reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

MoniaN.
user-offline.png
chyba tak .Ja teraz to już po wszystkim śmigam do kibelka.Strasznie to utrudnia życie.
 
reklama
Świeta , świeta i po Świetach. Byle by do Nowego Roku.

Youssta :szok:, mam nadzieje , że trzymasz się dzielnie i chociaż trafiłaś do szpitala , gdzie Twój doktorek pracuje. Czekam z niecierpliwością na wiadomości. Buziaki kochana i daj znać, czy zadecydowali coś w Twojej sprawie

Ciekawe jak tam Yummy_mummy ????

Dziewczyny mam nadzieje, że macie chociaż miłe towarzystwo na sali i te Święta nie były takie straszne
Agatka -dla pocieszenia - ja też nie pojadłam, a tak się nastawiałam na te pyszności.

Ja miałam zabieg usunięcia afty. Dzień przed wigilja zadzwonili do mnie ze szpitala, że ktoś odwołał wizytę i jako kobieta w ciąży mam pierwszeństwo. Idąc myslałam, że sprawdza co to i może dadzą kolejny antybiotyk, a oni ciach prach i wycieli, bo była dość spora. Więc siedziałam przy stole i patrzyłam jak M obrzera się. A jak juz mogłam jeść to dostałam takiej zgagi, że przełyk mi chciało wypalić. :shocked2:

Monia N - ale fajnie, że chłopcy tak przybieraja na wadzę, oby tak dalej. A jak Oleńka ???

Tossa - teraz możesz swoich słynnych buraczków podjeść na anemie

Agagr33 - witamy w klubie. Napisz cos więcej o sobie

Moniek78 - ja na plusie 20 kg.:szok::szok: Nawet nie wiem kiedy się tak upasłam. W którym tygodniu jestes ???


P.S Ja pod choinke dostałam rozstępów, a juz myslałam, że mnie to nie dotknie
 
Hej laleczki;) Ja caly czas poleguje w szpitalnym lozu jejeje wczoraj wzielam ostatniego tabsa na moje obledne grzybki i jutro biocenoza i pewnie w piatek zdecyduja, kiedy zaloza szew. Tak wiec cierpliwie lezakuje, ale juz nie moge sie doczekać, kiedy juz bedzie po i wroce do domciu... Buziaki
 
Witam serdecznie:)Jestem tu nowa i ma nadzieję że przyjmiecie mnie do swego grona podwójnych mam:)Ja o swoich bliżniakach dowiedziałam się 9grudnia,byłam zaszokowana ale teraz bardzo sie ciesze:)Przed świętami wyszłam ze szpitala bo plamiłam brunatna krwią...Czy któras z Was też tak miala lub ma?Moje dzieciaczki są dwujajowe,mają osobne kosmowki.:confused:
 
Urodzilam wczoraj przez cc. Kinga -3kg i 52 cmi 10pkt. Konrad 3:cool2:kg 54cm i 8pkt. dzieci sa teraz dokladnie badane bo maja szmery w serduszku. pozdrawiam.
 
reklama
Do góry