reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ja też walczę z suwaczkiem. do momentu opisanego przez Donkę28 dałam radę, a potem wyskoczyło,że za duży rozmiar tego suwaczka..Można to jakoś zmniejszyć???
 
Aimee czy próbujesz wstawić zdjęcie?jeżeli tak to pewnie będziesz musiała w jakims programie je zmniejszyc lub Twój ewentualny opis jest za długi
 
heeej;) chybaa nie da sie zmniejszyc;-) moze sprobuj z innej strony suwaczek wkleic i zrob "podglad" czy to cos dalo. BB tez ma swoje suwaczki;)

Donka Tobie tez twardnieje brzuch?- od paru dni to twardniecie mam coraz konkretniejsze- dluzsze sa te skurcze i mocniejsze:confused2: Biore fenek 8x zastanawiam sie czy nie wlaczyc sobie nospy albo zwiekszyc dawke fenka. ..? Dziewczyny tez tak mialyscie pod koniec ciazy?
 
donka28 właśnie wydawało mi się, że wybrałam najprostszy suwak, bez żadnych zdjęć a tu o...a gdzie mowa o 2 suwaczkach? bo ja też chciałabym wstawić jak Wy 2, bo mojej starszej Córeczce też się należy..
 
yoummy - a co ktg wykazuje? ja brałam fenka 6 x dziennie. A brzuch m twardniał, zwłaszcza rano. Lekarz wysłał mnie następnego na ktg w czasie kiedy zawyczaj mi twardniał ten brzuch. Okazało się że mam skurcze na poziomie 40-50, ale nieregularne, to był 34t2d, nie zwiększył mi dawki fenka, kazał leżeć. Dotrwałam do 37t2 dnia i urodziłam 6 dni po całkowitym odstawieniu fenka. A nie wiem czy dobrze pamiętam, ale 8xdziennie fenek to chyb max dawka..
 
reklama
youssta na ktg te skurcze wychodzily nawet do 100:szok:ale nie byly bolesne, tylko nieprxyjemne... w szpitalu mialam dawke 16x i chyba to jest maksymalna- ja biore co 3h pol tabletki, a w nocy mi sie czasami przespi:laugh2: a Ty Youssta jak bralas??? ile razy- po ile?
 
Do góry