reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki:-)

Agata777 Marcelinka pokazuje swoj buntowniczy charakterek:-DOby maluszki jak najszybciej były z Tobą w domku!

Ale macie śliczne brzusie!
donka śliczny duży brzusio:laugh2:

lilly miedzy nami tylko tydzień różnicy a wydaje mi się że mam większy brzuszek ale Twój taki zgrabny:tak:

Yummy figurka z takim brzusiem niczego sobie:eek:

miki i agucha wasze dzieciaczki mają pokaźne chatki;-)

I ja spróbuje swój wrzucić:)Nie wiem czy mi się uda a jeśli nie dam rady to mąż mi pomoże
 
reklama
A to mój bliźniaczy brzunio zdjęcie z wczoraj:-)
 

Załączniki

  • 20tydz (2).jpg
    20tydz (2).jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 40
miki pokaźna chatka:-)

niuleczka wiem jak musisz się czuć,niestety nie mogę Cię pocieszyć,bo jestem w podobnej sytuacji:-(musimy się zmagać z tym wszystkim,pocieszam się tym że może po porodzie coś się zmieni i niektórzy dorosna do pewnych ról i zadań.U mnie hormony niby już nie powinny dawać o sobie znać,a jednak ciągle rycze i chodzę zdołowana
 
anuśka25 ładny ten Twój brzusio.Moim skromnym zdaniem jak na ten tydzień w ciąży bliźniaczej jest akurat.:-)
Tak ogólnie to ujawnianie się brzuszka i kształt w dużej mierze zależy od figury z przed ciąży,wzrostu etc.Wydaje mi się,że u wysokich kobiet o dość szerokich biodrach nieco później widać ten brzuszek.Mi się w pierwszej ciąży pokazał leciutko dopiero ok 6go miesiąca.:szok:Inaczej ten brzuszek też widać u kobietek filigranowych,a jeszcze inaczej u tych które przed ciążą miały trochę więcej ciałka.Najważniejsze jest,żeby dzieciaczkom było w tych brzuszkach wygodnie i żeby prawidłowo rosły.:tak:

Jeśli enfalo jest już po to na pewno wkrótce się odezwie:-)

Dziewczyny a w którym tyg dowiedziałyście się że to bliźniaki?Ja w 12tyg,wcześniej było widać tylko jedną fasolkę i słychać było tylko jedno serduszko.Tym większy był mój szok :szok:
 
reklama
anuśka25 brzuszek super:) Ja na tym etapie mialam bardzo podobny tylko troszke wyzej pewnie przez to ze inna figure mam.Przed ciaza chyba drobinka bylas?bardzo szczuplutko wygladasz:-)

Enfalo faktycznie moze juz z maluszkami,ale poza brzuszkiem mam nadzieje,ze niedlugo da nam znac!

lilly815
user-online.png
ja dowiedzialam sie dokladnie w 5 tygodniu i to dzien przed Slubem wiec mielismy swietny prezent(lekarze twierdzili,ze ze wzgledu na moja tarczyce i ze im wczesniej tym lepiej stad w okolicy 24 urodzin bede miala juz dwojke dzieci:-D ). A jak u reszty?Hmmm to jak to jest ze do 12 tyg nie bylo drugiej fasolki widac ciekawe,ale musialas sie zdziwic
 
Do góry