reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Youssta - moja kochana, Gratuluje z całego serca. Ale się cieszę:-):-):-). Dotrzymałaś słowa i mnie nie przepuściłaś.
Podobno szmery u wcześniaczków to nic niepokojacego, oczywiście trzeba kontrolować , ale z tego co czytałam to same po pewnym czasie znikają. 27 grudnia - urodziny mojego M. ;-) Bardzo dobry i spokojny człowiek. A co do wagi to musiałam czytać 2 razy, boże ale ich upasłaś - hahaha. Jak dojdziesz do siebie to zdaj relacje. Ściskam Was mocno i czekamy na zdjęcia.

Volka - a Ty jak kochana dajesz radę, Jak M ???

Anuśka25 - witamy i dbaj o siebie od poczatku, ja plamiłam bardzo długo, więc leż na max-a i nie forsuj się

Enaflo- teraz moja kolejka a potem już tylko Ty :):)
 
Ostatnia edycja:
youstta ogromniaste gratulacje :-) i jaka super waga dzieciątek. Ale się cieszę, aż mi się łezki zakręciły. Witamy na świecie kolejne wątkowe bliźniątka.
yoummy kciuki, żeby po grzybkach nie było śladu. Niech zakładają szewek i leżakować w domku :tak:
walawenderki ja mam 25 tydzień i tak sobie myslę, że taki przyrost wagi jest ok ?
agagr33 witaj:-), ja poleguję od 6 tygodnia ciąży.....czemu Ty musisz leżeć?
anuśka25 witaj na wątku. Ja krwawiłam i plamiłam od 6 tc. Miałam 2 krwiaki+macica dwurożna. Dopiero po 23 tc mam spokój z plamieniami, ale też świadomość, że niekoniecznie się z nimi pożegnałam na stałe. Najważniejsze, że maluchy zdrowo rosną.
 
Youssta jestes genialna!! Jak Ty pomiescilas te kruszyny w brzuszku?:) Enaflo leze na 1poloznictwie i jest rewelacja! Siośtry sa mega mile i pomocne, cala ekipa naprawde b.profesjonalna, wiec polecam z czystym sumieniem. Nawet mamy Tv za free;D Troche kiepski przeplyw informacji od lekarzy, ale siośtry nadrabiaja:)
 
reklama
youstta WIELKIE GRATULACJE!!!szkoda, że do stycznia nie poczekały, ale najważniejsze, że zdrowiutkie, a pewnie zaraz te szmery znikną jak napisała walawenderki:) a waga imponująca, wzrost też niczego sobie;] ciekawe jakie duże by były w styczniu:p i tak podziwiam, że tak długo dotrwałaś i nosiłaś takie duże dzieci (jak na wcześniaków oczywiście) :)

Yummy_mummy_82
user-offline.png
to teraz czekam na wieści kiedy Cię w końcu wypuszczą i będziesz mogła spokojnie sobie w domku leżeć i trzymać dzieciaczki jeszcze przez długi czas;]

walawenderki
user-offline.png
enaflo
user-offline.png
to teraz Wasza kolej, ale trzymać dziewczyny do końca stycznia proszę!!! Rybki mają być!!!:)
chociaż walawenderki można wybaczyć jak wodniki jeszcze będą:p
 
Do góry