reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

donka28 super dotarlas do 36tyg ciaży modle sie zebym i ja tak długo chodziła z brzuszkiem :) A macie racje juz niemoge sie ich doczekac wierzgaja ze caly brzuch mi sie rusza, gdzies wyczytałam ze ,,bliźniaki są jak mediamarkt nie dla idiotów:-) a co do terminow to ja mialam początkowo na 16 maja ale teraz lekarz stwierdził ze sa wieksze i termin moze sie przesunać na początek maja, najwazniejsze zeby je donosic :) a moja siostrzenica ma termin na 27 lipca z tym ze ona juz ma zapowiedziana cesarke bo ma torbiele i odrazu chca je wyciąć. tak ze fajnie jej. Bo ja synka sama urodzilam porod milam lekki ale boje sie że z dwójką niepojdzie tak łatwo, a i znowu to szycie na dole i tak mam wyczuwalne zrosty tak ze chyba wole cesarke no i bede spokojniejsza o dzieci. ale zobaczymy co bedzie? A i co do rozmiarów maluchów to dwoje lakarzy mi powiedziało ze jezeli roznica jest tygodniowa to niema sie co przejmowac bo ja to juz panikowałam, i okazalo sie ze mała jest mniejsza czyli synek jest wiekszy no ale i tak okaze sie wszystko po porodzie :)
 
reklama
walawenderki
user-offline.png
-tak kochana urodziłam.Na tym wątku jak i na wcześniakach są fotki maluszków.Ja dochodzę do siebie a dzieciątka w inkubatorach.
 
mati84 u mnie tez pierwsza ciaza:) ale strasznie sie ucieszylam ze bliznieta ja wlasnie traktuje to jako cos wyjatkowego w koncu zostalysmy wyroznione;-) eh ja po pierwszym trymestrze tez pare kg w tyl bylam bo oprocz toalety nic nie widzialam,ciagle wymiotowalam...i przestalam dopiero kilka tyg temu i mam na plusie 11 kg:rofl2: ale lekarz mowi ze jest bardzo dobrze(wierze mu bo raczej nie jest za przesadnym tyciem i pacjentki trzyma na diecie jak za duzo wsuwaja) a teraz widze ze brzusio znow sie kurczy i jem jak wrobelek.No brzuszek mi sie wydaje gigantyczny,kobitki z otoczenia mojego ktore w pojedynczych ciazach byly mowia ze specjalnie duzy nie jest.A moj maz twierdzi ze juz nie rosnie(nie wiem czy to mozliwe?) Zabieram sie do wstawienia w koncu zdjecia!!!i tu przy wszystkich obiecuje ze jutro to zrobie.A jak twoj brzuszek?pewnie nic nie ma jak tak marnie jesz co?
 
Witam wszystkie nowe Mamy. Ja tez tu jestem od niedawna, ale powiem Wam, ze forum wciaga.
majowa mamcia - ja też po południu napisałam dluuuuuugaśna odpowiedź i cos mi sie zawiesilo i przepadło:wściekła/y:złośliwosć rzeczy martwych, hehhe...
mona0008 i majowa mamcia - a na majówkach tez piszecie? bo od wczoraj tam nie wchodziłam..jestem ciekawa bo ja tez majówka.
donka28 - trzymam kciuki i myśl pozytywnie. wystraszylaś mnie z tym rozwarciem wewnetzrnym, bo ja mam już teraz, no ale niby lekarze nie panikowali...
 
agata88 brzuszek u mnie juz zaczol byc widoczny
martwie sie bo mam chwilowe jakies takie twardnienia macicy -sama niewiem jak to nazwac ale zadnych bóli przy tym nie ma
za2 tyg bede u gin to napewno jej o tym powiem
czytalam ze to objaw skracającej sie szyjki
boje sie jak cholera bo wiele czytalam o porodach przedwczesnych
chociaz do 37 tyg bym chciala dotrwac:-)
 
no nareszcie ktoś przybiera na wadze podobnie do mnie:-)Agata88 - u mnie 13,5 kg, także jak widzialam ze dziewczyny tyją tak po 6 to juz byłam nerwowa, ze to jednak za duzo... W pierwszej ciazy przytylam 18 kg, teraz pewnie przebiję..eh..ciekawe jak potem ze zrzuceniem??? a brzucholek mam taki jak z pierwszą córcią tuz przed porodem:szok:
 
mati84 to koniecznie lekarce powiedz o tym,ja trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok.Ja poki co zalozylam sobie ze musze do 35 tyg dotrwac choc wiadomo chce jak najdluzej!Ja tez za dwa tyg mam wizyte i mam nadzieje ze nadal nic sie nie dzieje. Eh ale tu sie dzisiaj dzieje dziewczyny,no nic a ja pedze mezusiowi deser obiecany podac spokojnej nocki!
 
mona0008
ja tez mam termin na 27 lipiec tak jak twoja siostrzenica
tylko powiem szczerze ze termin ostatniej miesiaczki mojej ginekolog podalam w przyblizeniu poniewaz mialam bardzo krótkie i nieregularne miesiaczki
wsumie to nie ma znaczenia bo gin powiedziala mi zebym na 30 tydzien byla nastawiona na szpital
 
reklama
aimee
ja bym chciala troche przytyc bo inaczej dzieci wychudzone urodze
juz 16 tydzien zaczelam a ja waze 54 kg przy wzroscie 165 cm
 
Do góry