reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny wstawiam Wam link do fajnej stronki o ciąży bliźniaczej.Jak któraś będzie z was zainteresowana to sobie poczytacie :-) MultiMAMA.pl

Właśnie przeczytałam o objawach przepowiadających poród:
"Uczucie jakby dziecko pchało się w kanale rodnym, uczucie ciężkości w kroku"-ja tak mam od kilku dni,czuje jak główka wbija się coraz niżej-dziwne uczucie,ale to mnie nie boli,hmmm ciekawe:confused:
 
Ostatnia edycja:
nie no dziwny nie dziwny taki inny ale tak jak piszecie on pewnie dopiero będzie się kształtować:-)
a w pasie nie wiem ile mam nie mierzyłam się, ale na pewno sporo bo ja do chudych nigdy nie należałam :zawstydzona/y:

fajna stronka, dzięki za namiary :)

zazdroszczę tym co macie bliżej końca niż dalej... u mnie jeszcze tyle stresu że hohoh tydzień temu byłam na wizycie a już się martwię czy aby równo rosną w miare i czy nie podkradają sobie jedzonka.... ahhhh :baffled:

spokojnej nocki i słodkich snów babolki :):tak:
 
22 tydzień 1 dzień [4].jpgA oto mój brzucholek bardziej tłuszczowy niż ciążowy :baffled:
A to drugie zdjęcie jest z 16 tygodnia
 

Załączniki

  • 16 tydzień 5 dzień (1).jpg
    16 tydzień 5 dzień (1).jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
agucha1986 ja też bym chciała,być na dalszym etapie ciąży bo nie ukrywam,że się stresuje.Mój bąbel jeden rośnie trochę szybciej od drugiego,ale póki lekarka mówi,żebym się nie martwiła.Juz nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.Niech ten czas szybciej leci...
Co do stronki to jak dla mnie tez jest ciekawa i typowo o ciąży bliźniaczej.

Zmykam zaraz spać bo coś mnie muli :tak:Dobrej nocy Wam życzę dziewczyny.;-)
 
reklama
Dołączam się do obaw o przebieg ciązy, jeszcze tak daleko..., w ogóle u mnie psycha jakoś siadła ostatnio, odczuwam juz mocno ciążowe dolegliwości, widzę u siebie to zmęczenie, ciągnięcie brzucha, twardnienia i wczoraj dopadł mnie jakiś żołądkowy bakcyl z gorączką i to na dodatek podczas wizyty u znajomych:baffled:, miałam być oczywiście kierowcą, a ledwo żyłam, za to mój M. bawił się świetnie i "empatii" brak...., powoli zarysował mi się obraz jak to będzie wyglądało po porodzie, nie dość, że sama jestem posrana to jeszcze widze, że on jakos chyba nie czuje tak na serio bluesa...., smutno mi dziś jakoś bardzo:-(, żałuję też bo mu nagadałam i to przy ludziach bo już aż łzy mi w oczach stanęły z tej bezsilności, a mówią, że ciąża to najszczęsliwszy okres w życiu kobiety. Jutro pewnie będzie lepiej ale musiałam się gdzieś wygadać...
 
Do góry