reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

madzix skąd ja to znam-zosia samosia,mi na początku pomagała siostra ale wtedy to było lato i wakacje były,teraz sama jestem i wszystko do d.... Ja już nie mam sił żeby okurzyć w pokoju czy wyszorować wanne,ale ktoś musi to zrobić,nie jestem jakąś pedantką ale nie lubie jak ktoś nie docenia mojej pracy,tym bardziej w tym stanie

Donka szczerze...a ja teraz mam to w d... czy mam brudne okna,czy bałagan w kuchni...mam kumpele,która non stop dzwoni i pyta kiedy wpaść i mi posprzątać,siora też,a ja twardo,że nie,bo jest mąż,któremu korona z głowy nie spadnie jak mi pomoże. Z poczatku było strasznie,jego obrażone miny,wielce wymęczony...krótka piłka-kochanie nie zapierd...na budowie po 12 h,masz pracę umysłową,w której nawet 6h nie siedzisz,wiec albo ruszysz dupę i przez okres ciązy mi pomozesz albo zarośniemy brudem i też będę miała wszystko w du... Wiem kochane,ze nasi faceci są rózni,ale ja skoro mam okazję i on mi nie znika na długie delegacje to niech się przyzwyczaja do sprzatania,taka szkoła przyda mu się też na później. I co z tego,że naczynia myje co 3 dni hehe czy odkurza raz na tydzień...ważne,że coś robi i za to jestem mu wdzięczna:)
 
reklama
Oj Agatko, ale się rozczuliłam...pamietam jak moje tak w "cieplarce" lezały...PRZECUDNE MASZ TE SWOJE SKARBY! PRZECUDNE! JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA WAS.
 
Agatka maluszki są przepiękne:-) kurcze jak ten czas leci. Mam nadzieję, że szybciutko będą przybierać na wadze i będziesz mogła zabrać je do domku.

Dziewczynki ciężkie tematy poruszacie. Powiem Wam, że w ciąży trzeba wiele odpuścić. Jak facet chce mieć czysto to niech posprzata, niestety takie są fakty. Mogę się założyć, że oni będąc w naszym stanie wymiękli by od razu. W ciąży zwłaszcza podwójnej najważniejsze są nasze dzieciątka i my. I to jest czas kiedy powinnyśmy być rozpieszczane.
 
Zgadzam sie w 100% z przedmowczynia.Nie dajcie dziewczyny sie zdominowac!!To w koncu my przechodzimy wiele ciezkich momentow,a ukochana osoba powinna zacisnac zeby i wspierac nas z calych sil i koniec.
 
ooo retyyyyy ile sie dzialo:)) nie wiem , jak was nadgonie po dluzszej nieobecnosci, skoro po po 1 dniu mam problemy:-D
Toivel gratuluje pieknej wagi dzidziusow i w ogole udanej wizyty:-)

Dziewczyny co do watku facetow i ich "instynktu" to u mnie tez nie bylo szalu jak niunia byla malym bablem. M tlumaczyl sie tym, ze on naprawde by chcial, ale nie ma pojecia, jak sie z takim malenstwem bawic, jak sie nim zajac.. Na poczatku sceptycznie do tego podchodzilam, ale odkad mala zaczela byc kumata i nauczyla sie mowic- jest niebo a ziemia. Mloda uwielbia tatusia, a tatus ja i z nikim sie tak dobrze nie bawi jak z nim:szok: Takze jest nadzieja, ze z czasem to sie zmieni- dokkladnie tak, jak mowi Donka.

Co do sprzatania pffffff ja mam to w dupie- jak sobie posprzata- bedzie mial porzadek. Na poczatku byly mega wojny, ale poszedl po rozum do glowy i trudno- sprzata. Po swojemu, ale sie stara.

Agatka7777 sliczne kruszynki, niech Wam rosna, jak na drozdzach!!!


A tak z nowosci hmmm... chyba odszedl mi czop sluzowy:szok::eek: Na gaciach znalazlam kremowa kulke galarety:szok:Dzwonilam do doktorka i kazal bezwzglednie lezec i wyciszac ewentualne skurcze fenkiem i relanium...Wielka chwila zbliza sie duzymi krokami... Zaciskam nogi by wytrzymac, jak najdluzej:tak:
 
reklama
Agatka przecudne Twoje kruszynki:-)

Oj Yummmy a ja myślalam dziś o Tobie i jakieś takie dziwne przeczucie miałam że może coś się u Ciebie dzieje:szok:Trzymam kciuki żebys wytrzymała jak najdłużej i pisz nam jak cos się będzie działo!

Lilly masz racje ja jestem raczej drobną dziewczyną,przed ciążą moja waga wahała się między 47-53kg.A z tym suwaczkiem to wiem że co jakis czas się przestawia.

Tak poruszyłyście ciężki temat co do facetów:tak:Mój M zanim zaszlam w ciążę to mówił dość często że on dziecka nigdy nie przewinie i takie tam ale teraz mówi że bedzie się angażował.Teraz nie pozwala mi nic robić ale jak jest w pracy to czasem sobie posprzątam-bez odkurzania oczywiście,ale np.zmywam naczynia,ścieram kurze.

A mam do Was takie pytanie czego nie robicie w ciaży?Bo ja nie wiem czy za bardzo się nie przeciążam i czy nie powinnam dłużej i więcej wypoczywać.Kurcze nie chcę żeby sie przedwcześnie urodziły:no:Jak długo leżycie w ciągu dnia?
 
Do góry