reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

wesole.jpg
 
reklama
A ja Wam życzę moje nowe koleżanki:-) dużo cierpliwości, opanowania i umiejetności trzymania dystansu do rzeczy mało ważnych, miłości, szczęścia i przyjemności na Święta i w całym przyszłym roku.

A dla naszych dzieci zdrowia i spokojnego pojawienia sie na świecie:-)

AGATA777 - 45 kg wagi wyjściowej, tosz Ty szczypioreczek Jesteś, jak dziecko normalnie:-), zazdraszczam!

kla00dia - fajnie, że bąble rosną i dokazują, ja sie tych ruchów doczekać nie mogę...
youstta - o matko, jak sie ciesze, że tu trafiłam, Jesteście normalne ihih:-), życzę Ci abyś wytrzymala do Nowego Roku i zakupiła koszulkę born in 2012, mój mąż z 2 stycznia - fajny chłopak, może razem będziecie obchodzic urodziny:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki moje kochane, życzę Wam zdrowych, spędzonych w z najbliższymi Świąt Bożego Narodzenia. Dla mamuś w trójpaku, żeby dzieciątka zdrowo rosły w brzusiach i urodziły się zdrowe i silne. Dla mamuś rozpakowanych, żeby maluszki pięknie się rozwijały i ładnie przybierały na wadze oraz żeby dawały jak najwięcej pospać swoim mamuniom :-)
Wesołych Świąt.
 
Życzę Wszystkim mamusiom zarówno tym zapakowanym jak i rozpakowanym Wszystkiego Najlepszego.
Dużo zdrówka, szczęścia i pomyślności, żeby dzieciaczki zdrowo rosły i ładnie się rozwijały,
a przede wszystkim dobrych humorków i świątecznego obżarstwa bez zgagi i dodatkowych kilogramów:)
Zobacz załącznik 419389
 
Witam was w te święta ja właśńie siedze sobie sama w domku mąż w prcy a ja nadrabiam zaległości.Przed świętami byłam na wizytce i z maleństwami wszystko ok a ja za to mam nadciśnienie i łykam tabletki kolejna wizytka 19 stycznia zobaczymy co znowu się dowiem Yussta zaciskaj nóżki i poczekajdo stycznia leż i odpoczywaj Tossa maleństwa przesłodkie a powiedz mi czy masz jedno czy dwa łóżeczka a pozatym dziewczyny kiedy zaczełyście kupować jakieś ciuszki dla dzieciaczków bo ja mam zamiar iść jutro na jakieś zakupki i nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie pozdrawiam i nie przejedzcie się za bardo w te Święta :-)
 
reklama
miki3274- widzę, że na podobnym etapie jesteśmy i podobne pytani anas trapią, ja też się zastanawiam czy kłaść w jednym na początku czy osobno:-) A co do ciuszkow i innych rzeczy to chyba wszystko zależy od naszego nastawienia, znam wiele osób bardzo przesądnych czekających do ostatniej chwili ale wiesz my jesteśmy wyjatkowe:-) i na pewno przygotowania musimy zacząć wcześciej, poki jesteśmy na chodzie. Ja już powoli zaczynam się orientować "co do czego", najbardziej przeraża mnie fakt, że od stycznia vat na ciszki rośnie z 8 do 23%, nie ma jak polityka prorodzinna:-(
Miłej resztki Świąt:-)
 
Do góry