reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
majowa mamcia witaj na forum i czuj się jak u siebie w domku :biggrin2:ja też nie w wysokiej ciąży bo to dopiero 19 tydz no 20 ale w porównaniu do większości tu mamusiek jeszcze długo droga przede mną także nie będziesz sama spoko :biggrin2: witaj jeszcze raz :happy:

Dziewczyny,nie wiem może mi się wydaję w sumie to patrze na ten swój bembzon codziennie,ale mam wrażenie że po dzisiejszej nocy zdecydowanie się obniżył:tak:
Dzisiaj brykam do doktorka na rozeznanie co tam z szyjką i cipuszkami:-) o rety,to dopiero 10:00,wizyta dopiero po 15:00

no wiesz wszystko możliwe u Ciebie to już bliżej niż dalej moja droga...trzymam kciuki i koniecznie zdaj nam relacje z wizyty co i jak :) dla pocieszenia powiem że już prawie 12 więc coraz bliżej do wizyty :happy2:
 
o tak donka28 koniecznie pisz co i jak po wizycie
majowa mamcia mialas w rodzinie juz blizniaki czy bylas rownie zdziwiona jak wiekszosc(chyba) z nas po USG?mam nadzieje,ze poki co wszystko u Ciebie i maluszkow ok?

Dzisiaj tak ladnie u nas sloneczko swieci,ze nie bylam w stanie sie powstrzymac i pod pretekstem pojscia do pobliskiego sklepu po kawe powdychalam troszke powietrza az chce sie zyc!
 
W Łodzi też pięknie:-), poodkurzałam, zakręciłam kaloryferki, zrobiłam wietrzenie mieszkanka. Małżonek właśnie składa drugie łóżeczko. Wieczorem poprzyklejam Gwiazdkom literki nad łóżeczkami i sypialnia będzie gotowa:-D
A ja na 15:30 stomatolog....robimy ostatniego ząbka i będzie spokój:-)
 
Czeeeeesc;-) dziekuje za troske i zainteresowanie dziewczynki, u mnie dzis calkiem niezle jeje przestaje mi dudnic w uszach czyli mam nadzieje przechodzi przeziebienie:-D tata kupil mi dzis kolejna porcje lekow- masakra w ciazy nie mozna nic ale to nic prawie brac, a naturalnie tym razem nie dam rady sie wyleczyc:dry:Tym razem dostalam Tantum Verde w tabletkach i Drosetux na chrypke i powoli powoli... szalik na gardlo i siedzim jak to mowi moja malenka:-D:-D Jutro zapytam ginka co on na Bioparox, bo przecie ducha wyzione:crazy:

Wczoraj mialam przez pol godziny mocniejsze twardnienie brzucha, ale wzielam relanium 2 , fenoterol i nogi do gory i 10 minut i przeszlo:happy: jutro ginek o 20.00 dopiero olaboga mam nadzieje, ze dotrwam;-)

Moniek co to za porzadki, hę?;-) Szykujemy pokoik dla bobasow? Do nas dzis przyszlo lozeczko sliczne, musimy wieczorem obadac:-)

Klaudia jaki mocz:-) nie siusiamy w gatki nununu:-):-p tey co ty masz za lekarza, ktory przepisuje na infekcje globuki za stowe:szok: ja bralam gynalgin i clotrimazol- jeden i drugi bodajze za 5 zeta:tak:

majowa witamy nowa mamusie i zyczymy powodzenia na dlugiej i kretej drodze ciazy blizniaczej:-)

Anusia co do boli, ja dokladnie nie pamietam, ale pamietam jeden bol- jakby mi sie kosci rozchodzily miednicy- to bylo straszne, nie moglam sie ruszac:baffled:

Doneczka nie sadze by Ciebie to pocieszylo:-) ale mnie tez sie 2 dni temu obnizyl:blink: powodzenie na wizycie! czekamy na relacje!

Agatka no dzisiaj rzeczywiscie dzisiaj naprawde ladnie, slonecznie i nawet jedyne -6 wooow:-)
 
Dzisiaj sprawiliśmy naszemu pierworodnemu radość.Nie poszedł do szkoły i pojechał z nami do maluszków.Zapytałam p.dr. prowadzącą,czy Dawid może z bliska zobaczyć maluchy.Radość była niesamowita p.dr. przekazała pielęgniarką ,że nic mają nie widzieć.Dawid nie dość,że wszedł na salę to jeszcze osobiście przywitał się z maluchami.Dzieciaczki jak tylko usłyszały jego glos cały czas się uśmiechały,aż p.pielęgniarka była zdziwiona.
Yummy_mummy_82
user-offline.png
-zdrowiej mi szybko.
 
Dziewczyny,nie wiem może mi się wydaję w sumie to patrze na ten swój bembzon codziennie,ale mam wrażenie że po dzisiejszej nocy zdecydowanie się obniżył:tak:
Dzisiaj brykam do doktorka na rozeznanie co tam z szyjką i cipuszkami:-) o rety,to dopiero 10:00,wizyta dopiero po 15:00

trzymam kciuki i daj nam znać jak sytuacja wygląda;-)powodzenia
 
reklama
No yummy widze że humorek dopisuje to super:-)W Twoim przypadku też bym się denerwowała bo to jeszcze cały okrągły dzień do wizyty:dry:Ale trzymaj sie dzielnie nam jeszcze!

Agatko to dopiero syn miał radoche i maluchy oczywiście też,jakie spryciule poznały braciszka po głosie:-D
 
Do góry