiec mam nadzieje ze gin juz mi powie co tam u mnie na pokladzie sie znajduje
 
mati84 - w 18tc juz na pewno będzie widać, tylko, żeby dzidzie chętnie się wypięły, życzę Ci dziewuszek w takim razie:-)
Ja mam termin na 22 czerwca ale wiadomo jak to z nami jest, do terminu raczej żadna nie dotrwa, chcialabym do końca maja dociągnąć:-)
Pracujesz jeszcze czy jestes na L4?
 
no niestety krótko przed zajsciem w ciaze stracilam prace pech jak cholera ale moja pracodawczyni dobrze wiedziala ze jestem po slubie i moge zajsc w ciaze niestety w dziwnym kraju zyjemy (na pierwszej wizycie w 6 tyg lekarz odrazu dal mi L4) do UP potrzebny
dodatkowo mój mąz zalozyl firme- sprzedaz internetowa wiec się tym zajmuje kasa potrzebna niestety bo zasilek marny jak cholera
 
reklama
Mnie bolą - ale tylko po prawej stronie :) - wydaje mi się że to z powodu skoliozy boli tylko po jednej stronie.. kto wie.

Dzisiaj jestem już po wizycie u gina - szyjka trzyma mocno, dziewczyny duże, po 700g (moja gin mówi, że jak w pojedynczej ciąży) ułożone główkowo.

Wygladasz super!i ten brzusio taki malutki(ja mam wiekszy):tak: moze przez to ze dwa chlopaki i poltora tyg temu jak bylam na wizycie mieli juz po 830g jeden.I kto tu powiedzial ze bliznaki sa mniejsze:-D no,ale jak na dziewczyny to piekny wynik!a ile cm dlugosci maja malutkie?a brzusio sprawdzalas ile ma cm?tak z ciekawosci.Moj juz spory jak wspominalam kobitkom 100 cm jak nic ale jakos ostatnio juz nie rosnie moze poki co sie zatrzymal na cale szczescie dla mnie bo swiata poza nim nie widze;-)
 
Do góry