reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Sylwina bardzo mi przykro, wybór bardzo ciężki, nie do ocenienia!!! Masz jeszcze jednego zdrowego maluszka i to najważniejsze. Trzymaj się cieplutko!!!!

Ewcia to szybko wskakuj z M do łózeczka i wracaj do szpitala:-D:-D:-D:-D trzymam kciuki!!!!

Youstta brzuszek szliczny:)

Monia gratuluję domku:) roczek szybko zleci, a teraz leż grzecznie w szpitalu i ściskaj mocno nogi :)

Tossa a jak u Ciebie???
 
reklama
youstta
user-online.png
ale masz zgrabniutki ten brzusio!!! Sliczny naprawde:tak:

Postanowilam, ze pochwale Wam sie tez moim brzusiem:p Na zdjeciach wyszedl tak niepozornie, a mnie sie wydaje taaaaaki juz big:-D
P1080872.jpg
 
Sylwina- współczuję Wam, ale rozumiem Twoją decyzję. 3mam kciuki za Ciebie i za drugiego maluszka! Zostań z nami!
Dziewczyny- piękne brzusia! Youstta- ja mam teraz mniej więcej taki jak Ty :)
Ewa- faktycznie, też bym była zła i wolałabym być pod kontrolą...pozwól sobie więc teraz na małe co nieco :D!
U mnie dziś prawie nieprzespana noc; co chwilę czułam twardy brzuchol. Ehh....jeszcze tydzień i zobaczymy :).
 
reklama
Pauula - aaaaaaaaa, trzymaj się dzielnie. Trzymam kciuki. I czekamy na newsy w miarę możliwości. ;-) Buźka kochana

Ewcia - do dzieła kochana:-D:-D

Youssta, yummy mummy - brzuchy pierwsza klasa


Volka - Ja z tej bezsenności wzięłam się za sprzątanie. Skończyłam o 1 nad ranem, a dziś padam . Dzieci kręcą się jak oszalałe.

Agatka - ja poznałam wagę swoich dzieciufff pierwszy raz w zeszłym tygodniu na wizycie, wiec nie myśl o tym za wiele, jeszcze nadgonią
 
Do góry