reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Agata88 - ha, ha:-Dchyba skopiuję i też tak będę odpowiadać...
Palinka24 - i to jest najcenniejsze, skoro doświadczona Mama Bliźniąt mówi, że można to można.dzięki za wsparcie dla wszystkich nierozpakowanych
Moniek_78 - super, ze u Was wszystko dobrze. zazdroszczę, że już 31 tydzień macie. Z wagą na ten tydzień to się za barzdo nie orientuję, ale w piątek maiła badania i przepływy też maiłąm robone, także super, ze masz to badanie i jest ok. Ja czuję się bardzo uspokojona. A szyjka długa, to ile cm? wiesz moze? aa.i mam pytanko - bo u mnie jest niby 1 cm rozwarcie, ale lekarz mnie uspokajał, ze przy bliźniakach to nie jest aż tak niepokojące. Oczywiście, tzreba zachować oszczedzajacy tryb zycia, ale niby bez paniki.
Czy któraś z Was też tak miała???
 
reklama
A szyjka długa, to ile cm? wiesz moze? aa.i mam pytanko - bo u mnie jest niby 1 cm rozwarcie, ale lekarz mnie uspokajał, ze przy bliźniakach to nie jest aż tak niepokojące. Oczywiście, tzreba zachować oszczedzajacy tryb zycia, ale niby bez paniki.
Mój gin nigdy nie mierzy szyjki, tylko sprawdza palcami. I w sumie jestem mu za to wdzięczna bo jakby mi podawał jakiś pomiar to bym szukała w necie jak inne dziewczyny mają i byłby stres a wiadomo, że każda z nas jest inna z inną szyjką.
Ja rozwarcia nie mam, ale dziewczyny tutaj mają i nic złego się nie dzieje. Oszczędzaj się i bardzo dużo leż i będzie dobrze.

Dziewczynki zdjęcie wrzucę tylko póki co mój Emuś rąbnął aparat do roboty. Wieczorem poproszę go żeby sfotografował swojego hipcia i wrzucę :-)
 
anuśka25 ja mam ten sam suwaczek i faktycznie źle pokazuje,ale np u Ciebie za dwa dni wskoczy prawidłowy tydzień,czyli pokaże Ci 21 i 0 :-) Masz śliczny duży brzusio :tak:Czy mi się zdaje czy przed ciążą byłaś bardzo szczuplutka?

Moniek_78 super,że dzieciaczki mają się dobrze :-) według tego pomiaru to póki co faktycznie drobniutkie,ale ja nie do końca wierzę w to całe wyliczanie wagi.W pierwszej ciąży miałam wyliczone,że dziecko waży ok 3200,a ważyła o ponad 1kg więcej,a to całe obliczanie było 2 dni przed porodem.Zresztą Twoje kruszynki mają jeszcze czas,żeby ciałka nabrać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam od krasnali.Wypytałam p.dr. o sondy.Dzieci mają sondy do momentu aż osiągną 1400 kg.Dzisiaj miały sondy w noskach.Potem są karmione tylko butlą.Dzieci mogą iść do domku jeśli są zdrowe,bez bezdechów i bez problemu jedzą z butli.Moje niunie to jeszcze małe szkabki.Marcelinka przekroczyła wczoraj wagę urodzeniową o 10 i waży 1090 a Jasiowi brakuje jeszcze 20 do wagi urodzeniowej.Dzisiaj moje niunie przebierałam z pampersów,ależ były zadowolone i uśmiechnięte.
Wszystkie Wasze brzuszki są piękne:-)
 
Moniek no to wizyta jak najbardziej zaliczona do udanych :-) super a dziewczynki na pewno będa jeszcze rosły więc spokojnie no i brzuchem też się pochwal a co duży nie duży ale ciążowy :-) a macie już wybrane imionka? ja też będe miała dwie córy - 13 mam wizytę sprawdzającą moją szyjkę czy aby na pewno z nią wszystko ok póki co biorę dużo magnezu hehe mam nadzieję że będzie ok inaczej być nie może.... ja dla moich wstępnie mam dwie pary imion Amelia i Emilia albo Lena i Oliwia lub inna kombinacja z tymi imionami na liście rezerwowej jest jeszcze Milena i Marlena
a wy jakie macie imiona na topie :tak:

Agata777 no jak niunie miały nie być szczesliwe jak mamuśka je przebierała :) zobaczysz niedługo zaczną przybierać na wadze i wrócicie do domku całą trójeczką, trzymam kciuki żeby jak najdszybciej zaczeły jeść z butli i rosły duże i silne :)
 
Ostatnia edycja:
Agatka cieszę się,że u maluszków coraz lepiej.:-) A jak Twoje samopoczucie?

agucha1986 ja jeszcze nie wiem kto tam u mnie w brzuszku mieszka,ale jeśli moje przeczucia się potwierdzą i będzie parka to raczej Lenka i Gabriel.:-) A jak będą dwie kobietki,albo dwóch facecików to będę dalej myślała:tak:
 
Ostatnia edycja:
AGATA jak cudownie,że już coraz lepiej,my oczywiście nadal trzymamy kciukole:-)

Anuśka jak na 19tc to brzucho duży,ale fajniutki i zgrabniutki

Moniek moje dziewczyny ważyły tyle co Twoje teraz w 33tc,zobaczymy jak to teraz u nich z wagą w środę i już dopada mnie stres,bo boję się że przez mój mało oszczędny tryb życia urodzą się małe

lilly ja o dwóch fasolkach dowiedziałam się na drugiej wizycie(nieplanowanej) tak ok.10tc,moja pierwsza reakcja o K...A,później chciałam męża udusić-jakby to jego wina była,a później śmiech przez łzy itp.
Mnie też wnerwiają niektóre komentarze,jedni zazdroszczą inni współczują i w ogóle takie tam
 
lilly815
user-online.png
- u mnie coraz lepiej odpukać,choć jeszcze antybiotyk biorę.
Dziewczynki mi zaraz po porodzie spadło 6 kg,choć niunie malutkie.
agucha1986
user-online.png
GRATULUJĘ księżniczek.
 
Ja też już po wizycie - dziewczyny ważą po ok 700g, rosną równiutko, wszystko jest super :)
fajne te wasze brzusie :) - wrzucę swój jak się zwlekę z łóżka :)
 
reklama
Agucha u nas będzie Julia i Laura,mężowi nie podoba się Laura,ale on swoje zadanie wykonał i wystarczy że daje nazwisko

tolive świetnie,że wizyta udana:-)oby tak dalej
 
Do góry