reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

witam wszystkie mamusie :)
jestem tu nowa ale mam nadzieję że przyjmiecie mnie ciepło :) i nie zakłuce za bardzo Waszego spokoju na forum :)
jestem również w ciąży bliźniaczej - 15 tydzień - ciąża jednojajowa jednoowodniowa - w poniedziałek miałam trzecią wizytę u mojej doktor i jak wcześniej obawiała sie że może powstać patologia ciążowa tj, bąble podjadają sobie nawzajem i bała się o ich nierówną wagę tak teraz była sama w szoku bo bąble są identyczne - takie same mają ok 8 cm - ale płci nie chciały jeszcze pokazać :)

oczywiście jak chyba większość z przyszlych mam jak się dowiedziałam ze to bliżniaki to ryczałam jak głupia teraz powoli to do mnie dociera ale obawy nadal są :( jak ja sobie poradzę, jak będę karmić, co zrobię jak będą takie niedobre jak mój chrześniak (9miesięcy ma) i dużo dużo innych jaki wózek, czy wszystko z nami będzie dobrze.... oj zanudziłabym Was tutaj ale nie chcę się łamać i póki co witam was bardzo serdecznie :) i będę tu na pewno zaglądać :)
 
reklama
agucha pewnie nie zanudziłabyś nas....a przynajmniej nie mnie:-), jestem w 26 tc i ciągle jestem pełna obaw jak sobie poradzę, czy będę dobrą matką. O dzieciach nie wiem nic, a będę miała od razu dwójkę. Strasznie się boję ale wierzę, że będzie dobrze. Tłumaczę sobie tak....dwie uśmiechnięte buziaki, dwie wtulone we mnie istotki...będzie cudnie:-)
 
agucha1986
user-online.png
-witaj.
Dziewczynki ja już się zastanawiam czy ze mną jest wszystko ok.Dzisiaj dzieci buszują cały dzień.Bez odpoczynku,czy to normalne?
 
Moniek - spoko, dasz radę...ja nie chodziłam do żadnej SR a dużo rzeczy przyszło nam samo ! trochę położna podpowiedziała na wizytach domowych , trochę pediatra ale tak to zdrowy rozsądek i intuicja :-)
 
reklama
Do góry