reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny:) Mam pytanko...jak to jest z tym badaniem "obciążenie glukozą 75". Poważnie po wypiciu tego tak fatalnie można się czuć?Mdłości i zawroty? No i czy czas oczekiwania jest taki długi? 2 h?
 
reklama
Agata88 jak pisałam,moje dziewczyny mają chyba ADHD,czy to noc czy dzień one wiecznie się kręcą:tak:

Madzix ja po wypiciu glukozy zwymiotowałam,dla lepszego smaku dodaj sobie soku z cytryny,podobno pomaga znieść ten smak.U mnie obciążenie glukozą 75g było robione tylko raz,lekarz zalecił po 1godz.pobranie i po 2godz. A żebyś nie musiała czekać,wypij sobie glukozę w domu
 
hmm ja moge ze swojego doswiadczenia powiedziec,ale ja zrobilam obciazenie glukoza 50 (zle dogadalam sie z kobieta ktora mnie kierowala na to badanie...) i tak najpierw raz pobrali mi krew,po 15 min dostalam glukoze po ktorej mnie osobiscie zemdlilo ale da sie przezyc;-) i po godzinie od wypicia mialam kolejne pobranie.Natomiast ten test 75 moze sie roznic:-)
 
lilly815
user-online.png
oj to juz niedlugo zaczna sie pewnie powazne kopniaki:-D ja czasami zastanawiam sie skad one maja taka sile w tych malutkich nozkach

donka28
user-online.png
to jeszcze lepiej moje wyraznie pomylily dzien z noca ale duzo godzin przesypiaja moze Twoje juz po malu komunikuja ze chca wyjsc do mamy;-)
 
Agata88 pewnie i już by chciały się przywitać z mamcią,chociaż ja już nie mogę się ich doczekać i mam już dosyć tego stanu,to niech jednak tam sobie posiedzą i podrosną jeszcze troche,tak chociaż do 37tc:-)
 
AGATA777
user-offline.png
trzymam mocno kciuki za Twoje malenstwa zeby jak najszybciej byly razem z Toba w domku. Wszedzie dobrze,ale w domu najlepiej a u mamy to juz bez watpliwosci:-) A jak Twoje samopoczucie?
 
Cześć Dziewczyny :-)

Agata,Marcelinka wyrywa sobie sondę bo pewnie dzieciątko chce już do domku wracać i to taka forma buntu :-) Zdróweczka dla Ciebie i Kruszynek :-)
 
reklama
Do góry