reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hmm ja jakos po 21 skonczonym ale slyszalam,ze dziewczyny czasami wczesniej odczuwaja.Moje maja to do siebie ze w nocy kopia i przez to glownie spac nie moge za to w dzien nawet po jedzeniu ciezkko sie leniom ruszyc czasami czuje jak sie obracaja i spia dalej:-D to po tacie moze;-) a Ty juz cos czujesz?
 
reklama
no niestety jeszcze nie czuje
ale za to widzialam na usg w 3D
jedno z nich to niezla wiercidupka a drugie bardzo spokojnie
jak narazie od poczatku jedno wieksze od drugiego ale wazne ze rosną
a to jest twoja pierwsza ciąza?
jak zareagowalas na wiesc ze będą bliznięta?
 
jedynie co mnie terazmartwi to ze malo jem
w 1 trymestrze mialam nudnosci i wymioty na szczescie juz przeszlo
totalnie odrzucilo mnie od mięsa tzn jem cos nie cos typu chudziutka szyneczka na kanapki i nic pozatym
(tesciowa mówi ze jak nic bedą dziewuchy)
teraz jem wiecej ale nic tresciwego same owoce jogurty na obiady zupy
moja gin powiedziala ze jak nie przytyje to bedzie krzyczec bo schudlam poczatkowo 4 kilo teraz juz powoli to nadrabiam
a ty ile przytylas?
duzy masz brzusio juz?
 
Witam dziewczyny ja podobnie jak Agata88 jestem w 26 tyg ciaży i jak do tej pory mam miec chlopca i dziewczynke.A i tak jak u Ciebie mati84 moje maluchy od poczatku nierowno rosną tzn synek o tydzien jest wiekszy od malej ale wagowo jakos niema bardzo roznicy? i co jest najlepsze ze moja siostrzenica a jestem z nia bardzo blisko jak z siosrtą jest tez w ciąży bliźniaczej :-D i jest tak jak ty mati w 16 tyg i jeszcze lekarz niewidzial co bedzie miala bardzo liczy na parke bo to pierwsza bardzo wyczekana ciaża.Moja juz ciąża trzecia tzn pierwszą poroniłam z drugiej mam synka 4 lata i teraz bliżniaczki heh cieżko mi bylo sie oswoic z myślą ze bedzie dwoje dzieci nie jedno tym bardziej ze bede sama musiała wszystkim sie zając ale narazie o tym niemyśle co bedzie to bedzie, obym tylko donosiła do maja spokojnie dzieciaki i zeby byly zdrowe a ja juz sobie poradze :) :-)
 
witam mona00088
u mnie niby tez te wieksze dzieciatko o tydzien starsze
na poczatku bylam przerazona ze bliznieta ale teraz tak sobie mysle ze wszystkie kobiety w ciazy blizniaczej sa wyróznione!
to super ze we dwie bedziecie mialy blizniaki
bedziecie sie wspierac na wzajem
a na kiedy macie terminy porodów i jak sie czujecie?
:-):-)
 
Hej dziewuszki,przepraszam ale nie mogę skupić się na tym co czytam
Szyjka skróciła się i jest teraz 17mm,dziewczyny ważą 2200g i 2150g.Niestety będę musiała Was opuścić na jakiś czas,jutro jadę do szpitala na obserwacje,bo ujście wew.szyjki już puściło i rozwarcie na 1,5palca,niby nic ale lekarz powiedział żeby chociaż jeszcze 2tyg.wytrzymać co by dzieciaczki nie musiały w cieplarkach lerzeć.

Te twardnienie brzucha to objaw skracającej się szyjki,tak powiedział mi doktorek:tak:
 
donka28
user-online.png
-trzymam kciuki
 
czesc moje brzuszki,
wpadlam na chwile, wiec witam nowe mamusie i głosno i wyraznie mowie, ze nie taki diabel straszny-blizniaki sa czaaaaaaaaaaaaaaadowe:tak:
A wszystkim konczacym chce powiedziec ze kciuki zacisniete yammy!!!!! kochana jestem z Toba.
Aga-powiedz mi jak Twoje maluszki, czy mowia juz cos o wyjsciu do domu?
Czekamy na Ciebie na kolejnym wątku dla rozpakowanych, sciskam i caluje Ciebie i Wasze kruszynki
 
reklama
Witam nowe i stare mauski :-)

Agata777
- czy Ty urodziłąś ???? Boziu, przepraszam, ale tak jestem ograniczona czasem, że nie mam kiedy Was nadrobić. Dziś wbiłam się w szok wertując forum ... Kochana Gratuluje ogromnie. Proszę napisz mi jak się czujesz i jak bąbelki. A miałaś grzecznie czekac na swoją kolej. Buziaki od nas i czekam na newsy


Yummy - Ty mój wariacie kochany, dbaj o siebie, trzymaj nogi zaciśnięte jak najdłużej :):):)
 
Do góry