reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam
Agata trzymam kciuki za ciebie i maleństwa i żeby jak najszybciej wróciły do domku :tak:
Mam prośbe dziewczyny które są po dwudziestym tygodniu jeśli możecie to wrzucie zdjęcia swoich bzruszków dla porównania :happy2:
 
reklama
Ja też chętnie zobaczę brzuszki bo podobno mam mały jak na ten tydzień i ciąże bliźniaczą :baffled: Wiem,że każda ciąża i brzuszki są inne,ale tak z ciekawości :-) A w ogóle jak tam u Was z wagą?ja 7 kg do przodu.W poprzedniej ciąży wszystko poszło mi w brzuch (miałam taką piłkę) i w biust,a teraz jakaś rozlana się robię :-D dupsko mi rośnie.
 
Ja postaram sie wiczorem wrzucic zdjecie-wasze brzuszki bardzo chetnie zobacze!! Moj dla mnie jest gigantyczny,a codziennie rosnie bardziej:-D A jak tam kwestia rozstepow dziewczyny??zastanawiam sie jak dlugo jeszcze sie uchronie przed nimi...;-)
 
lilly nie przejmj się małym brzuszkiem,jeszcze ma czas żeby urosnąć,mi ostatnio klientka powiedziała,że z jednym dzieckiem miała większy brzuch niż ja z bliźniakami,więc spytałam lekarza czy coś jest nie tak,a on na to że chyba nie chciałabym wyglądać jak wieloryb:-)
A co mi tam pokaże ten swój bembzol z 34tc (to coś to tylko blizna)
 
No wlasnie a powiedzcie mi ile cm w pasie??ja mam juz ponad 100 ok 102 mam nadzieje,ze do konca ciazy nie pekne:-D wieczorem poprosze meza zeby mi cos pstryknal i wrzuce
 
brzuch1.jpg Sama robiłam fotkę.To jest z przed 7 dni,ale teraz mam taki sam.95cm w najszerszym miejscu w pasie.:tak:
 
reklama
Do góry