reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny co do szpitali to ja też zawsze byłam sceptycznie nastawiona ale odkąd jestem w ciąży z bliźniakami to bylam w szpitalu już 3 razy i też nie narzekam jak to pisze Yummy można poznac wiele kobietek z podobnymi przeżyciami a potem nawet ma się kontakt:tak:A co do izby przyjeć to u nas też jest ogromny bałagan i też wolałabym ją mijac szerokim łukiem:-pA połozne u nas na sa bardzo sympatyczne i chwała im za to!

Powiedzcie mi czy szyjka macicy może się skrócić z dnia na dzień?Mi w piątek minie 2 tyg od ostatniej wizyty a kolejną mam za 13dni!!!Na poprzedniej wizycie powiedział że szyjka ok 3cm czy mogła się skrócić do tego czasuJak myślicie?Ja od paru dni czuje takie napieranie na doł brzucha i boje się że to może oznaczać skracanie właśnie:szok:
 
reklama
Powiedzcie mi czy szyjka macicy może się skrócić z dnia na dzień?Mi w piątek minie 2 tyg od ostatniej wizyty a kolejną mam za 13dni!!!Na poprzedniej wizycie powiedział że szyjka ok 3cm czy mogła się skrócić do tego czasuJak myślicie?Ja od paru dni czuje takie napieranie na doł brzucha i boje się że to może oznaczać skracanie właśnie:szok:
Z tego co pamiętam jak dziewczyny pisały to nie ma żadnych oznak skracania szyjki. A takie napieranie to normalne. Dzieciaczki rosną, macica coraz większa....pamiętam, że też swego czasu czułam takie napieranie. Później to juz się do tego przyzwyczaiłam.
majowa mamcia witaj na watku:-)
 
anuśka25
user-offline.png
z tego co ja sie dowiedzialam tak jak mowi Moniek objawow skracania sie szyjki nie ma.A napieranie faktycznie przyzwyczaisz sie ja tez tak mam od kilku tygodni poki co nadal nie minelo,ale lekarz mowi ze jest to normalny obiaw.A z ta szyjka to wlasnie najgorsze ze nie ma zadnych sygnalow...no bo przez 2-3 tyg moze powaznie sie skrocic a kobieta nie ma zielonego pojecia nawet...
 
Witam Dziewczyny :)

Czy moglabym do Was dolaczyc? Widze ze tu zaawansowane ciaze. Czy sa moze jakies wczesne tez? :-)
Ja jestem dopiero w 13 tyg ciazy. O blizniakach dowiedzialam sie dopiero ok. tydzien temu :-D Mam juz synka 2,5 roczku :)
Pozdrawiam!

Witamy nową mamuśkę:-)



Dziewczyny,odnośnie tych szpitali-fujjj,też nie cierpię-całe szczęście ominęło mnie leżenie,ale jak sobie pomyśle to mnie mdli. Tyle piszecie o tym szpitalu na Polnej,zazdroszczę Wam,że będziecie miały taką dobrą i miłą opiekę,u nas niestety prawa pacjenta nie są tak do końca przestrzegane
:no:
 
Dziewczyny,odnośnie tych szpitali-fujjj,też nie cierpię-całe szczęście ominęło mnie leżenie,ale jak sobie pomyśle to mnie mdli. Tyle piszecie o tym szpitalu na Polnej,zazdroszczę Wam,że będziecie miały taką dobrą i miłą opiekę,u nas niestety prawa pacjenta nie są tak do końca przestrzegane
:no:
ja leżałam w szpitalu od 11tc do 15 tc. Leżałam na ginekologii operacyjnej i tylko dziewczyny z poronieniami zmieniały mi się w pokoju. Masakra jakaś. Ten pobyt wywlókł mnie na lewą stronę i powykręcał psychicznie. Dlatego teraz chciałabym pójść, urodzić i zmywać się stamtąd jak najszybciej.

Uciekam spać Babeczki. Życzę miłej i spokojnej nocki. Dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
asiia_ u mnie za każdym razem jak trochę dłużej pochodziłam (nawet po domu) to przy kładzeniu się robiło mi się duszno, a do tego robiło mi się słabo, z tym, że ja mam problemy z dostarczaniem krwi do mózgu, a nie mogę brać tabletek... ale problemy z oddychaniem sa normalne, bo maluszki zajmują coraz więcej miejsca;]
mam nadzieję, że przestaną Cię nękać skurcze i ładnie dotrwasz co najmniej do 36tc:) trzymamy kciuki!!!

donka28 tak jest pilnuj kolejki, niech nikt Tobie się nie wpycha na siłę:p
ja jeszcze co najmniej 2tygodnie muszę być zapakowana, bo dostałam jakiejś mega infekcji i mam globulki przez 14dni brać (kosztowały 100pln, więc nie można marnować:p), a pewnie moje małe zaraz zaczną zgapiać po Was i też im się zachce wolności, więc nie rodzić dziewczynki na razie!:)
a co do wydzieliny to mi od jakiegoś czasu ciągle coś pokapuje, ale mam nadzieję, że to trochę przez infekcję, albo mocz:p a oprócz tego zawsze pod koniec ciąży jest tego więcej… w ogóle już wcześniej miałam sporo wydzieliny, a między czasie była wizytacja w szpitalu i skurczy brak:)
ale w naszym stanie możesz nie odczuwać skurczy… czekamy z niecierpliwością na wieści od lekarza;]
u mnie to skurcze raczej nie jak na miesiączkę tylko jak na rewolucję jelitowo-żołądkową:/ ale jak miałam miesiączki wcześniej to też odczuwałam nieprzyjemności ze strony jelit:p

anuśka25 jak byłam na ostatniej wizycie to dowiedziałam się że czasami nawet jak szyjka jest bardzo kró™ka (tak jak w moim przypadku), ale mocna to nie ma się co przejmować, a startowałam z 4centymetrową. No i właśnie to najgorsze, że nigdy nie wiesz kiedy się skracać zaczyna. Jeśli miałaś 3cm to jest ok, więc spokojnie zobaczysz, że te 13 dni zleci raz dwa, zresztą już 12 dni:p
 
Jeju dziewczyny jak dobrze że Was mam:-)Przynajmniej można sie poradzić kogoś w podobnej sytuacji chociaż wiadomo przypadek przypadkowi nierówny...ale się uspokoiłam chociaż.Jesteście kochane:-D
Ka00dia ja to już odliczam do tej wizyty jak dla mnie to za duża odległość między tą a poprzednią:baffled:
 
Yummy pisz nam tu szybciutko relacje jak się czujesz:happy:

Całkiem zapomniałam dzis w nocy też mnie bolał brzuch tak jak by mi się rozrywał,sama nie wiem jak określic ten ból.Kobietki które jesteście ok 30 tyg i po 30 długo miałyście takie bóle rozciągającej się macicy?
 
reklama
Dziewczyny,nie wiem może mi się wydaję w sumie to patrze na ten swój bembzon codziennie,ale mam wrażenie że po dzisiejszej nocy zdecydowanie się obniżył:tak:
Dzisiaj brykam do doktorka na rozeznanie co tam z szyjką i cipuszkami:-) o rety,to dopiero 10:00,wizyta dopiero po 15:00
 
Do góry