reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie już w nowym roku.Magda dużo zdrowia i proszę nie robić więcej takich numerów.
Nareszcie błogi spokój.Młody robił sylwka u nas w domu.Było fajnie.
Potem na 1-go miałam gości od 13 do 19-stej.Mój M robił wszystko ale mnie zmęczyło samo siedzenie.
Miłego dnia kochane.
Dopisuję jeszcze jedną rzecz od dzisiaj biorę nowy preparat żelaza zobaczymy jak będzie.Po Sorbifer Durules już nie wytrzymuję biegunki masakryczne.Teraz mam Tardyferon oby był inny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki powiedzcie mi prosze jak to jest ze slodyczami ? czy ktoras z Was miala faze aby je ciagle jesc ?? bo ja tak mam ,a moja wola by to powstrzymac niestety silna nie jest.. :confused:
u mnie jest odwrotnie - przed ciażą nie mogłam przejsć obojętnie koło czegokolwiek słodkiego, a teraz cukierki leżą na stole i czekają na chętnych... :-)
 
ja jak mam słodycze to zjem, ale nie jakies gigantyczne ilości:) dziś zjadłam jedno ciacho;)
ja mam mega jazde na punkcie kilogramów i staram sie jeść zdrowo:) po urodzeniu Damiana zostało mi 7 kg ktorych zgubić nie mogłam i teraz sie pilnuję, mam marazie 6 kg na plus
 
reklama
Witajcie kochane w NOWYM ROKU, duzo zdrowka i szczescia zycze, lekkich porodow, zdrowych dzieci i rozmiarow 36;-):-D
Słuchajcie bo juz stracilam rachube, ktora teraz na wylocie?jak wyglada kolejka...po szczescie?
 
Do góry