reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Bliźniaki są przekochane, jestem nimi oczarowana.:-)

buziole :)
jak jeszcze są w brzuszku to mamy mnóstwo wątpliwości, ale jak się pojawiają na świecie to od razu kradną nam serca:-)
Przynajmniej ja póki co tak mam, ze nadal jestem przerazona czy dam radę, ale jak tylko widzę je na usg to wiem, że będzie dobrze.
Super, że jesteście już w domku i z serduszkiem Malutkiej wszystko ok. Niech Maluchy zdrowo rosną.

Dziewczyny pytanie za 100 punktów....jak walczyć z hemoroidami w ciąży? Bo coś myślę, że zaczyna mnie dotyczyć ten problem
 
Youstta-super,dużo radości z maluszków i oby Ci spały w nocy.
Moniek_78
user-offline.png
-w aptece są specjalne maści na hemoroidy i nie wolno dopuszczać do zaparć.
 
Czeeeeesc kobietki!!! Wlasnie wrocilam do domu:)))))))))) Fikolki ze szczescia zaraz poczynie chyba:p Za dzuo zaleglosci by nadrobic, ale witam serdecznie wszystkie nowe mamusie;-)
Jestem cala i zdrowa, dzidziusie waza po 1300 i 1470g wg szpitalnego USG. Ze wzgledu na niekorzystne kolejne wyniki biocenozy i TC odpuscili zalozenie szwu... 30 tydzien ciazy blizniaczej, szyjka 19 mm i zapalenie- uznali, ze skutki zalozenia szwu moga przewyzszyc korzysci i mnie wypuscili uffff powiem szczerze, ze jest mi to na reke:p


Walewanderki jak sie trzymasz kochana? Jestes w szpitalu? Jak maluchy?

Co sie dzieje z Tygryz3??? Wie ktos??

Claudia jak tam sesja? Dajesz rade? Jak sie czujecie;p?

Youssta rozpakowana... ale fajnie;-) Szkoda, ze zdjec maluszkow nie widzialam;)


Sciskam Was wszystkie mocno:*
 
Agatka a moze to od Twoich eksperymentow kulinarnych:p Nawet nie chce wiedziec, co tam znow wyczarowalas i napalac sie jak szczerbaty na suchary:p Po "delicjach" szpitalnych nawet gziczka ze szczypiorkiem bedzie dla mnie mega rarytasem;-) Lez kochanie i sie oszczedzaj, zebys nie wyladowala tak jak ja. Buziaki
 
reklama
AGATA wiem coś o grzebaniu czymś przy szyjce....Maja leży miednicowo i czasem jak się rusza to czuję jakby ktoś mi paznokciem po ściankach pochwy jeździł ;-)
Moje bąble dzisiaj wyjątkowo spokojne, chyba wiedzą, ze mamę głowa boli :-)
Yummy super, ze już w domku. Mam nadzieję, że grzecznie odpoczywasz.
 
Do góry