reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Donkaaaa nieeeee:wściekła/y:nic nie lepiej:-:)-:)-( Leci jej ciurkiem z nosa od niedzieli, ma stan podgoraczkowy 37,5-38i troche pokasluje, ogolnie na wszystko jest zlosc placz i nie chceeeeeeeeeeeeeee:szok::szok: Budzi sie w nocy i wariuje, nie chce spac, bez przerwy wyje- nie poznaje swojego dziecka:(

Jak tak dalej pojdzie to od poniedzialku nici z przedszkola:crazy:
 
reklama
Yummy o kurka,to niedobrze,biduleczki trzymajcie się mocno,moja Gabi ma tylko katar mały i w nocy kaszle,ale nie gorączkuje.Ahhhh te zębiska:no:


Aimee witam wśród bliźniaczkowych mam,u mnie też dziewuszki:tak:
 
Dzięki za miłe przyjęcie :-) A rozmawiałyscie o anemii - mnie niestety dopadła w ubiegłym roku, wyleczyłam ją, no ale w ciąży jak to w ciąży...pojawiła sie już ok.10 tyg. Na szczescie lekarz czujny no i uprzedzony przeze mnie, takze 2x dziennie zelazo (sorbifer) i codziennnie świeży sok z buraków, marchwii, jabłka (poleczam dodać kiwi to zabija zapach) i hemoglobina powolutku idzie w górę :-)
 
Aimee dziewczyny też wcześniej pisały o soku z buraków.Będę musiała też taki soczek zacząć pić :tak: W poprzedniej ciąży też walczyłam z anemią,ale bez rezultatu,pomimo,że lekarz różne specyfiki mi polecał.
 
reklama
madzixna migrene za bardzo nie pomogę,ale mogę podpowiedzieć jak wkleić suwaczek
panel kontrolny....po lewej meni edytuj sygnaturę
w innym oknie przeglądarki wybierasz suwaczek kopiujesz i wklejasz(chyba nie pomieszałam)
Z tego co wiem to w ciąży możemy brać apap,mi jak do tej pory nie był potrzebny
 
Do góry