reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Moniek_78
user-offline.png
zgaga jeszcze ujdzie,wezmę mleczko i jest ok.
Najgorsze są bóle żołądka i biegunki po tym żelazie.
Dzisiaj jedziemy młodemu prezent kupić,jutro ma imieniny.Pewnie wrócimy późno ,ale luknę jeszcze co tam u Was.
 
Youstta gratulacje!!!!!!!!!!!!! Ale piękna waga maluszków :-)
Agata może maluszkom włosy rosną i stąd ta zgaga i kłopoty z żołądkiem. Mi przez ta zgagę czasem aż się "ulewało" i maluszki mają czuprynki ;-)
 
Ostatnia edycja:
youssta- super :-) Gratuluje !!!!!!!!!! aż się łezka w oku kręci... :-) twoje Dzieciaki mają super wagę. ( u mnie Kornel tez ma szmerek ale lekarz powiedział że to pewnie minie) Trzymaj się Kochana! buziakiii!
 
youssta gratuluję:)Imponująca waga maluszków:):-)
U mnie plamienie wystąpiło dlatego że kosmówka dzidziusia po prawej stronie jest bardzo nisko położona i lekarze mówili że to norma przy bliźniętach,nie miałam żadnych krwiaków...Dzieciaki rosną równo jeden jest tylko mniejszy o 1mm.Łykam no-spę i mam luteine dopochwową
 
Walawenderki- a poczytuje Was, poczytuje codziennie, ale jakoś coś brak chęci na napisanie czegokolwiek. Nie wiem czemu...
Ogólnie jest dobrze, nie możemy jeszcze narzekać. Dzieci w dzień jak anioły, nocki bywają jednak różne. Od dziś stwierdziliśmy z M, że jedna butla mm w nocy będzie konieczna, bo nie najadają się na długo moim mlekiem i budzę się co 1,5-2 godz. :/ a po mm śpią nawet 5.
Już się nie mogę doczekać też wizyty w przyszłym tyg. u pediatry, bo będziemy mieć kontrolę wagi i zobaczymy czy żółtaczka już zeszła do końca. A jutro z moim M. mamy rocznicę- 3 lata razem :).
 
yousta : Gratulacje :) az jestem zszokowana ze blizniaki moga tyle wazyc :tak: oczywiscie ozytywnie zszokowana hihi jestem ciekawa jak Ty je tam miescilas :)

U Nas zaraz 19 tydzien ,jjeeej jak ten czas szybko leci ,Wy juz prawie Wszystkie porozpakowywane no nie moge w to uwierzyc, jeszcze chwilka i My sie bedziemy szykowac do porodu (chociaz tfuu tfuuu oby nie bylo to za szybkoo !!)
Dziewczyny czy mialyscie problemy ze spaniem tak kolo 20tyg ? bo ja za cholerke nie moge przekrecic sie na boki,poloze sie na prawy w nocy,zaczyna bolec.. na lewym troszke mniej ale czuje wtedy jak brzuch mi sie wypina i stawia jakos tak dziwnie co niestety przyjemne nie jest,zostaje mi tylko spanie na wznak,co niestety na dluzsza mete tez jest meczace :tak: jestem ciekawa jak to jest z Wami :) ja na dodatek jak klade sie na boki to mam straszne wrazenie ze zmiazdze maluszki ;P tez tak macie ??


Edit:
a musze tez spytac jak robilyscie z ciuszkami , ja bylam dzis na zakupkach a ze byly przeceny to skorzystalam i kupilam sporo ciuszkow dla Maluszkow, no i tutaj zapytam w jakie rozmiary sie zaopatrywalyscie ??
zatanawialam sie czy kupic newborny czy od razu 0-3 no i kupilam wszystkie newborn ,(bo pamietam ze na Mojego Kubusia jak sie urodzil wszystkie ciuszki rozmiaru 56 byly na poczatku duzoo za duze..) ;O ,

no ale juz sama zglupialam czy dobrze zrobilam :p ??
 
Ostatnia edycja:
Ja dla maluszków nie kupiłam jeszcze nic i raczej wstrzymam się jeszcze do 6miesiąca a podobno po nowym roku ceny ciuszków idą w górę z 8% do 23%...
Czy wasze bliźniaczki śpią w jednym łóżeczku czy osobno?Podobno lepiej jak spią razem...Zastanawiamy się z mężem czy kupić jedno łóżeczko na początek.
 
reklama
my mamy rozstawione 2 łóżeczka ale ze względu na to że nasze kruszynki są małe to śpią razem w jednym łóżeczku w poprzek - wstawiałam tutaj zdjęcia swoich bobasków to widać je w łóżeczku
 
Do góry