reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Yummy w sumie to nie wiem co z tym brzuchem,bo czasami twardnieje i jest to taki dziwny ból,jakby macica się stawiała,myślę ze to są skurcze skurcze braxtona-hicksa czy jak mu tam bylo
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj mam strasznie dużo czasu dla siebie i nie wiem co z tym czasem zrobic,córcia pojechała na służbę do babci,a ja jak ten cioł sama w domu buszuje po necie:-)Mężuś jeszcze w pracy i co tu robić?
 
Dziewczyny, to ja już dzisiaj zmykam.Jak na debiut forumowy to i tak dużo wrażeń. Jutro mam cały dzień badań :)szok:) i stres mega. Odezwę się po powrocie. Trzymajcie kciuki, proszę.
 
Yummy współczuję Twojej Hanusi ale sie biedactwo namęczy przez to przeklęte chorubsko..:no: Jeszcze Ty biedna pod koniec ciąży bardziej zmeczona i zestresowana cala sytuacją.

donka ty jako kolejna do porodu:-)mi na razie nogi nie puchną ale jeszcze wszystko może się wydarzyć.

A co do wyników badań ja maiłam ostatnie robione na początku stycznia i były b.dobre ale wydaje mi się że im starsza ciąża to tym bardziej wyniki mogą być gorsze.

Mam ogromny problem!Ratujcie!Strasznie swędzi mnie skóra na brzuchu!Smaruje się oliwką dla kobiet w ciąży z rosmanna ale nie mam po niej żadnych krostek jedynie skóra jest zaczerwieniona a najbardziej swędzi mnie blizna po cc i zrobiła się ciemna.Czy moglybyście mi doradzic jakiś dobry krem lub balsam do smarowania?Podobno mustela jest dobry i pharmaceris i jak one stoją cenowo?
 
youssta na ktg te skurcze wychodzily nawet do 100:szok:ale nie byly bolesne, tylko nieprxyjemne... w szpitalu mialam dawke 16x i chyba to jest maksymalna- ja biore co 3h pol tabletki, a w nocy mi sie czasami przespi:laugh2: a Ty Youssta jak bralas??? ile razy- po ile?

No one mnie też nie bolały. Ale 16 fenków???!!! Ty kobiet mussz mieć serce ze stali. :-)Ja brałam co 4 godziny po 1 tabletce. Też czasami przesypiałam, albo budziłam się i nie pamiętałam czy wzięłam czy nie.. A brałam jeszcze tylko magnez 3x2, no spy mi nie kazano brac.. Bylebyś wytrzymała do 36tc i możesz rodzić :))
 
reklama
08.02 okaże się czy mam już iść na porodówkę czy jeszcze poczekam sobie,jak narazie zero wyczuwalnych skurczy,jedynie napinająca się macica ale to jeszcze nie to.Chciałabym żeby to był już 37tydz.wtedy mogę iść się pruć,bo już męczy mnie ten stan
unhappy.gif
 
Do góry