reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No mi się tez wydaje spory,ale mówią mi,że mały jak na bliźniaki,a przecież to,że bliźniaki to wcale nie powiedziane,że ma być jakiś olbrzym :-D tyle,że w tej ciąży jakoś inaczej mi te kg się rozchodzą.
 
reklama
Mi wszystkie kg poszły w tyłek,nie wiem jak ja je zrzuce,w poprzedniej ciąży utyłam 25kg i dość szybko zgubiłam,teraz do pracy nie wracam więc nie wiem jak to będzie:-(
 
Donka ja w pierwszej ciaży przytyłam niby 19kg,ale w ogóle po mnie nie było tego widać.Miałam brzuch jak piłka i duży biust,a reszta była ok.Jak urodziłam to po tyg nawet mniej ważyłam niż przed ciążą,a teraz jakoś inaczej te kg mi się kumulują.Dupsko mi rośnie i ogólnie jakaś rozlana się robię,a to jeszcze przecież nie koniec.No nic ważne,żeby szkraby były zdrowe,najwyżej potem będę walczyć z tłuszczem jeśli po porodzie mi zostanie :-)
 
Ja już teraz jestem 20kg na plusie,no ale co ja mogę na to poradzić,dzieci małe,ja się nie objadam(czasami czuje wstrę t do jedzenia),widocznie tak musiało być
 
P1080923.jpg

A to moj Big Ben:D Ja na dzien dzisiejszy mam 14,5-15 na plusie, tyje pomimo tego, ze nic nie jem i to jest najzabawaniejsze:-D Nie jem, bo nie moge- tak mam scisniety zoladek, ze zjem jedna parowe i jak bym zjadla cielaka:-D

Lily rzeczywiscie pipus ten Twoj brzusiu:) Ale nie przejmuj sie- mnie zaczal dopiero rosnac w 4 miesiacu

Donka elegancki munio;-) nic dziwnego, ze laski chca w nim pozostac jak najdluzej;P
 
Yummy ładniutki domek mają Twoje bąble:tak:
Ze mnie już się śmieją,że zrobiłam się kwadratowa,a ja normalnie zaczęłam puchnąć,dobrze że brzucho zasłania mi stopy,bo pewnie nie mogłabym na nie patrzeć;-)
 
Yummy_mummy_82 ładny brzusio.Albo tak fotka zrobiona,albo masz wysoko ten brzuszek :-)
Mi brzuch to zaczął rosnąć już w 8 tyg i potem szybko rósł,aż zwolnił.Dla mnie to on może być mały,aby dzieci w nim duże urosły :-D Z córką w ciąży miałam piłkę,a jak urodziłam ważyła 4260 i nikt nie mógł uwierzyć gdzie ona się tam zmieściła.
 
Lilli Ładniutki i zgrabniutki


Donka Ładniutka piłeczka

A jak tam kwestia rozstepow dziewczyny?
Ja rozstępy mam maławe ale to też dlatego że przed ciążą schudłam prawie 8kg i takie mi małe zostały a tak to narazie nic innego nie wychodzi może jeszcze za wcześnie

A w ogóle jak tam u Was z wagą?
U mnie waga dwa tygodnie temu pokazywała 2 kg na plusie zobaczymy w piątek ile mi przybyło



Yummy Śliczny taki zgrabniutki albo na fotce inaczej wygląda

Ja postaram się dzisiaj wieczorem wrzucić mój :-)
 
Ostatnia edycja:
Agata777 uściski dla Ciebie i twoich pociech :) kciuki na stałe zaciśnięte więc na pewno niebawem wrócicie do domku :tak:

donka pokój dla maluszków jak malowany a twoim brzuszku :) śliczny brzuszek ciążowy :-)

lilly za nic bym nie uwierzyła że masz ok 95 cm w pasie :szok: brzuszek pierwsza klasa :-)

Yummy_mummy big ben jak malowany - fajna piłeczka :-)

ja to mam wrażenie że mój to bardziej tłuszczowy jest niż ciążowy :wściekła/y: jakiś taki dziwny :zawstydzona/y: ale to dopiero 19 tc więc jeszcze chyba mam czas :-)
zdjęcie sprzed dwóch tyg ale niewiele się zmieniło...
 
reklama
Dziewczyny wstawiam Wam link do fajnej stronki o ciąży bliźniaczej.Jak któraś będzie z was zainteresowana to sobie poczytacie :-) MultiMAMA.pl

agucha1986 Ładny apartament dla maluchów :-) jaki tam dziwny?elegancki duży brzusio i na pewno będzie nadal się kształtował :-) A ile masz w pasie Aga?
 
Do góry