reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witaj mati84
user-online.png
nie przejmuj sie to normalne ze jestes troche przerazona:tak: wydaje mi sie,ze kazda z nas jest.A ktory to tydzien?Jak sie czujesz?
 
zaczynam 16 tydzien
caly czas leze w lozku bo poczatek ciazy byl niecekawy w 6 tyg trafilam do szpitalaz krwawieniami i wtedy to wlasnie dowiedzialam sie ze to bedą bliznieta na szczescie dostalam tabletki na podtrzymanie i wrócilam do domu
 
O kurcze to musisz sie bardzo oszczedzac...jak dajesz rade? Ja juz swira dostaje lekarz tez sugerowal juz lezenie i najlepiej to rzesa delikatnie nawet mrugac...ale swira troszke w domu dostaje;-) bardzo czekam na moje malenstwa(oczywiscie chce jak najdluzej je donosic),ale nie moge sie doczekac az bede mogla wyjsc na silownie albo chociaz pobiegac. Znasz juz plec?to niby wczesnie ale mi lekarz w 15 tygodniu juz powiedzial ze chlopaki i zgadza sie:-)
 
fajnie ze nie jestem sama i jest was az tyle widze ciaza mnoga to juz nie jest taka rzadkosc
Agata 88 a ty który jestes miesiąc? i jak ogólnie znosisz tą ciąze?
 
jesli chodzi o plec to mysle za za 2 tygo na wizycie bede juz wiedziec to juz bedzie jakis 18 tydzien!
z tym lezeniem to tak jest ze juz w sumie moge chodzic ale tylko po domu natomiast nic wiecej nie robie oprócz zrobienia sobie sniadania itd mój mąz jest caly dzien w pracy i musze sobie radzic!
bedziesz miala 2 chlopców to super! ja tak po cichu marze o parce!
moja ciaza dwuowodniowa dwukosmówkowa a twoja?
 
ja mam 26 skonczony tydzien:) przelecialo niesamowicie szybko teraz zaczyna mi sie dluzyc jak juz do 30 tyg zaczynam sie zblizac. Ja poki co super(oprocz dolegliwosci typu bezsennosc,opuchniecia i wymioty) ale uwazam ze super bo w szpitalu nie lezalam i do porodu nie mam zamiaru!:tak: chlopaki rosna mi jak na drozdzach wiec nic tylko sie cieszyc.Ale ta bezczynnosc mnie dobija(oczywiscie moglabym sie uczyc do obrony ktora chcialam przed porodem zaliczyc-ale zawsze jest ciekawsze zajecie np prasowanie;)) Ciekawe jak to bedzie jak maluchy sie urodza...
 
ah moja tak samo dwuowodniowa i dwukosmowkowa.Ale Ci bede zazdroscic jak bedziesz miala parke...mi tez sie tak marzylo nawet imie dla dziewczynki mialam-Marcelina albo Amelka.No ale coz przynajmniej wiem ze jeden chlopak bedzie MArcel:p No tak w koncu jak meza w domu nie ma musisz jakos funkcjonowac.Tylko sie nie przeforsuj!
 
mi tez czas szybciutko leci
zazdroszcze ci ze to juz 26 tydzien
w którym tyg poczulas 1 ruchy dzieci i czy teraz dają ci w kośc?
 
reklama
ja jak narazie imiona mam wymyslone tylko dla dziewczynek ale jak bedzie dwóch chlopcow to tez bedzie super
ps.moja siostra ma na imię Marcelina :-)
 
Do góry