reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Donka zgadza się,że teraz to już pewnie za późno,żeby było dobrze widać maluchy.Dlatego ja się zastanawiam kiedy w ciąży bliźniaczej najlepiej się wybrać.Ty Kochana to już wkrótce będziesz na żywo oglądała swoje pociechy :-)
 
reklama
lilly i jestem tym faktem pozytywnie przerażona o ile taki stan istnieje;-)Tak na serio to już nie mogę się doczekać i nie ważne czy dam radę czy nie,najważniejsze żeby dziewuchy zdrowe były i wtedy ja sobie ze wszystkim poradze:-)
 
Donka wszystko będzie dobrze.Nie ma wyjścia,urodzić tak czy siak trzeba :-) Oczywiście życzę Ci szczęśliwego rozwiązania ;-)

Dziewczyny,a kiedy poczułyście pierwszy raz ruchy Waszych maluszków?:-)
 
Widzę,że dzisiaj my jesteśmy aktywne na forum:tak:
Ja pierwsze ruchy poczułam dokładnie w 18tc,zaraz po wizycie u lekarza,a Ciebie już kopią?
 
ja tez właśnie zauważyłam,że same buszujemy po BB:-) Kopią to za dużo powiedziane,ale od prawie dwóch tyg lekkie pyknięcia są.Ale i tak mam wrażenie jakby tam był jeden bąbel :-) Ciekawe jak zaczną nawalać za jakiś czas.Twoje dziewczyny to już pewnie nie bardzo mają miejsca na wywijasy.
 
Poczekaj,jeszcze dadzą bąble popalić:-) czasami jak mi któraś pod żebro wejdzie to aż płakać mi się chce,a czasami mam wrażenie że one mają ADHD:tak: Teraz się tylko rozpychają,co też jest bolesne:szok:
 
Domyślam się.Moja córka ważyła 4260 także na sam koniec jak się zaczęła wiercić to tez czasem bywało bolesne,a co dopiero dwoje :-)
 
WOW,duża się urodziła,moja to tylko 2750g,ale bardzo szybko nadrobiła i jest ponad normę:-(Klocek waży teraz 17kg i ja ją muszę dźwigać,bo do tatusia na rączki nie pójdzie
 
A mnie dopiero w 20 tyg zaczely lekko stukac w brzuszek za to teraz mam wrazenie ze mam dwoch pilkarzy i w nocy miedzy innymi dzieki kopaniu spac nie moge;D a u Was jak to jest tez macie wrazenie ze w dzien spia a w nocy buszuja??moje w dzien niczym nie daja sie obudzic po jedzeniu czasami sie obracaja i spia dalej;D
 
reklama
Agata88 ja póki co aktywność czuję wieczorem jak leżę (chociaż w dzień tez muszę dużo leżeć)Często wtedy czuję te delikatne "pukanie":-) chociaż jak pisałam,na razie mam wrażenie,jakby był tam jeden bobas.
 
Do góry